Skip to content

Jak szybko i łatwo korzystać z aplikacji Adobe Spark Post (przykład)

23 de luty de 2021

Świat designu jest w pełnym rozkwicie i za każdym razem można znaleźć ich niezwykłą ilość narzędzia do publikowania postów na różnych platformach cyfrowych. Teraz możesz nauczyć się obsługi aplikacji Adobe Spark Post i zostać ekspertem w dziedzinie projektowania.

Era cyfrowa rozszerza się, będąc w stanie dotrzeć do każdego zakątka planety, uniwersalizując myśli, uczucia i sztukę, zamieniając je w nieśmiertelną przestrzeń.

Reklama w erze cyfrowej

Najlepsze jest to, jeśli chodzi o tworzenie różnych programów do projektowania reklam możesz na nie liczyć zarówno na komputerze, jak iw dłonipo dotarciu do sklepu z aplikacjami na smartfony. Jeśli więc chcesz wykonać nieprzewidziany projekt, możesz to zrobić bez większych komplikacji.

Adobe Spark Post

Jedna z firm, która wyróżniła się w rozwoju programów i aplikacji z zakresu projektowanie reklamy To był Adobe. Dzięki Adobe Spark Post starałeś się zebrać najlepsze funkcje swoich różnych programów i połączyć je w jeden.

W tym artykule zapoznasz się z różnymi funkcjami Adobe Spark, aby w krótki i łatwy sposób poznać funkcje, które ukrywa ten prosty i niesamowity program.

Tam, gdzie tego potrzebujesz, tam będzie

Ważne jest, aby podkreślić coś, na co wskazywano wcześniej, a jest to możliwość korzystania z tego programu na różnych platformach. Licząc na wersja na komputery stacjonarne dla komputerów, a wersja na Androida i jedna na iOS.

W Google Play ta uruchomiona w 2018 roku aplikacja cieszy się ogromną popularnością i renomą. Przy ponad 10 milionach pobrań użytkownicy ocenili ją na 4,4 / 5. Podkreślając dużą ilość posiadanych zasobów, a także jej łatwa obsługa i szybki interfejs.

Na platformie iOS jest jeszcze lepiej, dostępny na iPhone’a i iPada z wersjami iOS 12.2 i nowszymi. Aplikacja ma bez wątpienia ocenę 4,9 / 5, najwybitniejszy w kategorii wzornictwa.

Odkrywanie Adobe Spark Post

Odkrywanie Adobe Spark Post

Czas nauczyć się obsługi tej aplikacji. Nie ma lepszego sposobu na rozpoczęcie niż szablony. Jak w wielu innych projektach najtrudniej jest zacząć, a do tego potrzebna jest inspiracja.

Dostępne szablony

Adobe Spark ma duża liczba szablonów. Pomoże Ci to właśnie zainspirować Cię do znalezienia projektu, który uważasz za idealny do publikacji, a nawet do stworzenia własnej tapety na smartfony. Mając możliwość eksploracji wśród najbardziej znanych lub w dowolnej z jej kategorii.

Dostosowane do mediów społecznościowych

Gdy już wiesz, co chcesz zrobić, lub wybierzesz szablon, który uważasz za idealny do swojego projektu, będziesz mieć możliwość wyboru rozmiaru. W tym celu Adobe Spark oferuje pewne środki gwarantuje jakość postu na podstawie sieci społecznościowej, w której chcesz opublikować.

Idealne źródło

Nadszedł czas, aby rozpocząć edycję. Chcesz zacząć od tekstu? Adobe Spark Post oferuje różne zakładki. Wśród nich jest „Edycja”, dzięki której możesz wprowadzić ważny arsenał czcionek, aby wybrać idealny tekst do swojego projektu.

Coś istotnego w tym momencie to interaktywny charakter aplikacji. Od kiedy ty zaproponuj kolory czcionek pasujące do projektu obrazu. Niezwykła i użyteczna funkcja.

Regulacja obrazu

Jeśli masz obraz, ale nie chcesz odkrywać wszystkich opcji, aby znaleźć idealny projekt, możesz skorzystać z funkcji „Projekt”. Który zaproponuje serię motywów, które można dostosować do swojego wizerunku i stworzyć w prostszy i szybszy sposób idealny projekt.

Wreszcie, dzięki narzędziu „Paleta”, Adobe Spark sugeruje serię filtrów lub modyfikacji twojego obrazu. Dla podkreśl niektóre odcienie swojego projektu i uczynić go o wiele bardziej atrakcyjnym, niż mógłby być.

Elegancja, kreatywność i prostota

Teraz, gdy wiesz, jak korzystać z aplikacji Adobe Spark Post, nie potrzebujesz wiele więcej, aby dostać się do tego ważnego programu i tworzyć projekty o niezwykłej rozdzielczości i wysokich standardach kreatywności.

Uzupełnij swoją kreatywność dzięki wspaniałym funkcjom Adobe Spark Post i wyróżniać się w świecie najpopularniejszych sieci społecznościowych z twoimi kreacjami.

dołącz do naszego kanału telegram