Skip to content

Jak tworzyć filmy TikTok z gigantyczną głową? – Edycja i efekty

14 de Listopad de 2021

Platforma TikTok bez wątpienia od momentu premiery spełniła oczekiwania wielu użytkowników, którzy z niej korzystają, do tego stopnia, że ​​wiele osób staje się wirusowe, do punktu osiągnij monetyzację swojego konta TikTok, generując wysokie dochody.

Ale najbardziej atrakcyjną rzeczą w tej aplikacji jest to, że może używaj efektów podczas tworzenia filmów, lub gdy idziemy na żywo z platformy, tworząc zabawne środowisko dla tych, którzy nas śledzą i widzą.

Gdzie szukać efektu Mega Head w aplikacji TikTok?

Najlepszą rzeczą w TikTok jest to, że zawiera panel bardzo prostych funkcji, więc jeśli jesteśmy początkującymi w aplikacji, możemy szybko i łatwo zrozumieć każdą z nich podczas korzystania z nich.

Tak jest w przypadku wyszukiwania nieskończoność efektów w sieci społecznościowej, możemy to zrobić łatwo, pierwsze co musimy zrobić to wejść w TikTok, Albo z aplikacji mobilnej, którą możemy uzyskać za pośrednictwem App Store, jeśli posiadamy telefon z systemem iOS, albo w przypadku Androida ze sklepu Google Play.

Gdy wejdziemy w TikTok, zobaczymy panel główny ze wszystkimi funkcjami jakie oferuje nam narzędzie, znajdujemy się w ikonie wyrażonej „szkłem powiększającym”.

W ten sposób otworzy się wyskakujące okienko, w którym musimy podaj nazwę efektu, który chcemy znaleźćW tym przypadku stawiamy „Mega head”, wyszukiwanie będzie szybkie i automatyczne, ta sama platforma wyemituje wynik, pokazany z efektem oraz „ilustrowaną lalkę z dużą głową”.

Jak możesz zapisać i wykorzystać ten efekt w swoich filmach TikTok?

Użytkownicy zawsze mają ulubione lub bardziej gustowne efekty, dlatego chcą je zapisać, aby później wykorzystać je podczas tworzenia filmów lub na zdjęciach, aby przeprowadzić ten proces, wystarczy wykonać następujące czynności:

Przede wszystkim, jeśli chcemy zachować ten efekt, musimy zlokalizuj nas w głównym panelu TikTok, gdzie zobaczymy ikonkę 'timera’, który musimy nacisnąć, aby wejść do efektów, których możemy użyć.

Następnie zobaczymy przestrzeń, w której możemy dodać efekty, które chcemy, podzielone na kategorie, tam będziemy musieli wybrać efekt, który chcemy zapisać, lub efekty, jeśli jest ich kilka, i kliknąć opcja wskazująca „zapisz”.

W czasie użyj tego efektu w filmie Gdy mamy zamiar go stworzyć, przechodzimy tylko do efektów, aby zacząć z niego korzystać, które pojawią się w naszej galerii zapisanych efektów.

oglądaj filmy tiktok

Jak wykorzystać efekt Mega Head na Instagramie, Snapchacie i Facebooku?

Jak wielu z nas wie, różne sieci społecznościowe i platformy wprowadziły innowacje pod względem używanie efektów na zdjęciach, filmy i inne, takie jak Instagram, Snapchat i Facebook, zapewniając kreatywne środowisko swoim użytkownikom.

Możliwe jednak, że te platformy nie mają efektu Mega Head, w ten sam sposób musimy tylko sprawdzić, czy jest, szukam go w prosty sposób. Jeśli chodzi o platformę Instagram to trzeba wejść do aparatu przez panel główny i kliknąć w 'szukaj efektów’, tam umieszczamy 'Mega head’ i czekamy na wyniki, w razie gdyby była dostępna to pojawi się nam natychmiast i możemy z niego skorzystać.

To samo dzieje się ze Snapchatem i z Facebookiem, musimy najpierw spróbować wyszukać efekt, aby zobaczyć, czy jest dostępny, w ramach Facebooka zaczynamy w aparacie, a w wyszukiwarce wpisujemy nazwę, która jako taka jest 'Mega head ’, również w przypadku Snapchata wykonujemy tę samą procedurę.

tiktok na telefon

Jakie inne efekty są niezwykle zabawne w użyciu w TikTok?

TikTok zawiera na swojej platformie nieskończone i niezwykle zabawne efekty, dlatego użytkownicy zawsze szukają tych najlepszych do wykorzystania w swoich filmach i zdjęciach, zachowując w sobie humor, takie jak:

Odbicie wody

To jest oficjalny filtr platformy TikTok, w zasadzie jest to efekt symulatora wody, sprawia, że ​​wydaje się, że istnieje pod nami, dając poczucie, że jesteśmy w nim zanurzeni, będąc zabawnym efektem, jak wiele innych, dla zabicia czasu. Aby z nich skorzystać, wystarczy umieścić ich nazwę w wyszukiwarce efektów, a pojawi się ona automatycznie.

Zielony ekran

Innym efektem, który był używany szerzej niż inne i wysoko oceniany przez różnych użytkowników na całym świecie, jest efekt zielonego ekranu, który jest jednym z pierwszych pojawiających się po wejściu do szukaj efektów w TikTokEfekt ten cieszy się dużą popularnością również ze względu na to, że skorzystało z niego wielu influencerów i celebrytów, co wzbudza pozytywne poruszenie wśród użytkowników portalu społecznościowego.