Skip to content

Jak tworzyć lub tworzyć certyfikaty online do drukowania za pomocą najlepszego generatora online

10 de kwiecień de 2021

W świecie pracy posiadanie zaświadczenia o karierze lub ukończeniu kursu jest równie ważne, jak zawsze posiadanie przy sobie dokumentu tożsamości w kraju. Dzieje się tak, ponieważ dzisiaj jest wielu, którzy tak myślą te certyfikaty mówią, kim jest lub będzie ta osoba a także co jest w stanie zrobić w miejscu pracy.

Z tego powodu, certyfikaty online to bardzo ważny dokument podczas tworzenia i dostarczania ich indywidualnej osobie. I choć nie jest tworzony, to są to dokumenty, które nie wymagają wiele pracy, a jednocześnie można je szybko i łatwo wykonać za pomocą aplikacji.

Certyfikaty online to w zasadzie ten sam dokument, ale wersja cyfrowa, potwierdzająca w ten sposób, że ukończyłeś podstawowy lub zawodowy przebieg kariery. Jak mówi nazwa, Są cyfrowe, więc możesz je tworzyć na dowolnym komputerze aby dołączyć je do swoich życiorysów online.

Jakie są najlepsze generatory do tworzenia certyfikatów online?

Bardzo ważne jest, aby wziąć pod uwagę niektóre z generatorów certyfikatów online, chociaż Word jest platformą, która również może nam w tym pomóc w dowolnym momencie. Z tego powodu przy opracowywaniu tego artykułu będziemy o Tobie wspominać kilka generatorów, które możesz ocenić i wykorzystać najlepiej.

Pierwszą, którą polecamy, jest Spark Adobe, czyli platforma internetowa Posiada również aplikację mobilną i ułatwia projektowanie grafiki, filmów lub stron internetowych. Dzięki tej aplikacji będziesz mieć pomoce wizualne, które ułatwią Ci pracę w przypadku braku inspiracji do stworzenia lub edycji obrazu jak ekspert.

Druga opcja to Canva, ponieważ za pomocą aplikacji mobilnej lub strony internetowej możesz tworzyć własne projekty cyfrowe i udostępniać je w sieciach takich jak Instagram. Ta funkcjonalna aplikacja ma ponad 8000 szablonów dla twoich projektów, umożliwiając wytrawnym projektantom i nowicjuszom szybkie tworzenie dzieł sztuki.

Inną opcją, która ułatwia to zadanie tworzenia certyfikatów online, jest: Venngage, że będąc tak prostym i łatwym w użyciu, możesz tworzyć projekty bez konieczności bycia projektantem. Ta aplikacja oferuje między innymi wiele formatów tekstu, ramek; i możesz nawet udostępniać swoje projekty w mediach społecznościowych.

Jako ostatnia opcja generatorów certyfikatów jest La Grafiteca, platforma internetowa, na której można znaleźć cyfrowe zasoby umożliwiające tworzenie projektów. Te opcje, które oferuje, są również zasługą ilości samouczki i informacje projektowe, które umożliwiają łatwe tworzenie wzór certyfikatów.

Spośród tych 4 opcji, o których wspomnieliśmy, sam możesz wybrać, która z nich jest lepsza i bardziej zaawansowana w odniesieniu do tego, co zamierzasz zrobić w swoich certyfikatach online. Ale z naszej strony zaoferujemy Ci teraz, jak możesz z niego korzystać Spark Adobe aby utworzyć certyfikat online, który można wydrukować.

Jak tworzyć certyfikaty online za pomocą Spark Adobe?

Na tej platformie projektowej do tworzenia certyfikatów pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, jest wybierz idealny rozmiar dla swojego certyfikatu. I oczywiście niekoniecznie musi to być rozmiar prostokątny, rozmiar, do którego jesteśmy przyzwyczajeni, więc Spark Adobe oferuje różne układy rozmiarów.

certyfikat online

Po wybraniu rozmiaru musisz wybrać żądany motyw, który nie jest taki sam w Spark Adobe, abyś miał dobry wybór do wyboru. Z drugiej strony, jako kolejny krok, aplikacja umożliwia dostęp do zdjęć, aby je dodać lub nawet prześlij go z sieci lub jako ostatnia opcja, narysuj go.

Aby kontynuować tworzenie certyfikatu, będziesz musiał napisać dokument, który przyciągnie uwagę osoby, która go otrzyma i będzie zadowolona z jej osiągnięcia. Z tego prostego powodu Spark Adobe oferuje formaty teksty i liczba nowoczesnych czcionek aby twoje pisanie było całkowicie atrakcyjne.

W ten sposób, zgodnie z własnymi upodobaniami, musisz tylko trochę dopracować projekt certyfikatu, wykorzystując w pełni wszystkie funkcje tej aplikacji. Po zakończeniu projektowania jednym kliknięciem możesz zapisać i pobrać plik wydrukuj lub udostępnij w sieciach społecznościowych, które lubisz.

dołącz do naszego kanału telegram