Skip to content

Przewodnik po tym, jak zacząć grać w Binamon – Graj, aby zarobić

28 de wrzesień de 2021

Gry Blockchain stały się dość popularne na rynku gier wideo i kryptowalut. Stało się nawet dość powszechne źródło inwestycji dla fanów, a nie dla fanów kryptowalut. Binamon to jedna z najpopularniejszych ostatnio gier, bardzo podobna do Axie Infinity.

Dzięki swojej strukturze gry i strategii stał się nawet źródłem pracy dla wielu osób. Gra jest dość prosta, gracz zarabia pieniądze, zbierając BMON, który otrzymuje jako nagrodę w grze za eliminowanie innych potworów poprzez walkę z nimi.

Co powinniśmy wiedzieć przed rozpoczęciem gry w Binamon?

Jeśli chcesz zacząć grać w Binamon, musisz wziąć pod uwagę niektóre z najważniejszych aspektów gry. Działa to jako bardzo skuteczna technika rozwijać stabilną i trwałą zabawę. Mamy na myśli najlepsze strategie, aby rozpocząć grę, poznać najlepsze rodzaje binamonów i jak zdobywać aktywa, wydając jak najmniej.

W ten sam sposób musisz pamiętać, że jeśli będziesz grać zbyt długo, może to uzależnić, co będzie szkodliwe dla twojego zdrowia. Zaleca się, abyś poświęcał tylko kilka godzin dziennie na grę w Binamon.

Co to jest BMON?

Platforma Binamon łączy gry NFT z systemem kryptowalut i pozwala swoim graczom na interakcję ze sobą, poprzez znaki cyfrowe w społeczności, w której każdy gracz posiada postać lub potwora o unikalnych cechach.

Gra Binamon zasadniczo kręci się wokół funkcji eliminowania potworów, pod tym względem jest bardzo podobna do Pokemonów, a także opiera się na zdobywaniu nagród od BMON, które gracze mogą następnie wymiana na prawdziwe pieniądze. Są one reprezentowane w trzech tokenach o różnych wartościach i cenach.

walka potworów w binamonie

W grze BMON to wiodąca kryptowaluta za pomocą których możesz kupić inne binamony lub wymienić na inne przedmioty lub potwory w grze innym graczom za pośrednictwem wirtualnego sklepu o nazwie Market Place. W ten sam sposób ta gra umożliwia tworzenie cyfrowych zasobów, którymi są NFT i token BMON.

Gracze Binamon decydują, w jaki rodzaj gry grać, gdzie mają różne opcje, takie jak tryb Graj, aby zarobić. Niektóre z aktywów Binamon to: Token BMON i NFT. Wizją Binamon zawsze było stworzenie czegoś w rodzaju uniwersum gier wideo, w którym miliony ludzi na całym świecie mogą przebywać w celu interakcji ze sobą, a jednocześnie zarabiać pieniądze z Binamonem. W ten sposób Binamon przyciąga o wiele więcej osób.

Do czego służy BNRG?

W Binamonie oprócz BMON istnieje BNRG, czyli rodzaj waluty, za pomocą której można przełącz, aby naładować swoją energięoznacza to, że za zgromadzoną kwotę BNRG możesz kupować pakiety wzmacniające energię.

To, co robią te pakiety wspomagające, to zwiększyć energię i obronę swoich potworów. BNRG jest również niezbędny do połączenia dwóch binamonów. Ważne jest, aby pamiętać, że aby dodać energię do potwora, musi on być z innym z tej samej klasy i tego samego elementu, z tego powodu rzadsze potwory wymagają rzadszej energii, aby je wzmocnić.

Ten token BNRG jest dostarczany w nieograniczony sposób, który kumuluje się, gdy gra o to poprosi. Ten rodzaj waluty został opracowany w oparciu o to, że BMON jest silnie deflacyjny, a BNRG, będąc stałym i nieograniczonym, wnosi do gry większą dynamikę.

