Skip to content

Jak trwale usunąć reklamy z filmów lub seriali w Terrarium TV?

22 de grudzień de 2021

Telewizja od wielu lat jest jednym z najpopularniejszych mediów rozrywkowych, utrzymuje lojalność wielu użytkowników, mimo że obecnie konkurencja w branży rozrywkowej jest większa. Obecnie istnieją aplikacje takie jak Telewizja Terrarium, która pozwoli nam zobaczyć dobry program z dowolnego urządzenia z systemem Android.

Jakich metod możesz użyć, aby pozbyć się irytujących reklam telewizyjnych Terrarium?

Terrarium TV to darmowa aplikacja, której celem jest umieszczanie płatnych filmów i seriali na wyciągnięcie ręki. Ta aplikacja byłaby dobrą opcją dla tych, którzy kochają telewizję i nie zgadzają się za nią tak dużo płacić.

Chociaż to prawda, dziś można uzyskać wiele aplikacji z materiałami telewizyjnymi, nie możemy zaprzeczyć, że generalnie trzeba za nie płacić członkostwo, które w niektórych przypadkach staje się luksusem. Dla tych, których budżet jest napięty, szukają alternatyw, takich jak Terrarium TV, aby cieszyć się dobrym programowaniem.

Teraz Terrarium TV i inne bezpłatne programy telewizyjne znajdują się w szarej strefie legalności. To sprawia, że ​​są podatni na procesy sądowe i możliwe zamknięcia Twojej witryny, ponieważ emitują treści chronione prawem autorskim, a aplikacje za to nie płacą.

Dlatego podczas jego programowania nierzadko pojawiają się reklamy po reklamach, promujące szeroką gamę produktów. Może to być irytujące dla niektórych użytkowników tej platformy.

Zapłać aplikacji, aby usunąć reklamy

Wcześniej w aplikacji ludzie mogli wybierać gdyby chcieli zobaczyć reklamy lub uiścić niewielką opłatę aby odrzucić banery reklamowe. Kwota do zapłaty była bardzo niewielka w porównaniu z firmami świadczącymi usługi kablowe lub satelitarne.

To sprawiło, że wiele osób zdecydowało się na tę opcję, ponieważ mogli cieszyć się serialami i filmami bez konieczności przerywania reklamami, których nie chcieli oglądać. Złą rzeczą jest to, że było to coś przerywanego, to znaczy, że czasami pomimo zapłacenia niektórych promocji wciąż pojawiało się w programach.

Mimo to nadal można było powiedzieć, że był to wygodny sposób na cieszenie się programami za bardzo niską cenę, czyniąc Terrarium TV atrakcyjną alternatywą. Ponadto posiadał pewne uderzające cechy, takie jak: programowanie z napisami, pobieranie programów do pamięci wewnętrznej czy zewnętrzne, filmy HD, aktualizacje oprogramowania m.in.

Poprzednie wersje Terrarium TV

W starych aktualizacjach aplikacji można było cieszyć się programowaniem bez reklam za niewielką opłatą, jednak w kolejnych wersjach ta funkcja została wyeliminowana.

Cała ta sytuacja została wygenerowana przez zmianę niektórych przepisów prawnych, co stworzyło bardzo duże obciążenie dla programistów aplikacji, co przełożyło się na stały wzrost nakładów, czasu i wysiłku.

Niektórym osobom przed tym faktem udało się ponownie zainstalować stare wersje, aby móc zobaczyć swoje programy bez reklam, inni zrezygnowali z oglądania reklam. Teraz dobrze jest wyjaśnić, że w tej chwili strona internetowa Terrarium TV jest zamknięta.

programy bez reklam w terrarium

Jednak niektórzy użytkownicy nadal widzą część harmonogramu. Czekamy na jego odrodzenie pod inną nazwą.

Jak uzyskać dostęp do innych aplikacji podobnych do Terrarium TV, ale bez reklam?

Terrarium TV nie jest jedyną platformą, która udostępnia tę usługę użytkownikom w wirtualnych sklepach otrzymujesz szeroką gamę aplikacji z różnymi ofertami i usługami aby przyciągnąć ludzi z różnymi referencjami.

Istnieją aplikacje, które oferują programowanie z reklamami lub bez reklam, filmów lub seriali o określonej tematyce lub studium kierunku. Znajdziemy również platformy z bezpłatną lub płatną usługą. Wystarczy poszukać recenzji wszystkich i zobaczyć tę, która najlepiej odpowiada Twoim oczekiwaniom lub budżetowi.

Korzystanie z „Plexu”

Jest to darmowa aplikacja do oglądania seriali, filmów, muzyki, zdjęć i filmów. Ma również płatną wersję, aby poprawić wrażenia użytkownika. Może być używany na różnych urządzeniach, jeśli zostały wcześniej zsynchronizowane, i uporządkuj pliki multimedialne w celu szybszego przeglądania.

Dzięki tej aplikacji możesz zmienić swój komputer w centrum multimedialne z treściami cyfrowymi. Podczas gdy na innych platformach serwer wypełnia zawartość, w Plex robisz to sam, aby tworzyć foldery z zawartością bardziej dostosowaną do Twoich upodobań.

Ta aplikacja jest kompatybilna z różnymi formatami multimedialnymi oraz z innymi platformami, takimi jak Amazon Fire TV. Jest to więc dobra alternatywa do rozważenia.

Od „Kod”

Jest to aplikacja, która wyróżnia się prostota użytkowania, zawartość i charakterystyka, czyniąc komputer multimedialnym medium transmisyjnym. W nim możesz przesyłać treści kanałów telewizyjnych przez Internet.

usuń reklamy z terrarium tv

Podobnie jak inne aplikacje, ta musiała zmienić nazwę, aby móc dalej świadczyć swoje usługi. Jest jednym z najstarszych i ma większą liczbę użytkowników. Może współpracować z zewnętrznymi źródłami, takimi jak dyski twarde i USB, aby dodawać informacje, które masz na tych komputerach.

Trzask

Jest to aplikacja podobna do Terrarium z kilku powodów. Po pierwsze, zawierają w swojej treści banery reklamowe, chociaż są one krótsze. Drugi, jego legalność jest w szarej strefie, co czyni ją podatną na wszelkie roszczenia prawne.

Z drugiej strony ma dużą ilość treści, którą można zaobserwować bez wielu przerw z powodu połączenia. Można w nim oglądać seriale, filmy i ekskluzywne produkcje Sony Pictures.

Ma darmową i płatną wersję, ta ostatnia musi być najlepiej zasubskrybowana u płatnego operatora, który dostarczy ci nazwę użytkownika i hasło, aby cieszyć się ich usługami.

dołącz do naszego kanału telegram