Skip to content

Jak tworzyć i publikować oryginalne i udane ankiety na Instagram Stories

27 de lipiec de 2021

Każde z narzędzi, które oferuje nam Instagram, zrobić dużą różnicę między tym a innymi aplikacjami. To normalne, że ta aplikacja jest jedną z najpopularniejszych, ze względu na wszystkie opcje, jakie daje swoim użytkownikom. Jednym z jego narzędzi są ankiety i choć łatwo je wykonać, wiele osób martwi się publikowaniem oryginalnych ankiet.

To prawda, że ​​w świecie portali społecznościowych najbardziej oryginalne i spontaniczne publikacje to te, które przyciągają najwięcej publicznościOczywiście nie jest to reguła, którą stosuje się przez większość czasu. Ale prawda jest taka, że ​​posiadanie oryginalnych, różnych treści i dobry sposób na przyciągnięcie uwagi przyciąga najwięcej obserwujących.

Aby jednak mieć tego typu treści, musisz trochę spróbować, w zależności od treści, które pokazujesz swoim obserwatorom. Chociaż zwykle ludzie mają tendencję do szukania pomocy lub sztuczek, aby więcej osób zobaczyło ich historie na Instagramie lub przyciągnęło więcej obserwujących.

Jak opublikować więcej oryginalnych ankiet dla swoich Instagram Stories?

W tym samouczku przedstawimy Ci kilka wskazówek, które mogą Ci pomóc tworzyć oryginalne, wysokiej jakości treści. Co, jak już powiedzieliśmy, jest niezbędne, aby przyciągnąć więcej wizyt i obserwujących na Twoje konto na Instagramie.

Twórz treści wysokiej jakości

To prawda, że ​​aby mieć oryginalną treść, musisz włożyć w to swoją esencję, ponieważ nikt nie robi rzeczy w ten sam sposób. Jeśli nie masz kreatywności, bo rozwiązanie jest bardzo proste, wystarczy przeanalizować treści, które opublikujesz i przeprowadzić burzę mózgów na ten temat.

W ten sposób możesz zadawać ciekawe pytania w zależności od tematu, który chcesz omówić, możesz nawet publikować cudze treści Tak zapytaj swoich obserwujących, co o tym myślą. Ważne jest, aby algorytm widział, że wzbudzasz zainteresowanie i że ludzie klikają.

Przeanalizuj swoją grupę docelową

Jeśli chcesz tworzyć udane ankiety, musisz dobrze wiedzieć odbiorców, dla których tworzysz swoje treści. To znaczy, że powinieneś trochę się pouczyć, można to również zrobić za pomocą ankiet, ważne jest, aby stworzyć relację ze swoimi obserwatorami i wiedzieć, co im się podoba, a czego nie.

Możesz nagrać film mówiący o tym, co myślisz o pizzy ananasowej, a następnie zamieścić ankietę, aby zobaczyć ilu się z tobą zgadza?. W ten sam sposób możesz umieścić hashtagi, które idą zgodnie z tym, o czym mówisz, w tym celu możesz użyj generatorów hashtagów, które są bardzo przydatnymi narzędziami dla twórców treści.

Twórz profesjonalne ankiety

Ostatnia wskazówka jest taka, że ​​wiesz, jak korzystać ze swoich narzędzi. Instagram oferuje wiele naklejek Tak kształty do zmiany kolorów lub czcionek. Korzystając z tych rzeczy, musisz po prostu pozwolić swojej kreatywności płynąć i połączyć ją z powyższymi wskazówkami.

W ten sposób możesz szybciej i łatwiej tworzyć wysokiej jakości treści oraz publikować oryginalne ankiety.

ręka trzymająca telefon logujący się do instagrama

Jak rozwiązywać problemy z ankietami na Instagramie?

Opcja ankiet na Instagramie nie pojawia się

Pierwszy z problemów lub kwestii, o których wspominało nam wielu naszych czytelników w ankietach na Instagramie, musi dotyczyć bezpośrednio z niemożnością ich wykonania na jego koncie. Prawda jest taka, że ​​jedyny sposób, aby przeprowadzić wiele ankiet na Instagramie Dzieje się tak poprzez aktualizację aplikacji, ponieważ w przeciwnym razie nie ma możliwości uzyskania dostępu do tych treści.

Jeśli chcesz się upewnić móc wypełniać ankiety na Instagramie, musisz wyszukać tę aplikację w sklepie Google Play, sklepie z aplikacjami na Androida i sprawdzić, czy nie ma dostępnych aktualizacji.

W przypadku rzeczywiście dostępne są aktualizacje, następny krok dotyczy ich zainstalowania, a następnie ponownego spróbowania w zwykły sposób, jak już nauczyliśmy.

Nie widzę wyników ankiet na Instagramie

TAk nie widzisz wyników ankiet które zrobiłeś na Instagramie, możliwe wyjaśnienia są zredukowane do dwóch. Pierwsza dotyczy tego, że nikt w tej chwili nie głosował. To, co możesz zrobić w tym przypadku, to zagłosować we własnej ankiecie, coś, co jest całkowicie możliwe i w ten sposób będziesz musiał zobaczyć wyniki tak, jakby głosował ktoś inny.

Drugą alternatywą, którą musisz wziąć pod uwagę w tego typu sytuacji, jest to, że naprawdę nie wiesz jak zobaczyć wyniki ankiet.

W takim przypadku możemy polecić to that przesuwasz historię od dołu do góry, dzięki czemu na dole ekranu znajduje się nie tylko informacja o tym, kto widział Twoją historię, ale także kto na nią głosował, a konkretnie na co głosowali.