Ta waluta jest tak istotna w Binamonie, że istnieją nawet elementy, które mogą być konieczne, zdolne do kupienia tylko w BNRG, jak wzmacniacze mocy. W rzeczywistości jest to główna funkcja BNRG, którą należy zmienić, aby naładować energię.

Są jednak sytuacje, w których gracze muszą poświęcić energię i w ten sam sposób zwiększyć moc swoich binamonów, ponieważ w bardziej zaawansowanych grach BNRG będzie miał procesy niszczenia.

Czym są potwory?

W Binamon postacie są odzwierciedlone w potworach, w skrócie potwory są głównym czynnikiem w grze, dlatego są niezbędny do rozpoczęcia gry. Te postacie w kształcie potworów mogą być w stanie walczyć w szybkich walkach, gdy obowiązują zakłady BMON, a także muszą grać w trybie Play to Earn.

potwory z gry binamon

Jakie są główne cechy potworów Binamon?

Każdy potwór ma pewne cechy, które odróżniają go od reszty. Chociaż funkcje są mniej powszechne, im rzadszy jest potwór i tym potężniejszy zatem. Możesz przewidzieć cechy, które będzie miał potwór Binamon, kierując się tabelą rzadkości. Główne cechy potworów Binamona są następujące:

Klasa

Potwory Binamona mają dwanaście (12) różnych klas, przy czym najwyższe klasy to te, które otrzymują najlepsze nagrody w walkach. Pozwala także graczom walczyć z potworami na tym samym poziomie.

Gracze używają techniki, w której oferują dużą nagrodę w walce z innymi gracze z potworami niższej klasy, aby zachęcić ich do walki, a następnie sprawić, że przegrają. Potwory są w rankingu od 1 do 12.

Atak

Ta cecha potworów Binamon odzwierciedla moc potwora, aby wpłynąć na innego potwora w Binamon. To znaczy twój poziom ataku.

Siła ataku

To jest obrona posiadana przez potwora Binamon aby wytrzymać ataki innych potworów i w ten sposób otrzymać jak najmniejsze obrażenia, aby uniknąć eliminacji.

potwory w grze binamonowej

Element

W grze Binamon potwory mogą mieć sześć (6) rodzajów elementów w momencie ich tworzenia. Które są następujące:

 • Las
 • Woda
 • Lekki
 • Ogień
 • Fizyczny
 • Kwant

Te elementy są nabywane poprzez Inteligentny łańcuch Binance poprzez algorytm rzadkości, a wszystko jest generowane, gdy gracz kupuje karty Booster. Żywioł określa, jakie cechy i cechy będzie posiadał potwór w Binamonie, jednak można się domyślić, a przynajmniej poznać cechy, które mają największą szansę na ujawnienie się w twoim potworze, a to dzięki tabeli rzadkości.

Co sprawia, że ​​jeden potwór jest potężniejszy od drugiego?

To, co odróżnia słabe potwory od silniejszych, to: jej CHARAKTERYSTYKA. Co odnosi się do klasy, żywiołu, ataku i siły ataku, którą posiada każdy potwór. Osiąga się to, gdy gracze tworzą zasoby w grze, aby dać swoim potworom więcej mocy i poprawić ich umiejętności.

Z pewnością potwór z zwiększona siła ataku będzie w stanie uniknąć niektórych ataków lub przynajmniej otrzymać od nich mniej obrażeń niż potwór o mniejszej sile ataku. To samo dzieje się z potworami o wyższym ataku, klasie i większej liczbie elementów.

waluty wirtualne

Binamon oferuje również możliwość potwory gracza zwiększają swoje moce Jeśli uczestniczą w loterii stworzonej przez tę samą grę, może się to zdarzyć kilka razy. Biorąc pod uwagę, że rzadkie potwory będą potrzebowały rzadkiej energii, aby stać się potężniejszymi.

Ile poziomów ma gra wideo Binamon?

