Skip to content

Jak usunąć lub wyeliminować reklamy lub reklamy w aplikacjach mojego telefonu komórkowego z systemem Android i iPhone’a?

15 de październik de 2022

Jeden z najbardziej irytujących problemów, które możemy znaleźć podczas przeglądania sieci, ma oczywiście związek z ogromną liczbą reklam lub reklam, które stają się tortury, gdy udaje się zobaczyć jakąś treść w szczególności to, co jest przez nie ukryte, uważaj, większość z tych programów blokujących reklamy nie blokuje reklam w grach na Androida

Prawda jest taka, że ​​choć jasne jest, że wszyscy korzystają z Internetu i co sprawia, że ​​jest to opłacalne dla wielu firm, użytkownicy nie lubią zbytnio tracić czasu na wszelkiego rodzaju reklamy, ale nie poprawi to wydajności, aby poprawić wydajność urządzenia jest punkt i oddzielny.

Właśnie z tego powodu długo czekaliśmy na napisanie artykułu, w którym moglibyśmy udzielić wielu naszym czytelnikom odpowiedzi na pytanie, które Robią nas od dawna, odnosząc się do możliwości szybkiego i łatwego usuwania reklam mobilnych.

W tym momencie wiemy, że zdecydowana większość stron strony internetowe zawierają reklamy lub reklamy, wiele z nich jest nawet nachalnych, dlatego chcemy Cię nauczyć, jak je zostawić.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę w tym zakresie, jest to, że chociaż jesteśmy w obecność samouczka co jest dość proste do wykonania, gdy myślimy o komputerach, na których wystarczy zainstalować rozszerzenie dla Google Chrome o nazwie AdBlock, na telefonach nic nie jest takie proste.

Jeśli nie znasz AdBlocka, Powinieneś wiedzieć, że działa szybko i łatwo, ponieważ filtruje wszystkie reklamy na stronie, nawet te bardzo irytujące, i że nie możemy ich łatwo zamknąć ręcznie.

Jak łatwo blokować reklamy na telefonie komórkowym

Te reklamy, o których mówiliśmy, czasami otwierają się nawet bez naciśnijmy na nichi właśnie dlatego są nie do zniesienia.

Musimy zaznaczyć, że to także seria reklam, które sprawiają, że wyglądamy naprawdę źle. W zdecydowanej większości tych przypadków treści dla dorosłych są otwierane przez odwiedzenie absolutnie dowolnego strona o dowolnym temacie, więc chwila wstydu, przez którą musimy przejść, jest naprawdę straszna i musimy starać się jej unikać.

Prawda jest taka, że ​​na szczęście możemy powiedzieć, że dla tego typu problemu i w tym momencie jest wiele rozwiązań, które możemy wziąć pod uwagę, jeśli chcemy, aby reklamy lub reklamy nie pojawiały się na naszym telefonie, a niektóre z nich muszą zrobić przy użyciu przeglądarki zdolnej do wykrywania i blokowania wszelkiego rodzaju treści lub wszelkie reklamy, które będą denerwujące dla nas, gdy odwiedzamy stronę internetową. W tym konkretnym przypadku zamierzamy polecić jednego z najlepszych w segmencie.

AdBlock Browser to jedna z najlepszych przeglądarek W ramach tego segmentu taki, który pozwala nam nie widzieć żadnych reklam na telefonie komórkowym podczas przeglądania.

Jeśli jesteś zmęczony zwykłymi pływającymi reklamami lub wyskakującymi okienkami, wystarczy go zainstalować, aby się ich pozbyć. Jednocześnie musisz wziąć pod uwagę w tego typu sytuacji, że zablokowanie jest całkowite, aby po powrocie na tę samą stronę co poprzednio nie prześladowały Cię te irytujące treści, co oczywiście jest sprawiedliwe dla użytkowników. Ma to wiele zalet, ponieważ sprawi, że strona ładuje się znacznie szybciej niż zwykle.

Jeśli spojrzymy na Google Play Store, App Store czy jakikolwiek inny oficjalny sklep z aplikacjami, to znajdziemy sporą ilość aplikacji i gier, większość z nich możemy pobrać za darmo. Jednak nie wszystko jest dobre, ponieważ te bezpłatne aplikacje zazwyczaj zawierają reklamy. Z Lucky Patcherem możesz usuń reklamy z aplikacji.

Obecność reklam w aplikacjach oraz darmowe gry są bardzo zmienne. W niektórych przypadkach reklama nie jest denerwująca, ale zdarzają się przypadki, w których ta reklama może stać się dość irytująca, a nawet utrudniać korzystanie z aplikacji.

Na szczęście nie jesteśmy już skazani na oglądanie reklam Google które programiści uwzględnili w swoich aplikacjach, ale możemy używać aplikacji zaprojektowanych specjalnie do usuwania reklam w innych aplikacjach.

Teraz, jeśli chcemy, możemy usunąć reklamy, które pojawiają się w aplikacjach, z których najczęściej korzystamy, ale do tego będziemy potrzebować narzędzia Szczęśliwy Łataczco jest również konieczne, aby nasz telefon komórkowy był zakorzeniony.

Należy jednak zauważyć, że Lucky Patcher może działać bez uprawnień administratoraDzieje się tak, że niektóre z jego funkcji są dostępne tylko dla użytkowników z dostępem do roota.

Usuń reklamy aplikacji za pomocą Lucky Patchera

Pierwszą rzeczą do zrobienia jest zrootowanie telefonu komórkowego, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Do tego może się przydać root master

Po zrootowaniu mobilnego dotyku Pobierz APK Lucky Patcher

Mając aplikację już zainstalowaną na telefonie, otwieramy ją i za jej pośrednictwem możemy zobaczyć wszystkie aplikacje zainstalowane na naszym telefonie lub tablecie i wskaże, czy mają reklamy. Jeśli aplikacja zawiera reklamy, pojawi się pod nią komunikat „Znaleziono reklamy Google”.

Wybieramy aplikację, z której jesteśmy zainteresowani usunięciem reklam i zobaczymy menu z różnymi opcjami. Kliknij „Otwórz menu Lucky Patcher”. W kolejnym menu wybieramy „Usuń reklamy Google” i przechodzimy do kolejnego menu z dwiema opcjami, w których musimy kliknąć „Usuń reklamy Google”, a następnie „Zastosuj”.

Czekamy na poprawkę aplikacji i powinniśmy zobaczyć komunikat z gratulacjami za pomyślne usunięcie reklam z aplikacji.

telefon komórkowy z Androidem

Następnie otwieramy aplikację, z której usunęliśmy reklamy i wszystko powinno działać normalnieale z tą różnicą, że nie ma już reklam, które przerywają nam korzystanie z aplikacji.

W ten prosty sposób możemy cieszyć się aplikacjami i grami bez reklam i też zrób to w pełni darmowy. Wiele aplikacji i gier ma w Sklep Google Play darmowa wersja zawierająca reklamy i wersja Pro, której jedyną różnicą jest zwykle to, że nie zawiera reklam.

Dzięki Lucky Patcher możemy cieszyć się aplikacjami tak, jakby były wersją Pro bez reklam, a także robić to bez wydawania pieniędzy.

dołącz do naszego kanału telegram