Skip to content

Jak stworzyć prywatną historię na Snapchacie przy użyciu różnych metod?

17 de styczeń de 2022

Historie na Snapchacie to jedna z najbardziej przydatne narzędzia, jakie masz ta aplikacja do zaoferowania. Tworzenie historii to szybki i wygodny sposób na zakomunikowanie swoim obserwatorom specjalnego dnia lub ważnego wydarzenia. Jest to również sposób na śledzenie czyjejś działalności bez konieczności przeglądania wszystkich jej albumów lub wszystkich zdjęć.

historie snapchat trwają tylko 24 godziny i mogą być widoczne dla wszystkich Twoich znajomych, chyba że zostanie to zmienione. Co prowadzi nas do jednej z najfajniejszych cech historii Snapchata, prywatnych historii.

Jaka jest różnica między prywatnymi historiami a niestandardowymi historiami Snapchata?

Jak już wspomniano, dzięki aplikacji Snapchat wszyscy użytkownicy mają możliwość: tworzyć prywatne historie, a nawet je dostosowywać. Należy zauważyć, że istnieje kilka różnic między historiami prywatnymi i spersonalizowanymi, o których zaraz wspomnimy.

Prywatne historie wyróżniają się tym, że nie są dostępne dla wszystkich kontaktów, ale prywatne historie mogą zobaczyć tylko osoby, które my jako użytkownicy chcemy je zobaczyć. Na uwagę zasługuje również fakt, że jeśli podczas dzielenia się naszą historią wybierzemy tylko swoje imię, możemy to zobaczyć tylko sami raz udostępniony.

Ponadto za każdym razem, gdy historia jest udostępniana, mamy możliwość modyfikacji wyświetlacza z tego, aby więcej osób mogło to zobaczyć poza tymi, które zostały już wcześniej wybrane. To bardzo przydatne narzędzie w przypadku, gdy dodaliśmy wiele osób, z którymi nie jesteśmy tak blisko, a chcemy dzielić bardziej intymną chwilę tylko z najbliższymi przyjaciółmi i rodziną.

Jeśli chodzi o historie niestandardowe, to jest to najnowsza wtyczka dodana przez Snapchata, ponieważ ma znacznie wyższy poziom kontroli nad naszymi opowieściami w porównaniu do zwykłych historii i prywatnych historii.

Spersonalizowane historie mają nową funkcję o nazwie „Nasza historia” lub „Nasza historia” który pozwala wstępnie wybranej grupie znajomych dodawać zdjęcia i filmy do tej samej historii, tak jakby była to grupa uzupełniająca te historie.

Ogólnie rzecz biorąc, te historie są domyślnie widoczne tylko dla uczestniczących członków grupy. Możesz jednak później zmienić sposób wyświetlania, aby inni znajomi mogli oglądać te historie.

Spersonalizowane historie obok Funkcja „Nasza historia” Dają one dużo więcej zabawy w koncepcje Snapchata i sprawiają, że są one o wiele bardziej interaktywne między użytkownikami, którzy je tworzą, a użytkownikami, którzy je widzą.

Jakie są kroki, aby tworzyć prywatne historie na Snapchacie?

Tworzenie prywatnej historii na Snapchacie jest dość prostą procedurą, ponieważ jest bardzo podobne do publikowania normalnej historii Snapchata. Właśnie dlatego przesyłaj historie o najważniejszych momentach Twojego dnia lub specjalnego wydarzenia, bądź bardzo łatwy, wygodny i wydajny.

Na początku

Generowanie prywatnej historii od początku Snapchata jest naprawdę proste, ponieważ kroki, które należy wykonać, są bardzo intuicyjne. Pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, to otworzyć naszą aplikację Snapchat.

Raz tam naciśniemy opcja „wspomnienia” znajduje się w lewym dolnym rogu ekranu. Tam podamy ikonę rolki aparatu u góry, aby uzyskać dostęp do wszystkich zapisanych zdjęć.

Teraz, gdy widzimy wszystkie zdjęcia, które zapisaliśmy w naszej galerii, Wybierzemy zdjęcie, które chcemy udostępnićrw prywatnej historii, a następnie klikamy strzałkę, która pojawi się w prawym dolnym rogu ekranu. Po wykonaniu tej czynności pojawi się opcja z kim chcemy podzielić się naszą historią.

Tam, pod sekcja „moja historia” Dajemy Ci możliwość prywatnych historii. Później naciśniemy strzałkę w prawym dolnym rogu, aby móc podzielić się naszą prywatną historią. I dzięki temu zdjęcie z powodzeniem zagości w naszej prywatnej historii.

sekcja opowiadania

z profilu

Tworzenie prywatnej historii z naszego jest naprawdę łatwe, ponieważ jest to prawie taka sama procedura, jak tworzenie normalnej historii Snapchata. Pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, to nacisnąć ikonę na w lewym górnym rogu ekranu.

Ta ikona jest zwykle reprezentowana przez mini historię lub Bitmoji. Tam, w menu głównym, zajrzymy do sekcji opowieści w poszukiwaniu opcji, która: nazywa się to „+historia prywatna” i naciśniemy, aplikacja snapchat poprosi nas o drugie potwierdzenie, aby historia stała się prywatna, wystarczy ponownie nacisnąć.

prywatne historie profilowe

Po potwierdzeniu, że chcemy stworzyć prywatną historię, pojawi się nasza lista znajomych. Teraz musimy wybrać przyjaciela lub przyjaciół, których chcemy niech zobaczą naszą historię.

Lista przyjaciół

Gdy już wybierzemy znajomych, których chcemy zobaczyć naszą prywatną historię, pozostaje tylko podzielić się nią. W tym momencie musimy po prostu umieścić filtry, emotikony lub tekst że chcemy poprawić naszą historię na swój własny sposób.

dołącz do naszego kanału telegram