Skip to content

Jak trwale usunąć lub dezaktywować konto Zoosk

29 de lipiec de 2021

Zoosk to internetowa firma randkowaJego doświadczenie w tej dziedzinie pozwoliło osobom samotnym znaleźć idealną osobę do trwałego związku. Zoosk uczy się z twojego zachowania, z twoich działań iw ten sposób pokazuje ci lepsze dopasowanie ludzi.

Ta platforma jest dostępna w ponad 80 krajach i możesz z niej korzystać za pośrednictwem jej oficjalnej strony lub aplikacji, którą znajdziesz w App Store firmy Apple.

Czy powinienem wstrzymać lub usunąć moje konto Zoosk?

Jeśli uważasz, że nadszedł czas, aby wstrzymać lub usunąć swoje konto Zoosk. Musisz wziąć pod uwagę różnice między wstrzymaniem i usunięciem konta.

Wstrzymanie konta to jego opuszczenie wyłączony na chwilę, ten, którego chcesz. a jeśli w dowolnym momencie zechcesz wznowić swoje konto, możesz to zrobić bez problemu, konto będzie takie, jak je zostawiłeś.

Usuń konto to całkowicie zniknąć, wszelkie działania, które prowadziłeś na tej platformie, przestaną istnieć. Jeśli chcesz wrócić, będziesz musiał otworzyć jeden ponownie, od zera.

Dowiedz się, jak tymczasowo wstrzymać swój profil, jeśli kogoś spotkałeś

Załóżmy, że już kogoś spotkałeś i chcesz przestać randkować online, możesz to zrobić, ukrywając swój profil, czyli wstrzymując swoje konto. Ten wstrzymaj, co zrobi, to tymczasowo ukryj swój profil Zoosk, a jeśli planujesz wrócić w pewnym momencie, zachowasz swój profil, połączenia i historię wiadomości. Zobaczmy, jak tymczasowo wstrzymać swój profil w Zoosk.

W przypadku posiadania subskrypcji w Zoosku, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić przed wstrzymaniem profilu, jest anulowanie subskrypcji, teraz zobaczmy następujące kroki:

Jeśli zamierzasz wstrzymać swoje konto z komputera, musisz przejść na oficjalną stronę Zoosk, zalogować się na swoje konto. Już na swoim koncie przejdź do swojego imienia, które znajduje się w prawym górnym rogu ekranu, kliknij tam.

Następnie w menu, które się otworzy, zobaczysz opcja konfiguracji, znajdź Konta i kliknij, a następnie wybierz Stan konta. Tam zobaczysz opcję Wstrzymaj konto i kliknij, zostaniesz przeniesiony na stronę potwierdzenia i musisz tylko potwierdzić, że jesteś pewien, co zamierzasz zrobić, upewnić się, że akcja została wykonana i voila, twoje konto jest już wstrzymane.

W przypadku wstrzymania konta z telefonuZa pomocą aplikacji Zoosk musisz wykonać następujące czynności, otworzyć aplikację i dotknąć menu z trzema liniami, które znajduje się w lewym górnym rogu ekranu.

Z tego menu, które się pojawi, zobaczysz opcję ustawień, znajduje się ona w pobliżu Twojego profilu, kliknij Konta, a ikonę ołówka, którą zobaczysz obok wyciągu z konta, kliknij i dotknij Wstrzymaj.

Skierują Cię do pomocy technicznej i poproszą Cię o różne informacje związane z kontem, które zostanie wstrzymane, teraz zajmą się wstrzymaniem Twojego profilu w Zoosk.

czy myślisz o usunięciu swojego konta zoosk?

Co dzieje się z Twoimi kontaktami i dopasowaniami podczas blokowania lub usuwania konta Zoosk?

Jeśli myślisz o usunięciu konta Zoosk, powinieneś wiedzieć, że po wyrażeniu zgody na usunięcie konta wszystkie Twoje subskrypcje, dopasowania i kontakty zostaną usunięte, nie będzie dziennika aktywności Twojego profiluKrótko mówiąc, to tak, jakbyś nigdy nie był na tej platformie i nie będziesz mógł go odzyskać.

Jeśli tylko zrezygnujesz z subskrypcji, Twój profil zostanie ukryty przed innymi, utracisz korzyści z subskrypcji, jeśli takie istnieją. Ale jeśli chcesz wrócić do Zoosk, wystarczy zalogować się na swoje konto za pomocą adresu e-mail i hasła, a zobaczysz wszystko to samo, mecze i kontakty, całą aktywność, którą miałeś, że jeśli subskrypcje i korzyści zostaną utracone z zawieszeniem profilu.

Ostrzeżenie: co się stanie, gdy na zawsze usunę konto?

Wszystko, co zrobiłeś na tej platformie, zostanie usunięte, podobnie jak Twoje konto. Tak nie można ich ponownie znaleźć.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o funkcjach tej internetowej platformy randkowej, możesz to zrobić odwiedzając naszą stronę. Możesz także przeczytać o tym, które aplikacje są najlepsze, aby poznać więcej osób. Możesz przeczytać o Tinder vs. Lovoo, odważ się poruszać w świecie randek online i poznaj miłość swojego życia.

Wpis Jak usunąć lub dezaktywować konto Zoosk został zdecydowanie po raz pierwszy opublikowany w Obejrzyj, jak to się robi.