Skip to content

Jak tworzyć bezpłatne ankiety online za pomocą Dysku Google, Survio lub Doodle

13 de czerwiec de 2023

Jednym z głównych trendów zarówno marek, jak i firm jest generacja ankiety, które pozwalają im dokładniej poznać gusta i preferencje ich konsumentóww celu dostosowania do nich produktów i usług.

Cóż, w ten sam sposób musimy zaznaczyć, że jest wielu, którzy mają własne firmy, którzy konsultowali się z nami w sprawie platform istniejących w czasie twórz bezpłatne ankiety online i krok po kroku

chcesz wiedzieć w takim razie jak tworzyć ankiety online bez płacenia, szybko i łatwo? Czytaj dalej, ponieważ nauczymy Cię kilku naprawdę interesujących sztuczek, które powinieneś znać w takich przypadkach.

Aplikacja do wypełniania ankiet na Androida online i za darmo

Przede wszystkim, w ramach podsumowania, możemy powiedzieć, że są ich setki strony internetowe i aplikacje które zostały specjalnie opracowane, abyśmy mogli generować ankiety, a nawet kilka sieci społecznościowych ma już tę samą opcję.

Ponieważ jednak są one ogólnie znane, chcemy zastanowić się nad kilkoma innymi opcjami, które uważamy za bardziej interesujące, takimi jak strona stworzona specjalnie do przeprowadzania ankietz wszelkiego rodzaju konfigurowalnymi treściami.

Najważniejszą rzeczą do rozważenia w tego typu sytuacji jest to, że będziemy w stanie wypełniaj ankiety zarówno online, jak i za darmotak jakby to były ankiety na Twitterze z mojego Androida, więc nie będzie nam potrzebna drukarka ani żaden inny dodatkowy element, jak np. ludzie, którzy wychodzą przeprowadzać ankiety.

Wszystko, z czym będziesz miał do czynienia Ankieta online, jak nazywa się dana witryna, polega na przesłaniu do niej linku, do którego będą mieli dostęp zainteresowani nią ludzie, iw ten sposób otrzymasz od nich odpowiedź z wszelkiego rodzaju danymi.

Najważniejszą rzeczą, o której powinieneś wiedzieć, jest to, że będziesz mógł wypełniać ankiety online i za darmo, to znaczy nie będziesz potrzebować drukarki ani osób do ankietowania osobiście, ponieważ wystarczy, że wyślij link, a oni ci odpowiedzą.

Aby skorzystać z tej usługi, musisz Wejdź do jego oficjalna strona internetowa.

Jak tworzyć bezpłatne ankiety online

Wypełniaj bezpłatne ankiety online bez rejestracji

Wśród głównych zalet, jakie ta strona ma nam do zaoferowania, musimy wymienić kilka naprawdę atrakcyjnych, takich jak fakt, że ankiety są w pełni zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnychwięc ponieważ większość ludzi korzysta z urządzenia mobilnego, nie zauważą, że ankiety wyglądają źle lub nie pojawiają się na ich telefonach.

Po zarejestrowaniu będziesz mógł generować swoje ankiety w ciągu kilku sekund bez większego wysiłku, dodając wszystkie elementy, które są ich częścią, takie jak pytanie, możliwe odpowiedzi itp..

Jak przeprowadzać bezpłatne ankiety online za pomocą Dysku Google

Aby bezpłatnie wypełniać ankiety za pomocą Dysku Google, musimy wykonać tylko cztery proste kroki.

  • Utwórz konto na Dysku Google: Posiadanie konta jest ważne, aby móc uzyskać dostęp do ankiety i wygenerować ją na telefonie komórkowym lub komputerze.
  • Uzyskaj dostęp do sekcji projektowania formularzy: wystarczy kliknąć Tworzyć a następnie w Formularz Mieć dostęp.
  • Zaprojektuj własną ankietę: Będziesz mieć domyślne projekty, których możesz użyć lub zaprojektować własne.
  • Opublikuj ankietę: ostatnim krokiem będzie publikacja. Będziesz mieć link, który możesz skopiować, aby udostępnić go w wybranych sieciach.

Wypełniaj bezpłatne ankiety online z Survio

Survio to narzędzie, które doskonale sprawdza się przy przeprowadzaniu bezpłatnych ankiet online. Charakteryzuje się nieograniczoną liczbą pytań i co najmniej stu odpowiedziami miesięcznie, a także adekwatną analizą wyników, pięcioma ankietami i Eksport diagramu. Jego użycie jest tak proste, jak Dysk Google. Będziesz mógł tworzyć własne arkusze kalkulacyjne, chociaż masz już co najmniej 100 utworzonych przez innych.

Wypełniaj bezpłatne ankiety online za pomocą Doodle

Z Doodle jest trochę inaczej, biorąc to pod uwagę korzystanie z niej za darmo gwarantuje jedynie wersję próbną, aby użyć go więcej, musiałbyś dokonać pewnych płatności. Jeśli jest to mała ankieta, sprawdzi się dzięki swojemu potencjałowi i wszechstronności bez konieczności generowania miesięcznej opłaty.

dołącz do naszego kanału telegram