Skip to content
iOS

Jak tworzyć i projektować własne naklejki dla WhatsApp na iOS

10 de marzec de 2021

Wiele zostało zrobionych z różnych funkcji różnych Media społecznościowe, aby zadowolić użytkowników i maksymalnie interakcja. Stworzono różne sposoby animowania wiadomości, które wysyłamy codziennie, takie jak emotikony, naklejki, animacje Gif itp.

W poniższym artykule skomentujemy i wyjaśnimy bardzo prosty sposób, aby to zrobić tworzyć i projektować własne naklejki dla WhatsApp na iOS.

To jest coś, co od jakiegoś czasu można zrobić w innych aplikacjach, takich jak Telegram, Sachet, Messenger itp. i nadszedł czas, aby tak ważna platforma z milionami użytkowników na świecie mogła pozwolić na tę funkcję. Z tego powodu chcemy Ci pokazać jak tworzyć i projektować własne naklejki dla WhatsApp na iOS.

Platforma WhatsApp nie pozwala na tworzenie własnych naklejek, dlatego do wykonania tej operacji zamierzamy wykorzystać nie jedną, ale dwie aplikacje. Z nimi będziesz ich twórcą ładne obrazy i możesz nadać swoim wiadomościom zupełnie inny wyraz bez użycia innych narzędzi, takich jak emotikony.

Jak tworzyć i projektować własne naklejki dla WhatsApp na iOS

Jak już powiedzieliśmy, abyś mógł tworzyć i projektować własne naklejki dla WhatsApp na iOS. Zamierzamy skorzystać z dwóch aplikacji, które bardzo nam pomogą w naszej pracy twórczej, tak jak będą one przeznaczone dla systemów operacyjnych iOS. Zamierzamy przejść do App Store i pobrać i zainstalować te aplikacje na naszym urządzeniu.

Pierwsza z tych aplikacji nosi nazwę PicsArt a druga aplikacja nazywa się WhatStickers. Po zainstalowaniu tych aplikacji na naszym urządzeniu przejdziemy do otwarcia najpierw PicsArt. Następnie wybierzemy dowolny obraz, który mamy w naszej galerii obrazów.

Po wybraniu obrazu widać, że u dołu ekranu znajduje się kilka opcji umożliwiających dokonanie zmian w obrazie. Możemy wybierać spośród wielu narzędzi do wykonania posiadać. Wśród tych narzędzi są narzędzia do przycinania, to jest najważniejsze z nich.

Ponieważ pozwala to wyciąć zdjęcie osoby, jakiegoś zwierzęcia lub krajobrazu itp. i to będzie wzór twoich naklejek. Dzięki temu narzędziu będziesz obramować cały kontur postaci, co zwykle nadaje mu kolor czerwony. A następnie wypełnij całą wewnętrzną część, spróbuj powiększyć, aby zaznaczyć całą granicę.

Po zakończeniu następnym krokiem będzie naciśnięcie przycisku akceptacji i zapisanie obrazu jako plik PNG. Następnie możemy wprowadzić inne zmiany w naszym obrazie, takie jak wymazanie tła. To narzędzie jest bardzo łatwe w użyciu i pozwoli Ci używać go tak, jak chcesz i dodawać jak najwięcej dostosowań.

Po dokonaniu modyfikacji zdjęcia i zapisaniu ich w bibliotece obrazów przejdziesz do następnej aplikacji. Najpierw jednak musimy powiedzieć, że aby korzystać z tej aplikacji, musisz mieć co najmniej 4 obrazy. Ponieważ nie używa oddzielnych obrazów, ale działa według pakiety.

Jak korzystać z aplikacji WhatStickers

Będąc wewnątrz aplikacji WhatStickersprzechodzimy w prawy górny róg i wybieramy ikonę znaku plus. Będziemy szukać przynajmniej czterech obrazów, które mogą być większe, do 15, aby móc je dodać. Ale wcześniej aplikacja zapyta nas o informacje o nas, takie jak imię i nazwisko, adres e-mail itp.

Podajemy informacje, a kiedy skończymy, czy możemy dodać cztery obrazy, a następnie, aby zakończyć, musimy je dodać Whatsapp. W ten sposób możesz użyć tego zestawu czterech naklejek, aby udostępnić je swoim kontaktom i uprzyjemnić rozmowę. Wykonanie tej operacji jest naprawdę bardzo łatwe i będziesz się dobrze bawić.

pakiet naklejek

W ten sposób zakończyliśmy wyjaśnianie, jak korzystać z aplikacji, które pozwolą Ci nadać inny charakter rozmowom w WhatsApp. Możesz więc liczyć na nowe instrukcje, które Ci pomogą tworzyć i projektować własne naklejki dla WhatsApp na iOS.