Skip to content

Jak stworzyć prywatną grę lub pokój w pośród nas, aby wejść do gry z moimi znajomymi

12 de Maj de 2021

Pośród nas, popularna gra, która rosła wykładniczo w czasach pandemii i przejął ranking ulubionych gier na urządzenia mobilne w oparciu o strategię, indywidualną pracę i podejmowanie decyzji.

Opracowany i ostatecznie wydany w czerwcu 2018 roku, miał zaledwie kilka milionów pobrań, ale dwa lata później stał się najbardziej znaną i rozpoznawalną platformą gier zręcznościowych i zręcznościowych na świecie. Obecnie ma ponad 103 miliony zarejestrowanych użytkowników a do pobrania na Androida, iOS i PC całkowicie za darmo.

Gra pozwala na rozgrywanie gier pomiędzy graczami połączonymi przez internet w różnych częściach świata lub bliskimi przyjaciółmi. Graj także lokalnie, hostuj, wchodź do innych pokoi i nie tylko.

Główną ideą gry jest to, że jest to załoga złożona z maksymalnie 10 osób załoga (gracze), którzy są na statku kosmicznym na ich rodzimą planetę, ale jest ktoś, kto nie chce, aby przybyli (oszust), który w trakcie rozgrywki musi spróbować dowiedzieć się kto to jest i wydalić ze statku.

Zacznij grać w Among Us

Aby rozpocząć grę, musisz otworzyć aplikację, kliknąć tryb, w który chcesz zagrać (lokalnie lub online), tam możesz zobaczyć dostępne pokoje i graczy w każdym z nich.

Jeśli grasz lokalnie, pojawią się gracze z samego systemu (roboty) i nie ma możliwości wejścia prawdziwego użytkownika, jest to indywidualnie, łatwo dostępne i bez połączenia z internetem.

Teraz, jeśli chcesz grać ze znajomymi lub nieznajomymi (użytkownikami aplikacji), poszukaj pokoi w trybie online i wprowadź ten, który Ci się podoba. NAS Zalecamy wpisanie liczby zawierającej liczbę równą lub mniejszą niż 4 uczestników, w taki sposób, abyś mógł dodać siebie i aby dostęp nie był zabroniony.

Na początku każdej rozgrywki dadzą znać, jaką rolę pełni każdy uczestnik (czy to członek załogi, czy oszust), ale czasami chcemy być oszustem kilka razy lub kiedykolwiek gramy, ponieważ łatwiej nam się zakamuflować i nie być odkryty

Stwórz grę w Among Us

Wśród trybów gry, na które pozwala platforma, możliwe jest, że w niektórych jesteś gospodarzem, to znaczy, że tworzysz gry tak, abyś mógł graj ze swoim zespołem, rodziną lub przyjaciółmi. Stworzenie gry będzie bardzo łatwe i szybkie, jeśli wykonasz kroki, które wskażemy poniżej:

  • Wejdź do gry
  • Kliknij opcję online
  • Tam musisz zlokalizować miejsce, w którym jest napisane HOST
  • Ty wybierasz i wybierasz publiczność (aby każdy mógł zobaczyć Twój pokój)
  • Naciśnij przycisk Stwórz grę, a zostanie ona automatycznie wyświetlona na liście pokoi

Z drugiej strony można również zmienić nazwę swojego awatara lub nazwę pokoju (przed rozpoczęciem nowej gry), aby była bardziej spersonalizowana lub aby gracze byli przyjemniejsi i mieli większą przyjemność z korzystania z aplikacji .

Czy mogę zrobić prywatny pokój?

Wielu użytkowników wśród nas często zastanawia się, czy mogą graj tylko ze znajomymi, bez obcego wchodzącego do pokoju, ale nie wiedzą, jak to zrobić i potrzebują pomocy, aby móc przeprowadzić tę metodę.

Tutaj wyjaśniamy w prosty sposób, w jaki sposób możesz stworzyć pokój, który pasuje do powyższego opisu i odpowiada Twoim potrzebom, jednocześnie ciesząc się tą niesamowitą grą zręcznościową.

Gdy idziesz do stworzyć prywatną grę Musisz szczegółowo wykonać kroki, które zostały wyjaśnione powyżej, z całkowitą dokładnością, aż wybierzesz opcję gospodarz pokoju, od tego momentu zmienia to, co wynika z tego, co sugerujemy w tej części:

  1. Kiedy udostępniasz grę, pojawią się dwie nowe opcje
  2. Musisz wybrać, gdzie jest napisane PRIVATE ROOM
  3. Następnie kliknij stwórz grę i voila, możesz grać z przyjaciółmi

pobierz grę na swojego Androida

Zaproś znajomych do gry

Kiedy tworzysz prywatny pokój, daje ci tajny numer, dzięki czemu tylko ktokolwiek chcesz, ma dostęp. Więc zaprosić kogoś do samotnej gry musisz wysłać im ten kod i mogą łatwo wejść, aby bawić się razem w Twoim salonie.