Skip to content

Jak tworzyć automatyczne publikacje w telegramie dla grup lub kanałów

16 de listopad de 2021

Platforma Telegram zyskuje użytkowników, którzy zweryfikowali, że usługa przesyłania wiadomości ma narzędzia, które są różnorodne i bardzo praktyczne. Możesz zsynchronizować swoje sieci społecznościowe z kanałem Telegram, a także przypinać wiadomości na tym kanale. Chcesz wiedzieć, jak to zrobić? Czytaj dalej.

W jaki sposób możesz zsynchronizować swoje sieci z kanałem Telegram?

Technologia stale się rozwija, umożliwiając komunikowanie się obecnie używanych platform może być zsynchronizowany ułatwiając interakcję W sieciach społecznościowych to samo dzieje się z Telegramem. Możesz utworzyć kanał Telegram i zsynchronizować swoje sieci z tym kanałem.

Z WordPressa

Telegram to rozwijająca się usługa przesyłania wiadomości i możesz łączyć z nią swoje sieci lub aplikacje, takie jak aplikacja WordPress. Jest to narzędzie, które pozwala na zarządzanie idealną treścią dla Twojej strony internetowej, dzięki czemu możesz generować wizyty na swojej stronie. Możesz otrzymywać powiadomienia WordPress bezpośrednio na swój Telegram i wysyłać użytkowników do swojego kanału Telegram.

Tworzenie bota

Najlepszym sposobem na skorzystanie z aplikacji Telegram jest stworzenie bota, za który będzie odpowiedzialny przenieś zawartość swojej witryny na swój kanał Telegram bez konieczności uciekania się do kopiowania i wklejania informacji u kuriera. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to zlokalizować bota o nazwie BotFather w aplikacji Telegram.

Kliknij Start, uzupełnij informacje w polach tekstowych, dodaj imię i zdjęcie profilowe oraz dodaj opis. Bardzo ważne jest, aby nazwa bota kończyła się tą frazą. W ten sposób bot będzie odpowiedzialny za wykonywanie mechanicznych zadań, takich jak rozpowszechnianie informacji.

Stwórz wtyczkę z WordPress

Musisz zrobić dwie wtyczki z WordPress za pomocą wtyczek. W ten sposób pozwoli ci uporządkuj treści, które będziesz tworzyć i które chcesz wysłać na swój kanał lub stronie internetowej. Wszystko po to, aby zintegrować WordPress z Twoją witryną.

Z Instagrama

Najpierw musisz mieć link ze swojego kanału Telegram, ten link jest kopiowany i wklejany na twoim profilu na Instagramie, konkretnie tam, gdzie mówi strona internetowa. W ten sposób ci, którzy odwiedzają Twój profil na Instagramie, mogą dołączyć za pomocą linku bezpośrednio do Twojego kanału Telegram i poznać udostępniane treści oraz wiadomości, które pokazujesz.

Z YouTube

Jeśli masz kanał YouTube, możesz umieścić w swoich filmach, które wyświetlasz na tej platformie, link do swojego kanału Telegram. W ten sposób Odwiedzający i subskrybenci będą mogli uzyskać dostęp do Twojego kanału Telegram i poznaj treści, które wyświetlasz. Również z botami Telegram możesz uzyskać dostęp do filmów z YouTube. To doskonały pomysł na dotarcie do większej liczby użytkowników korzystających z różnych platform.

Jak przypinać najważniejsze wiadomości na kanałach Telegrama?

Platforma daje również możliwość zakotwiczenia wiadomości w grupie lub kanale Telegrama, tych wiadomości, które zasługują na szczególną uwagę od tych, które dodałeś do grupy lub kanału Telegram. Zobacz, jak to zrobić z różnych urządzeń.

za pomocą telegramu na telefonie komórkowym

Na Androidzie

Otwierasz aplikację Telegram, wchodzisz do czatu i wybierasz wiadomość, którą chcesz zakotwiczyć. Kilka opcji zostanie wyświetlonych w wyskakującym okienku, Musisz wybrać opcję Anchor message. Podczas wykonywania tej akcji zostaniesz zapytany, czy chcesz, aby wszystkie kontakty kanału Telegram zostały powiadomione o ustawionej wiadomości, kliknij OK. Wiadomość zostanie opublikowana na górze kanału Telegram.

Z iOS

Kroki są podobne, z tą różnicą, że wchodząc na czat musisz przytrzymaj przez kilka sekund wiadomość do ustawienia, zobaczysz, że pojawi się małe okno z opcjami, w tym wiadomością zakotwiczenia, wybierz, czy chcesz powiadomić kontakty z kanału o akcji, a następnie kliknij OK.

Z sieci Telegram

Aby przypiąć wiadomość za pomocą Telegrama, wykonaj następujące czynności. Logujesz się do platformy Telegram, jesteś w kanale, wybierasz wiadomość który masz zamiar ustawić jako priorytet. Kliknij opcję przypnij wiadomość, również tutaj możesz wybrać między powiadamianiem obserwujących, czy nie. Wiadomość zostanie wyświetlona jako pierwsza.

dołącz do naszego kanału telegram