Skip to content

Jak tworzyć i edytować filmy na Instagram za pomocą bezpłatnych aplikacji na Androida, iPhone’a i PC

30 de kwiecień de 2022

Instagram to jedna z sieci społecznościowych, która ma pozostać; każdego dnia ma coraz więcej zwolenników. I jest to, że oferuje nam wiele korzyści; wśród nich powiemy Ci jak tworzyć filmy na Instagramie. Śledź każdy szczegół i śmiało twórz własne wideo i udostępniaj je w sieci.

Warto też wiedzieć, że ostatnio Instagram powiadomił wszystkich swoich użytkowników, że jest to już możliwe tworzyć filmy w formacie poziomym, przez IGTV. To z kolei sprawia, że ​​jest bardziej kompatybilny z innymi platformami, takimi jak YouTube. To kolejny powód, dla którego powinieneś nauczyć się tworzyć filmy na Instagramie.

Kroki tworzenia filmów na Instagramie

Spędzanie miłego czasu z przyjaciółmi lub rodziną, przebywanie w pięknych i imponujących krajobrazach, reklama lub promować coś, a nawet informować o tym, co się w tej chwili dzieje; To tylko niektóre z korzyści, jakie możemy uzyskać tworząc film na Instagramie. Dlatego zapraszamy do dalszej lektury i stworzenia własnego wideo.

Ożyw swój Instagram

Pierwszą rzeczą jest twoja postawa; więc aktywuj swoją wyobraźnię abyś stworzył najlepszy film. Teraz kontynuujemy pracę z narzędziami; W tym sensie musisz mieć telefon komórkowy z mobilną transmisją danych lub, w przypadku jego braku, mieć bezpłatną sieć.

Kroki tworzenia filmów na Instagramie

  • Na Twoim urządzeniu mobilnym Zaloguj sie Na Instagramie.
  • Teraz ustaw się tak, jakbyś miał zrobić zdjęcie; z tą różnicą, że zamierzasz uruchomić wideo na ikonie po prawej stronie ekranu.
  • Musisz nacisnąć i przytrzymać, aby rozpocząć tworzenie wideo; nagrywanie zostanie zatrzymane, gdy nie będziesz już naciskać.
  • W tym sensie masz wielką przewagę; i to jest to możesz pozbyć się filmu, jeśli ci się nie podoba wynik; możesz próbować tyle razy, ile chcesz, aż uzyskasz idealny film.
  • Gdy masz już zdefiniowane wideo, możesz przejść do przodu; więc wybierz opcję Następny, w którym będziesz mieć możliwość zastosowania filtrów. Mówię ci, że Instagram Stories ma dużą liczbę filtrów dostępnych na każdą okazję; na przykład, Walentynki, Boże Narodzenie i wiele innych. Masz więc całą różnorodność w zależności od rodzaju filmu, który chcesz nagrać.
  • Gdy już zdecydujesz się na filtr, możesz umieścić okładkę, z którą wszyscy będą identyfikować Twój film. To jak twój list motywacyjny; w zależności od tego, który wybierzesz, możesz łatwo zmotywować innych do obejrzenia Twojego filmu i na pewno zyskasz kilku obserwujących i wielu lubię to.

Telefon komórkowy

  • Masz również możliwość dodaj kilka słów z którym chcesz identyfikować swój film; może możesz wyrazić, jak się czujesz lub coś nawiązującego do miejsca, w którym się znajdujesz itp. Jak już mówiliśmy, kreatywności nie ma końca, można się wyróżniać, a nawet kreować nowe trendy.
  • Ty też możesz dodaj kilku znajomych komu chcesz udostępnić swój film w spersonalizowany sposób.
  • Jako ostatni krok; włączyć „Porównaj”, aby opublikować utworzony przez siebie film.

Wyraź siebie na Instagramie poprzez filmy

Teraz pozostaje tylko dać się zauważyć swoim filmem i osiągnąć wiele lubię to i komentarze; ale przede wszystkim, baw się dobrze i baw się dobrze. Nie zapomnij poszukać do tego najlepszych kątów i najlepszych krajobrazów. Jeśli weźmiesz pod uwagę poranne godziny lub zachody słońca, Twoje filmy zyskają znacznie więcej wyświetleń na Instagramie. Będziesz mógł oglądać inne filmy fotografów lub kamerzystów i uzyskać dodatkowe pomysły.

Jak widać, tworzenie filmów na Instagramie jest bardzo łatwe; więc możesz zacząć w dowolnym momencie, a zobaczysz, że później staniesz się jednym z miliardów użytkowników tej sieci społecznościowej; Y każdego dnia rosną. Jeśli chcesz, wybieraj się na wycieczki, nawet jeśli są krótkie, aby tworzyć swoje filmy. Nawet w domu wybieraj przestrzenie, w których odbija się naturalne światło, a jeśli tworzy cienie, uruchom z niego wyobraźnię i spróbuj więcej.

Na naszej stronie mamy sekcję poświęconą specjalnie sieciom społecznościowym; rozwiń menu i będziesz mógł zlokalizować Instagram; kliknij, a zobaczysz, że tam oferujemy Ci od tutoriale, nowości, nowości, ulepszenia, rozwiązaniai wszystko, co musisz wiedzieć o tej sieci społecznościowej; więc nie zapomnij odwiedzić nas klikając w link.