Skip to content

Jak wprawiać teksty w ruch dla moich nagrań i transmisji na żywo w OBS Studio

16 de marzec de 2021

Poniższy artykuł wyjaśni Ci w kompletny, szybki i jasny sposób jak działa studio OBS abyś mógł z niego korzystać w możliwie najbardziej efektywny sposób, tak abyś jako użytkownik miał szeroki wachlarz zastosowań.

W ten sposób poprzez dany artykuł nauczymy Cię lub wspomnimy o niezbędnych krokach, abyś mógł wstawiaj teksty w ruchach do Twoich filmów lub transmisji na żywo

Kroki są proste, ale oczywiście musisz zwrócić uwagę na każde znalezione tutaj słowo, aby w ten sposób w pełni przeprowadzić proces wstaw tekst zgodnie z Twoimi potrzebami.

Ale najpierw, przed rozpoczęciem tej procedury, wspomnimy, z czego składa się ta aplikacja, jej funkcjonalność i zakres, abyś miał wyobrażenie o jej kompletnym i solidnym użyciu.

Co to jest Obs Studio?

Obs studio jest dobrze znane użytkownikom na całym świecie, ponieważ system na to pozwala sfilmuj ekran komputeraDlatego jest znany na całym świecie, ponieważ jest to aplikacja szeroko stosowana przez Youtuberów do nagrywania swoich filmów w najlepszej możliwej jakości.

Ale jego użycie jest znacznie częstsze wśród odtwarzaczy wideo, ponieważ ta aplikacja ma szeroki zakres funkcji, które są bardzo korzystne dla tych osób.

Ta aplikacja nie tylko umożliwia swoim użytkownikom filmowanie w FULL HD, ale także pozwala im to robić bezpośrednio z ich gier tak samo jak platforma Facebook Gaming, od czasu wspomnianej aplikacji

Posiada zaawansowany technologicznie proces, co czyni go punktem odniesienia dla tego typu prac, dzięki czemu jego popularność wzrosła w ostatnich latach.

Warto jednak wspomnieć, że ze względu na swoją złożoność i duży zakres funkcjonalności, co sprawia, że solidny i kompletny system, Dla wielu osób jest to trudne w użyciu, głównie ze względu na szeroki katalog zastosowań, dlatego w tym artykule zostaną pokazane kroki, aby móc wstawiać poruszające się teksty zarówno w nagraniu, jak i bezpośrednio.

Kroki są proste, ale musisz mieć minimalną domenę komputera i jego komponentów użytkowania, aby kroki, które zobaczysz poniżej, nie były trudne, ale aby można je było wykonać w sposób wydajne i dokładne.

Jeśli ten proces zostanie przeprowadzony dobrze, będziesz mógł korzystać z programu obs studio i całej jego funkcjonalności, którą system oferuje doskonale i bez żadnych opóźnień, wykonując najbardziej dynamiczne nagrania i występy na żywo i zabawne, przyciągając więcej ludzi do swojego kanału YouTube, a tym samym generując więcej pieniędzy na koncie.

Jak wstawiać tekst w ruchach do moich nagrań i występów na żywo?

Jasny i precyzyjny sposób dodawania tekstu za pomocą animowane ruchy do twoich pokazów na żywo lub nagrań polega na włączeniu plików, najczęściej używaną metodą wykonania tej opcji jest dodatkowa usługa o nazwie streamlabs.

pobierz oprogramowanie obs studio

Dzięki tej usłudze przeprowadzisz ten proces efektywnie, ponieważ oferuje ona wiele różnych funkcji, dzięki którym utworzysz różne teksty z ruchami do transmisji na żywo.

Przede wszystkim, aby korzystać z tej aplikacji, musisz pobierz lub zainstaluj wspomniane oprogramowanie, które jest bardziej spersonalizowaną wersją Twojego OBS.

Po omówieniu dodatkowego programu będziesz musiał przejść do zasobów i przejdź do wyboru Stream Labels, Po wykonaniu tego kroku będziesz mógł wybrać typ etykiety, który najbardziej Ci się podoba lub dostosować do swoich potrzeb, w ten sam sposób będziesz mógł wybrać, jak będzie ona widoczna iw ten sposób będzie wyglądać bezpośrednio na ekranie.

Wykonując te czynności poprawnie, możesz umieszczaj poruszające teksty w swoich pokazach na żywo lub filmach a im bardziej są one uderzające i niesamowite, tym więcej odwiedzin Twoich filmów i transmisji będzie generowanych.

Dlatego musisz dobrze poznać ten wirtualny świat, aby móc uzyskać maksymalne korzyści w tych zastosowaniach z których korzystają zarówno użytkownicy YouTube, jak i gracze na całym świecie.

dołącz do naszego kanału telegram