Skip to content

Jak tworzyć lub generować silne, bezpieczne, oryginalne i łatwe do zapamiętania hasła do używania w Internecie?

15 de maj de 2022

Technologia każdego dnia coraz bardziej nas zaskakuje. Każdego dnia przygotowywani są nowi programiści i hakerzy, a wynalazki nieustannie wprowadzają innowacje. Dlatego ważne jest, aby wybrać silne hasło dla dowolnej witryny internetowej.

Obecnie większość ludzi korzysta z internetu z jakiegokolwiek powodu. A sieci społecznościowe stały się całością niezbędne narzędzie dla społeczeństwa. Z tego powodu ważne jest, aby przechowywać je z kluczem bezpieczeństwa; to nie jest łatwe do opanowania przez innych ludzi.

Należy zauważyć, że coraz więcej osób poświęca się hakowaniu kont. Aby wywołać jakiekolwiek uprzedzenia. Dlatego należy umieścić naprawdę bezpieczny klucz. W tym artykule podamy Ci najlepsze wskazówki, jak chronić swoje konta.

Jeśli interesuje Cię, ile tak naprawdę haseł ma Twoje konto na Facebooku i czy Twoje Konto na Facebooku jest chronioneponieważ w wielu przypadkach wydaje nam się, że nasze konto jest chronione, ale podczas nadzoru jesteśmy zaskoczeni, że nie jest ono naprawdę bezpieczne.

W ten sposób możesz tworzyć silne i bezpieczne hasła do Internetu

Ważne jest, aby zachować swoje konta pod silnym hasłem; aby uniknąć wszelkiego rodzaju niewłaściwego dostępu. Zwykle większość ludzi korzysta z sieci. Ale nie wszyscy używają ich w tym samym celu.

Należy zauważyć, że programiści starają się wprowadzać innowacje, tworzyć lub ulepszać programy, które pomagają innym. Jednak nie każdy chce pomagać jako taki, a wręcz przeciwnie; ukraść informacje. Z tego powodu konieczne jest, abyś chronił każde ze swoich kont, a tym samym dbał o bezpieczeństwo swoich danych osobowych.

Jeśli jesteś jedną z osób, które czują się trochę niepewnie podczas tworzenia konta w sieci społecznościowej, na przykład Facebooku, ważne jest, aby utworzyć konto przed zapoznaniem się z zasadami i warunkami, aby czujesz się całkowicie bezpieczny w momencie dostarczenia Twojej prywatności i hasła.

Silne i oryginalne hasła do bezproblemowego używania w Internecie

Bardzo ważne jest, abyś wiedział, jak możesz zobaczyć hasła zapisane w Google Chrome, Operze, Firefoksie i Internet Explorerze z komputera lub telefonu komórkowego, ponieważ w wielu przypadkach zdarza się, że my zostawić hasło zapisane w przeglądarce.

A dzieje się tak, że wchodzą do naszego komputera i mogą wejść do sieci społecznościowej lub innej witryny, która jest dla nas naprawdę bardzo ważna i oprócz to całkiem prywatnedlatego bardzo ważne jest, aby nie pozostawić zapisanego hasła.

biała klawiatura

Bardzo szybko generuj silne i łatwe do zapamiętania hasła

Jak wspomniano od początku; Sieci społecznościowe istnieją od ponad dekady. Nie nadano im jednak wagi i wykorzystania tego obecnie mam. Dlatego zalecamy wykonanie każdego z poniższych kroków:

Charakterystyka

Ogólnie wszystkie hasła wymagają mieć minimum 8 znaków, składający się z wielkich, małych liter, cyfr i w niektórych przypadkach symboli. Musisz przestrzegać tego, co jest wymagane. W tym interkalacja obu; utrudni to komuś odgadnięcie hasła.

Zwroty

Zobacz, że zdania nie są takie krótkie a także, że nie jest to twoje imię, data urodzenia lub inne. Ponieważ są bardzo łatwe do odgadnięcia. Najlepiej umieścić inicjały lub coś, o czym tylko Ty wiesz. Pamiętaj też, aby przeplatać wielkie i małe litery, cyfry i znaki specjalne.

Liczby

Bardzo funkcjonalną wskazówką, aby Twoje hasło było bezpieczne, jest wstawienie, ale zastępując niektóre litery według numerów. Oczywiście z frazami, które są łatwe do zapamiętania. Prostym przykładem jest: hasło/. Jako hasło byłoby to: p45w0rd/. I tak dalej z kimkolwiek chcesz.

Nie używaj tego samego hasła

Wiele osób sprawia, że błąd użycia tego samego hasła na wszystkich Twoich kontach. Aby o niczym nie zapomnieć. Może to jednak wpłynąć na Ciebie, gdy ktoś chce uzyskać dostęp do któregokolwiek z Twoich kont. Ponieważ miałabym dostęp do wszystkich pozostałych.

Najbardziej wskazaną rzeczą jest to używaj podobnych kluczy; lub to samo, ale o innej charakterystyce. Możesz też łatwo zapamiętać.

Organizacja

Większość osób, które mają wiele haseł, zwykle zapomnieć lub pomylić coś. Aby to naprawić, musisz zacząć od zaszyfrowanego dokumentu i zapisać każdy z nich w bezpiecznym miejscu.

Na koniec pamiętaj, że ważne jest, aby często zmieniać hasła. W ten sposób Twoje konta będą lepiej chronione. Mamy nadzieję, że te wskazówki bardzo Ci pomogą. Pamiętaj też, że bezpieczeństwo w Internecie jest bardzo potrzebne.

Jeśli MAC to twoja sprawa, bardzo często nie wiesz jak zarządzać hasłami na swoim laptopie, a w rzeczywistości jest to coś całkiem prostego, wystarczy, że postępuj zgodnie z kilkoma wskazówkami a zobaczysz najlepsze aplikacje, dzięki którym będziesz mógł poprawić tego typu rzeczy.

dołącz do naszego kanału telegram