W Binamon nie ma poziomów, jakie mają zwykłe gry. Binamon mierzy możliwości swoich potworów i graczy poprzez cechy, klasy, elementy, zdolność ataku i zdolność unikania ataku, który posiada każdy z potworów. Im wyższe są te poziomy na potworach, tym potężniejsi będą.

Jakie są wymagania, aby móc zarejestrować się w Binamon?

Aby zarejestrować się w Binamonie i poprawnie uzyskać dostęp do gry, musisz przede wszystkim posiadać cyfrowy portfel, w którym możesz przechowywać monety BMON, gdy masz już wystarczająco dużo, aby je wypłacić i wymienić.

Kolejnym warunkiem koniecznym do rozpoczęcia gry w Binamon jest to, że musisz mieć monety BNB aby móc zacząć nabywać i płacić to, co jest konieczne. Następnie nauczymy Cię, jak zrobić wszystko, co konieczne, abyś mógł zarejestrować się w Binamon i mieć dostęp do gry.

logo portfela metamaski

Utwórz swoje konto w MetaMask

MetaMaska to cyfrowy portfel kryptowalut który jest powiązany z siecią Ethereum i innymi. Aby uzyskać dostęp do portfela MetaMask, możesz to zrobić przez Firefox, Opera lub Chrome i wykonując poniższe czynności:

 • Zainstaluj rozszerzenie MetaMask
 • Wybierz opcję „Dodaj do odważnych”
 • Naciśnij „Dodaj rozszerzenie”
 • Następnie zostaniesz przekierowany na początek, w tym momencie naciśniesz opcję „Start”, aby rozpocząć konfigurację konta MetaMask.
 • Wybierz opcję „Utwórz portfel
 • Potwierdź, naciskając opcję „Akceptuję”
 • Wprowadź silne i trudne do zapomnienia hasło
 • Zapoznaj się z regulaminem i zaakceptuj, naciskając „Utwórz”
 • Naciskać „Kliknij tutaj, aby ujawnić tajne słowa”Aby otrzymać tajną frazę, powinieneś zdecydować się na przywrócenie konta
 • Przechowuj tajną frazę w bezpiecznym miejscu, gdzie będziesz mieć do niej dostęp w dowolnym momencie
 • Potwierdź tajną frazę, wprowadzając ją, gdy system poprosi o
 • Naciskać „Potwierdzać

Po wykonaniu tych instrukcji będziesz miał utworzyłeś konto w MetaMask i będziesz gotowy, aby przejść do następnego kroku i zdobyć ostatnie wymaganie, aby móc grać w Binamon.

Zdobądź monety BNB

Monety BNB są Token typu ERC-20. Istnieje kilka sposobów na ich nabycie, jednak najczęstszym jest kupowanie ich od osób, które już je posiadają. Ta operacja polega na wykonaniu przelewu pieniędzy do posiadacza BNB, aby ta osoba przekazała BNB tobie.

Innym sposobem na zdobycie BNB jest handel i chociaż coraz łatwiej jest nabywać kryptowaluty ze względu na ich popularność i wartość na rynku, najlepszą rzeczą jest wprowadzaj te zmiany z bezpiecznymi i godnymi zaufania ludźmi.

Binance to największa giełda kryptowalut na świecie. Rejestrując się na tej stronie, możesz kupić BNB w swojej lokalnej walucie za pośrednictwem przelewów lub kart kredytowych.

monety bnb za binamon

Jak się zarejestrować, aby zacząć grać w Binamon na moim urządzeniu?

Obecnie , Wersja na urządzenia z systemem Android lub iPhone jest niedostępnaJednak oficjalne konto Binamon na Twitterze potwierdziło we wrześniu 2021 r., że wkrótce uruchomi swoją wersję na urządzenia z systemem Android. W przypadku urządzeń z systemem iOS oficjalna wersja nie została jeszcze potwierdzona.

W ten sam sposób możesz dostęp do gry Binamon z oficjalnej strony internetowej Binamon za pośrednictwem przeglądarki internetowej urządzenia z systemem Android lub iPhone.