Skip to content

Jak udostępniać bębny, które lubię w relacjach na Instagramie? – Kompletny przewodnik

24 de wrzesień de 2021

Rolki zostały niedawno uruchomione na Instagramie, ten nowy format wideo pozwala użytkownikom przeglądać i tworzyć ich 30-sekundowe filmy, zobaczmy, jak.

Czy aktualizacja mojej aplikacji jest ważna, aby opublikować Rolkę?

Gdy aplikacja ma aktualizację, każdy chce ją mieć natychmiast, a tym bardziej, jeśli jest to Instagram. Jedną z ich najnowszych aktualizacji są Kołowrotki, więc jeśli nadal się nie pojawiają ważne jest, aby aplikacja była aktualna. Jeśli jeszcze go nie masz, możesz pobrać Rolki Instagrama i cieszyć się tym, co oferuje.

Najważniejszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to zaktualizować Instagram i robisz to z PlayStore i zobaczysz, że ta funkcja się pojawi. To normalne, że przeoczysz aktualizację aplikacji, ale jeśli chcesz czegoś, co nie może się powtórzyć, co może ci pomóc, aktywuj funkcję automatycznej aktualizacji aplikacji, oczywiście na wypadek, gdyby było to dla ciebie wygodne.

Dlaczego Reel nie pojawia się w mojej historii na Instagramie?

Jeśli po aktualizacji aplikacji Kołowrotek nie pojawi się w Twojej historii na Instagramie, nie martw się aplikacja mogła nie załadować się dobrze lub tylko w połowie, to coś, co zwykle się dzieje. Aby rozwiać wątpliwości, co powinieneś zrobić, to:

Przejdź do menu Ustawienia w telefonie. Znajdź sekcję Aplikacje i dotknij Menedżera aplikacji. Wśród wszystkich aplikacji szukaj tej na Instagramie. Kliknij Wymuś zatrzymanie. Teraz wejdź na Instagram i sprawdź, czy pojawiły się Rolki

Innym powodem, dla którego Kołowrotki mogą się nie pojawiać, jest to, że masz dużo pamięci podręcznej Instagrama lub pełnych danych, dzięki czemu Instagram ładuje nas dobrze. Więc właśnie tam w ustawieniach, menedżerze aplikacji, Instagramie zobaczysz opcję Wyczyść dane i wyczyść pamięć podręcznąMusisz tylko usunąć i zweryfikować, otwierając aplikację, aby sprawdzić, czy teraz działa.

Jaki jest sposób na udostępnienie pełnego Reel w moich historiach na Instagramie?

Jeśli masz zamiar zrobić kołowrotek po raz pierwszy, nie martw się, to bardzo proste. Oto jak to zrobić na swoim urządzeniu.

Z urządzeniem z Androidem

Aby stworzyć swój pierwszy Reel na Androida, musisz tylko wejść do aplikacji Instagram naciśnij znak plus (+) u góry ekranu, zobaczysz poniżej nowy pasek, który ma kilka opcji, takich jak: Publikacja, to, co umieszczę, trafi bezpośrednio na twoją ścianę. Historia to film, który widzisz na górnym pasku. Kołowrotki, z której chcemy skorzystać. I wreszcie zobaczysz, Live, jest tym, który służy do transmisji na żywo.

Gdy znajdziesz się w opcji Rolki na Instagramie, zobaczysz nowy interfejs z kilkoma opcjami, które przydadzą się w przypadku wideo, które zamierzasz utworzyć, uczyni go bardziej atrakcyjnym, takim jak filtry i dźwięki, których możesz użyć do umieszczenia muzyki w tle i wybór czasu Wcześniej było to 15 sekund, teraz możesz to zrobić 30 sekund. Po wybraniu tego, co chcesz umieścić w swoim filmie, nadszedł czas na nagrywanie.

Jeśli mam telefon komórkowy z systemem iOS

W przypadku systemu iOS kroki są takie same jak w przypadku Androida. Po wykonaniu tych pierwszych kroków i przygotowaniu naszych super kołowrotków, pozostaje nam tylko wybrać, z kim będziemy się nimi dzielić.

Podziel się własnymi rolkami na historii na Instagramie

Co mam zrobić, aby udostępnić własny Reel w mojej historii na Instagramie?

Jeśli masz już swój Reel gotowy do udostępnienia, wystarczy przejść do zakładki Stories, a w tym menu opcji udostępniania znajdziesz następujące opcje: Opublikuj w swojej historii lub opublikuj tylko dla najlepszych przyjaciół, po prostu wybierz grupę i udostępnij. Jeśli chcesz, możesz nawet wysłać go do prywatnego, użyj paska wyszukiwania, abyś mógł szybciej znaleźć osoby, do których wyślesz Rolki, naciśnij i voila zostanie wysłany.

Dlaczego wideo Reels, które udostępniłem w mojej historii, nie jest wyświetlane?

Może to być mały problem w aplikacji, to świetna robota, aby sprostać wymaganiom milionów ludzi, ale jeśli tak się stanie, możesz spróbować czegoś prostego, zamknij swoje konto na Instagramie i zacznij od nowaJeśli wszystko jest zgodne z aplikacją, możesz spróbować, wylogować się i ponownie otworzyć, a następnie sprawdzić, czy się pojawia.

dołącz do naszego kanału telegram