Skip to content

Jak stworzyć własne naklejki na Snapchat? – Zabawa w dobrym stylu

10 de grudzień de 2021

Dziś Snapchat to jedna z najpopularniejszych platform używanych przez tysiące użytkowników na całym świecie. Podobnie jego funkcje są tak zróżnicowane, że możesz bawić się tworząc własne naklejki w zaciszu swojego domu. W ten sposób możesz umieścić w pełni spersonalizowane naklejki na swoich zdjęciach, udostępniając je znajomym i rodzinie. Wszystko to dzięki narzędziom, które posiada platforma i które są stale aktualizowane.

Jakie są wymagania, które należy spełnić, aby zaprojektować naklejki ze swoją postacią Bitmoji?

Wiemy, że Bitmoji to aplikacja innej firmy, którą można łatwo połączyć ze Snapchatem, aby puść wodze fantazji podczas tworzenia najbardziej efektownych naklejek. Za pomocą swojego awatara możesz tworzyć wszystkie niestandardowe style, jakie możesz wymyślić. A gdyby tego było mało, w Bitmoji są bardzo zabawne naklejki, które pomogą Ci wyróżnić się na tle znajomych.

Połącz oba konta

Procedura łączenia konta Bitmoji z kontem Snapchat jest niezwykle prosta. Przed rozpoczęciem wystarczy pobrać najnowsze wersje obu aplikacji. Następnie musisz otworzyć Bitmoji, przechodząc do ikony koła zębatego, aż znajdziesz alternatywę, która mówi Link do Snapchata. Gdy to zrobisz, będziesz musiał nacisnąć przycisk z napisem „Kontynuuj” i to wszystko. Będziesz mieć już połączone oba konta, dzięki czemu będziesz mógł z nich korzystać, kiedy tylko na to zasługujesz.

Jakie kroki należy wykonać, aby stworzyć naklejki z własnym awatarem Bitmoji?

Jeśli chcesz stworzyć naklejki z własnym awatarem Bitmoji, masz możliwość personalizuj teksty najzabawniejszymi wiadomościami lub żarty, które chcesz zrobić ze znajomymi. Aby to zrobić, musisz mieć klawiaturę Bitmoji na iOS lub Androida. Po zainstalowaniu możesz tworzyć wszelkiego rodzaju teksty, które podkreślają awatara, który Cię reprezentuje. Pamiętaj, że możesz także aktywować filtry i efekty Snapchata, gdy chcesz przeżyć wyjątkowe doświadczenie w wirtualnym świecie.

Jak tworzyć niestandardowe naklejki bezpośrednio na Snapchacie?

Jeśli wolisz używaj niestandardowych naklejek bezpośrednio ze Snapchata, możesz otworzyć aplikację i zrobić zdjęcie swojej twarzy lub wybranego obiektu. Następnie musisz wybrać ikonę nożyczek, która pojawi się po prawej stronie ekranu. Teraz wystarczy narysować kształt, który chcesz, aby stał się naklejką. Po zakończeniu schematu naklejka zostanie zapisana bezpośrednio w pamięci Twojego urządzenia mobilnego i będzie gotowa.

Gdzie są przechowywane wszystkie naklejki Snapchata?

Niezależnie od tego, którą naklejkę zdecydujesz się stworzyć, wszystko zostanie zapisane w sekcji z napisem Snapchat Stickers. Aby z nich skorzystać, musisz kliknąć ikonę znajdującą się po prawej stronie ekranu. Stamtąd docenisz niektóre symbole i będziesz musiał przejść do tego, który pojawia się z ikoną nożyczek, jeśli chcesz zobaczyć spersonalizowane naklejki.

Należy zauważyć, że również tutaj będziesz mógł zobaczyć ostatnie naklejki, których często używasz ze znajomymi. Jak również naklejki, które są domyślnie dostępne na platformie, które są całkowicie zróżnicowane i są stale aktualizowane, aby zapewnić inne wrażenia. Z kolei będziesz mógł zobaczyć naklejki Bitmoji i emotikony, które są istotną częścią Snapchata. Nie zapominaj, że po użyciu aplikacji możesz się wylogować, jeśli chcesz mieć większe bezpieczeństwo.

sposób na tworzenie naklejek snapchat

Jakie inne kreatywne aspekty możesz wykorzystać do zabawy na Snapchacie?

Korzystając z platformy Snapchat, masz tak wiele możliwości, jak przeglądanie ulubionych filtrów lub dostęp do spersonalizowanych naklejek przez cały czas. Oczywiście ważne jest, abyś w pełni wykorzystał swoją kreatywność, aby wyróżnić się wśród znajomych, wyróżniając się swoją oryginalnością. Biorąc to pod uwagę, możesz użyj własnej kolekcji śmiesznych naklejek które nadadzą szczególny akcent zdjęciom, które zdecydujesz się przesłać do sieci społecznościowych.

Biorąc pod uwagę, wszystko, co sfotografujesz, może stać się niestandardową naklejką które przyciągną szeroką uwagę w cyfrowym świecie. Oczywiście masz duży wybór, który oferuje platforma Snapchat, jeśli chcesz korzystać z nowych modeli, które pojawiają się każdego dnia. Tak więc masz już wszystkie niezbędne narzędzia, aby wyrazić swoją kreatywność za pomocą zdjęć.

dołącz do naszego kanału telegram