Skip to content

Jak stworzyć TikTok z „zniekształconym głosem” dla kotów? – Oryginalne efekty głosowe

18 de styczeń de 2022

Jeśli masz aplikację Tiktok pobraną na swój osobisty telefon, już zauważyłeś, że zawiera wiele narzędzi, które sprawiają, że filmy są bardzo oryginalne. Istnieje specjalna funkcja, która jest jedną z ulubionych przez ludzi i pozwala dodać zniekształcony efekt głosowy do twoich filmów, co jest bardzo zabawne, dlatego w tym artykule Powiemy Ci, jak go znaleźć i jak z niego korzystać.

Jak stworzyć TikTok z efektem zniekształconego głosu dla kotów?

Jak już wspomnieliśmy, filmy na Tiktok, które mają zniekształcony głos są najzabawniejsze i najbardziej lubiane przez wielu użytkowników spotyka się to zwłaszcza z besztaniem zwierzaka lub gdy chcesz naśladować mamę, dlatego poniżej podpowiemy, jak za pomocą tej funkcji stworzyć własny film. Obie procedury można zastosować na telefonach z systemem operacyjnym Android oraz na iPhone’ach.

Korzystanie z cudzego dźwięku

Jeśli dana osoba tworzy wideo za pomocą tego efektu głosowego, w prawej dolnej części wideo pojawi się ikona małego dysku lub koła, jeśli ją klikniesz, będziesz mógł zobaczyć dźwięk tej osoby, możesz zapisać go jako ulubiony użyć go później lub od razu stworzyć film. W skrócie, używałbyś czyjegoś dźwięku. Po zapisaniu dźwięku będziesz musiał tylko położyć kreatywność, aby Twój film był znacznie bardziej oryginalny i w ten sposób możesz stać się wirusowy na TikTok.

Edycja własnego dźwięku za pomocą „efektów głosowych”

Druga metoda tworzenia własnego wideo z tym efektem głosowym i przesyłania go na osobiste konto Tiktok, aby stać się bardziej popularnym. Tworzy własny dźwięk, a następnie go edytuje, dla nich musisz wykonać kroki, które zostawimy Ci poniżej.

 1. Znajdź aplikację Tiktok na swoim osobistym telefonie i dotknij jej, aby ją otworzyć.
 2. Gdy znajdziesz się w aplikacji, kliknij przycisk plus (+) u dołu ekranu, aby rozpocząć nagrywanie wideo.
 3. Po nagraniu wideo z dźwiękiem, który zamierzasz edytować, musisz kliknąć czek lub popcorn, który znajduje się w prawym dolnym rogu.
 4. Nagrany przed chwilą klip zostanie odtworzony.
 5. Po prawej stronie ekranu telefonu zobaczysz kilka ikon, musisz wybrać tę, która mówi efekty głosowe.
 6. automatycznie na dole Czy uważasz, że różne efekty ma platforma? tiktok wśród nich głos wiewiórki, robota i wielu innych.
 7. W tym przypadku musisz przesuwać się w prawo, aż znajdziesz efekt zwany vibrato, to ten odpowiedzialny za zniekształcanie twojego głosu i ten, który jest powszechnie używany przez inne osoby.
 8. Gotowe, za pomocą dowolnej z tych dwóch metod możesz utworzyć wideo ze zniekształconym głosem dla Tiktok.

filmy tiktok

Jakie filtry powinieneś dodać do swojego filmu, aby udostępnić zabawny i oryginalny TikTok?

Jak już wspomnieliśmy, przez większość czasu efekt zniekształconego głosu jest używany do tworzenia filmów, w których besztasz kota lub psa, czyli swojego zwierzaka, i jeśli chcesz stworzyć taki film, ale chcesz być o wiele bardziej zabawne i oryginalne, istnieją różne efekty lub filtry, które możesz dodać, aby to osiągnąć. A tutaj zobacz, jak to się robi powiemy Ci, jak możesz to zdobyć.

Filtry dla zwierząt

Aby dodać filtry przeznaczone dla Twoich zwierząt i tworzyć filmy na platformie Tiktok, musisz wykonać następujące kroki:

 1. Otwórz Tiktok i dotknij przycisku plus u dołu ekranu, aby rozpocząć nagrywanie.
 2. Gdy znajdziesz się w sekcji nagrywania wideo, w lewym dolnym rogu zobaczysz małe pole, w którym wskazuje, że znaleziono filtry i efekty, musisz go kliknąć.
 3. Następnie poznasz różne efekty i filtry znajdujące się na platformie Tiktok.
 4. Istnieją różne sekcje: między innymi najpopularniejszy, świąteczny, komedia. Aby znaleźć filtr Zwierzaki, wystarczy przesunąć się w prawo, aż znajdziesz sekcję z napisem Zwierzaki.
 5. Tutaj możesz wybrać dowolny efekt i umieścić go na swoim zwierzaku.

osoba używająca efektu głosowego na tiktok

Filtr kota

Jeśli chodzi o filtry dla kotów, aby je znaleźć, musisz wykonać tę samą procedurę, o której właśnie wspomnieliśmy, tam znajdziesz wszystkie filtry dla zwierząt domowych. jeśli tego chcesz efekt najlepiej pasuje do twarzy Twojego kota, próbuje wybrać efekty, które są dla nich przeznaczone i jest reprezentowane przez ikonę kota.

dołącz do naszego kanału telegram