Skip to content

Jak tworzyć własne GIF-y do wykorzystania w mojej historii na Instagramie?

10 de luty de 2022

Historie na Instagramie stały się bardzo ważną częścią dla użytkowników, stając się ważniejsze niż publikowanie wspólnego posta. Chodzi o to, że użytkownicy wolą tworzyć swoje publikacje poprzez historię, która będzie miała dużo większy zasięg na wyświetlaczu niż standardowa publikacja, która zwykle nie dociera do tylu osób.

W opcjach opowiadań na Instagramie jest dodaj muzykę, naklejki, pytania i inne opcje. Ale jedną z opcji, z których użytkownicy lubią szczególnie korzystać, są GIF-y i są one bardzo zabawne, więc tutaj nauczymy Cię, jak tworzyć własne GIF-y do wykorzystania w historiach na Instagramie.

Jakich narzędzi mogę użyć do tworzenia GIF-ów na moim telefonie?

Obecnie GIF-y stały się ważną częścią obu historii na Instagramie. To, co sprawia, że ​​te GIF-y są tak popularne, to fakt, że stanowią niewielką część filmu, który był kiedyś bardzo popularny i wpłynął na życie ludzi, zmuszając ich do udostępniania go innym użytkownikom. Ponadto GIF-y mogą mieć wiele tematy takie jak komiksy, miłość i inne.

Podobnie GIF-y są jednym z najlepszych narzędzi, jeśli chodzi o reklamę w historiach na Instagramie, ponieważ użytkownicy cenią historie znacznie bardziej niż oni. mieć treści audiowizualne niż treści tekstowe. To dla nich GIF-y stały się ważną częścią dla użytkowników Instagrama, ponieważ dzięki narzędziom audiowizualnym mogą osiągnąć znacznie większy zasięg i dzięki temu są bardziej funkcjonalne.

Teraz powinieneś wiedzieć, że aby przesłać historię na Instagram za pomocą GIF-ów i aby była ona widoczna dla wielu użytkowników, GIF-y będą musiały być bardzo kreatywne i do tego możesz użyć GIF-ów dostępnych na Instagramie lub stworzyć własną własne GIF-y. Teraz dla twórz własne GIF-y z telefonu komórkowego, Konieczne będzie skorzystanie z niektórych aplikacji, które zostały zaprojektowane do tworzenia GIF-ów i udostępniania ich na różnych platformach.

Z drugiej strony w sklepie z aplikacjami znajdziesz dużą liczbę aplikacji, które służą do tworzenia GIF-ów, a wśród nich są te najpopularniejsze, które możesz pobrać z Google Play lub Apple Store. Aplikacje GIF, których możesz używać, to PicsArt Animator: GIF i wideo, GIPHY: Klawiatura i kreator GIFów i naklejek, Kreator GIF, Kreator GIF, a inną odpowiednią aplikacją do tworzenia plików GIF jest Giphy.

Giphy

Giphy to jedna z najlepszych aplikacji do tworzenia GIF-ów, którą możesz również pobrać z Google Play lub Apple Store. Dzięki tej aplikacji będziesz mógł tworzyć najlepsze GIF-y, które chcesz, a pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to pobrać je, a następnie zarejestrować się za pomocą swojego konta na Facebooku lub tworząc konto na tej platformie.

giphy to jedno z najlepszych narzędzi do tworzenia gif

Po zalogowaniu się do aplikacji możesz zacząć tworzyć własne GIF-y, a prawda jest taka, że ​​ta aplikacja jest bardzo prosta w użyciu. Ta aplikacja pozwoli Ci przyciąć wideo, którego zamierzasz użyć do utworzenia GIF-a i dostosować go do żądanej części. Ponadto oferuje opcję dodawania tekstu, umieszczania efektów i przenoszenia naklejek, a po utworzeniu GIF-a można go zapisać w telefonie, aby później udostępnić.

Jak wygląda proces przesyłania własnych GIF-ów na Instagram?

Proces wgrywania własnych GIF-ów na Instagram polega na wypełnieniu procesu, o którego wykonanie prosi aplikacja GIPHY i jest to proces polegający na tym, że w momencie zakończenia tworzenia GIF-a należy wypełnić pewne dane, w których umieścisz etykietę na swoim GIF-ie, dzięki której możesz łatwo wyszukiwać i znajdować. Po umieszczeniu etykiety i wypełnieniu pozostałych wymaganych informacji będziesz musiał poczekać okres czasu na zatwierdzenie przez platformę i prześlij go na platformę społecznościową, taką jak Instagram.

Jak mogę dodać GIF stworzony przeze mnie do mojej historii na Instagramie?

Najważniejsze będzie stworzenie własnego GIF-a za pomocą aplikacji, o której wspomnieliśmy wcześniej, a stamtąd możesz używać spersonalizowanych GIF-ów w opowiadaniach na Instagramie, w ten sposób nadasz tym historiom bardziej zabawny i ekscytujący akcent. Teraz, aby znaleźć własny GIF i umieścić go w swoich historiach na Instagramie, będziesz musiał wejść w opcję GIF, która pojawia się w narzędziach które Instagram oferuje do dodania do historii.

dowiedz się, jak znaleźć gify, które stworzyłeś do wykorzystania w swoich historiach na Instagramie

Po wejściu do opcji GIF będziesz mógł zobaczyć GIF-y, które są popularne na Instagramie, ale właśnie tam Instagram daje ci możliwość wyszukiwania większej liczby GIF-ów i tam musisz wejść. Następnie w pasku wyszukiwania wpisz słowo kluczowe, za pomocą którego utworzyłeś swój GIF, a gdy Instagram pokaże Ci wszystkie wyniki GIF znaleziony na platformie GIPHY. Teraz znajdź swój GIF i naciśnij go, aby użyć go w swojej historii na Instagramie i voila.

Gdzie znaleźć więcej GIF-ów do wykorzystania w mojej historii?

Aby znaleźć więcej GIF-ów do wykorzystania w swoich historiach na Instagramie, musisz tylko wprowadzić opcję GIF, którą oferuje Instagram, a gdy już znajdziesz się w tej opcji, będziesz musiał wejść w pasek wyszukiwania. Następnie napisz słowo kluczowe w GIF-ie, który chcesz znaleźć, a Instagram automatycznie wyrzuci Ci szeroką gamę GIF-ów z kulami, których możesz użyć w swoich historiach na Instagramie.

dołącz do naszego kanału telegram