Skip to content

Jak tworzyć historie z okazji urodzin na Instagramie – udostępniaj swoje projekty

8 de listopad de 2021

Jednym z najlepszych przejawów uczucia dla najbliższych nam osób jest pokazanie innym, jak bardzo ich doceniamy i pamiętanie ważnych dat, takich jak urodziny. Na szczęście sieci społecznościowe pozwalają nam robić obie rzeczy bardzo łatwo; więc nauczymy Cię tworzyć urocze historie z gratulacjami na Instagramie.

Skąd wziąć odpowiednie tła na Instagramie na urodziny?

Sieci społecznościowe pod wieloma względami ułatwiły nam życie, jeśli są dobrze wykorzystywane. Mogą przypomnieć nam o urodzinach naszych znajomych i pozwolić nam utwórz wirtualne karty, aby im pogratulować i udostępnij je wszystkim innym. Instagram to jedna z tych sieci, które ułatwiają nam życie, aby móc dać im mały gest czułości w najważniejszym dniu danej osoby i oczywiście oferuje nam niezbędne narzędzia do tego.

Chociaż ta sama sieć społecznościowa już nam oferuje domyślne tła na urodziny, które będą dla nas dostępne w każdej chwili; czasami opcje zwykle nie wystarczają lub nam się nie podobają, bo „Na gusta, kolory”. Mimo to tła urodzinowe na Instagramie, mimo że mają już ustalony projekt, możliwe jest, że możemy wprowadzić do nich drobne modyfikacje, aby dopasować je do naszych potrzeb.

Jeśli nadal nie przekonują Cię projekty, które sieć społecznościowa już predysponuje, możesz nawet zrobić je sam. Aby to zrobić, potrzebujesz programu do edycji i projektowania, takiego jak Photoshop, chociaż ten program jest bardziej zorientowany na profesjonalistów, więc jego użycie jest zwykle nieco trudne; Inną bardzo popularną opcją jest Canva, możesz z niej korzystać bezpośrednio z przeglądarki i jest dość prosta i łatwa w użyciu.

Należy nawet zauważyć, że za pośrednictwem tej samej platformy (Canva) można już uzyskać kilka „Wszystkiego najlepszego” tła do wykorzystania na Instagramie; To nie jedyna opcja, ponieważ przeprowadzając wyszukiwanie w sieci, w ciągu kilku sekund otrzymasz tysiące wyników. Na Facebooku też można dostać kilka projektów, choć obie sieci są ze sobą powiązane, będą jakieś urodziny tła inny, którego możesz użyć na Instagramie.

trzymając telefon z instagramem

Z jakich stron możesz skorzystać, aby zobaczyć niesamowite pomysły na swoje urodzinowe historie na Insta?

Po prostu wyszukaj tło, które Ci się podoba, stwórz kolaż zdjęć, jeśli chcesz, oznacz osobę i po prostu dotykając ekranu, możesz podziel się gratulacjami za pośrednictwem Insta Stories. Zazwyczaj trudno jest wybrać odpowiednią tapetę, o czym już wspomnieliśmy, lub uzyskać pomysły na filtry i efekty do historii.

Chociaż istnieje nieskończona liczba stron i platform, które oferują bardzo szeroki katalog szczęśliwych urodzinowych teł dla Insta Stories; są dwa, które są faworytami wśród użytkowników szukających odpowiedniego projektu.

Pinterest

Pinterest to dobrze znana platforma, która działa jako specyficzna sieć społecznościowa do udostępniania obrazów, a użytkownicy mogą je mieć jako część swojej kolekcji, niezależnie od tego, czy są one własne, czy od stron trzecich. Tutaj można znaleźć tapety na nasze komputery, telefony komórkowe; obrazy do dzielenia się w historiach z Instagrama, WhatsAppa, Facebooka. Nawet bez posiadania konta lub rejestracji.

Ale najważniejsze dla tematu, który nam się przytrafia, tła urodzinowe do wykorzystania w historiach na Instagramie; możemy znaleźć setki projektów jednego użytkownika, które możemy bez problemu pobrać i wykorzystać, o ile taki mamy konto na Pintereście, mamy też inne środki innych użytkowników, które również możemy dla nas wykorzystać.

Bez wątpienia Pinterest jest jedną z pierwszych opcji do użycia, na wypadek gdyby nie tło urodziny na instagramie lubisz to.

Te szablony są już stworzone i wystarczy je pobrać, przesłać do swoich historii, umieścić zdjęcie lub zdjęcia osoby, z której będziesz korzystać i umieścić jej nazwę użytkownika. Gdy to zrobisz, podzielisz się za pośrednictwem Insta Stories i voila, już dałeś prezent tej wyjątkowej osobie.

Fantazyjny

Ta platforma jest w pierwszej kolejności podobna do Amazon lub AliExpress do kupowania i sprzedawania produktów; chociaż The Fancy jest bardziej specyficzny pod względem produktów gospodarstwa domowego, urządzeń i nie tylko. Jest to jednak również sieć społecznościowa, w której użytkownicy mogą udostępniać zdjęcia (co jest jedną z głównych funkcji) i jak już sobie wyobrażałeś, możesz znaleźć urodziny tła i projekty na instagram.

Podobnie jak Pinterest, musisz mieć konto, aby z niego korzystać. Fantazyjny może być alternatywą, w którym to przypadku projekty poprzedniej platformy, ani te z Instagrama, w końcu Cię przekonują.

Poza tymi dwiema alternatywami będziesz mieć inne wyniki, które rzuca na ciebie sieć, więc jest więcej niż pewne, że znajdziesz idealne tło urodzinowe dla Ciebie i osoba, której pogratulujesz.

trzymając telefon z aplikacją instagram

Jak udostępniać historie z okazji urodzin na Instagramie w innych sieciach?

Kiedy już znalazłeś idealne tło dla siebie, znalazłeś zdjęcia do umieszczenia i oznaczyłeś swojego znajomego; Pozostaje tylko udostępnić swój prezent, publicznie lub jako historię dla swoich ulubionych przyjaciół, ale co, jeśli chcę to zrobić w innej sieci społecznościowej, takiej jak Facebook, oprócz Instagrama? Jest to bardzo proste, ponieważ Instagram, Facebook, a nawet WhatsApp są ze sobą połączone, za każdym razem, gdy zamierzasz podzielić się historią na którejkolwiek z tych platform, będziesz mieć możliwość udostępnienia jej na wszystkich 3, tylko 2 z nich, czy tylko jeden.

W każdym razie po prostu wybierz żądaną opcję i voila, twój historia z okazji urodzin za pośrednictwem Instagrama i inne wybrane sieci.

dołącz do naszego kanału telegram