Skip to content

Jak tworzyć zdjęcia panoramiczne dla konta na Instagramie (przykład)

11 de marzec de 2021

Jedną z najbardziej niezwykłych aplikacji do zdjęć i obrazów ze względu na jej wszechstronny, wyspecjalizowany, dynamiczny i niepowtarzalny wygląd jest Instagram. Miliony ludzi na całym świecie korzystają z usług tej ukochanej aplikacji, specjalnie poświęconej wejściu w świat wideo i fotografii.

Dlatego za każdym razem oferuje lepsze i bardziej przydatne narzędzia, które pozwalają projektować lepszy widok dla tych, którzy odwiedzają profil i śledzą konto, aby nacieszyć oczy. Jednocześnie bądź na bieżąco, komunikuj się i wyrażaj uczucia i miłość na zdjęciach ludziom, współpracownikom, przyjaciołom, rodzinie i innym.

Facebook dokonał świetnej inwestycji, kupując Instagram i od tego czasu innowacje tej aplikacji należą dziś do najlepszych.

Oprócz tego zapewniają doskonałą obsługę konsumenta, ze względu na swój wyjątkowy sposób, w jaki pozwalają nam dzielić się wirtualna tożsamość użytkownikaPodobnie jak w innych przypadkach, ta platforma reprezentuje boom reklamowy wielu franczyz.

Pamiętne chwile! za dobre zdjęcia na Instagramie

Tym razem przyszła kolej na zdjęcia w trybie panoramicznym, które są bardzo atrakcyjne i urzekające dla publiczności, ponieważ pozwalają zobaczyć pełny i rozbudowany obraz niepowtarzalnych chwil, które są uchwycone, aby je zapamiętać, ponieważ «Pamiętać to żyć»A cieszenie się wspaniałymi epizodami nie może pozostać niezauważone przez obiektyw aparatu.

Zwłaszcza jeśli jest to miejsce, które odwiedzamy po raz pierwszy, ktoś, kogo nie widzieliśmy od lat, a nawet nie mamy szczęścia spotkania ze sławną osobą. W ten sposób będziemy mieli niezapomniany zapis panoramy do udostępnienia na naszym koncie na Instagramie.

W tym sensie, Panoramy są rozwiązaniem na te zdjęcia, na których chcesz uchwycić piękno chwili w szerszym kontekście. Głównie jeśli chodzi konkretnie o naturalne krajobrazy. Tak! Dzięki tego typu ujęciom panoramicznym możemy wizualnie pokryć szeroki horyzont miejsca.

Więc żadne szczegóły nie zostaną utracone. Oprócz tego unikaj przesyłania tych przyciętych zdjęć, które odbierają część istoty i znaczenia portretu. Podobnie, jeśli chcesz lepiej uchwycić przesyłane treści w czasie rzeczywistym, możesz rozważyć nagrywanie transmisji na żywo na Instagramie.

Twórz zdjęcia panoramiczne na konto na Instagramie

Zanim będzie w stanie podziel się wspaniałą panoramą ze swoimi obserwatoramiNa początek musisz mieć to zdjęcie zapisane w swojej galerii, ponieważ aplikacja Instagram nie pozwala nam na robienie tego typu zdjęć. Warto zwrócić uwagę na fakt, że za pośrednictwem aplikacji Zdjęcia Google można stworzyć automatyczny obraz panoramiczny.

Wystarczy wejść do kamery urządzenia mobilnego, która zazwyczaj musi być najnowszą technologią lub przynajmniej taką, która nie jest prymitywna, aby umożliwić dostęp do opcji „panoramicznej”. Naciśnij opcję, aby kontynuować i wykonać całe przeciągnięcie, uzyskując w ten sposób zdjęcie panoramiczne.

Twórz zdjęcia panoramiczne na konto na Instagramie

Gdy zdjęcie jest gotowe i czeka na udostępnienie albumu, wykonaj następujące kroki:

 • Pobierz PanoramaCrop. Jest to bezpłatna aplikacja z dość prostym interfejsem dla urządzeń z systemem Android.
 • Po otwarciu aplikacji pojawi się interfejs z opcją wyboru obrazu, który chcesz opublikować. Wybierz to.
 • Program skieruje nas do galerii, gdzie wybierzemy nasz zarezerwowany i gotowy widok.
 • Wtedy będziemy obserwować zdjęcie panoramiczne oraz pasek na dole, który oferuje nam 4 opcje do wyboru w zależności od tego, co zamierzasz projektować.
 • Pierwsza z nich pozwala na powiększenie, aby wyostrzyć obraz zgodnie z twoją percepcją.
  Drugą opcją jest wybranie według naszych upodobań, w jakiej liczbie kratek chcemy podzielić obrazek. Należy pamiętać, że Instagram w swojej liczbie zdjęć w albumie ma limit 10, program oferuje to samo.
 • Na trzecim miejscu możemy umieścić pudełko ze zdjęciami w dużym lub małym rozmiarze.
  Ostatnią funkcją jest obrócenie panoramy według własnego uznania.
 • Na koniec kliknij ikonę alfonsa, która znajduje się w prawym górnym rogu, aby udostępnij swój obraz na swoim koncie na Instagramie.

dołącz do naszego kanału telegram