Skip to content

Jak zarabiać pieniądze grając w binamon? – Zwiększ swoje zyski

24 de wrzesień de 2021

Obecnie w Internecie dostępne są różne gry wykorzystujące technologię blockchain, wśród których możemy znaleźć Axie Infinity, która jest jedną z najpopularniejszych. Znajdujemy również Binamon, jednego z najnowszych, ale z czasem dołącza do niego coraz więcej osób, ponieważ już wiemy, że to nie jest nowość dzięki tym grom możemy zarobić pieniądze.

Ile początkowo kosztuje wejście do gry w Binamon?

Jeśli myślisz o zainwestowaniu w bardzo nazwaną grę Binamon, ale nie wiesz ile to kosztuje, tutaj w Zobacz jak to się robi pomożemy Ci rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości. Zanim powiesz, ile pieniędzy powinieneś zainwestować w momencie rozpoczęcia gry, dobrze, że znasz kryptowaluty, które wspomniana gra obsługuje wśród nich, mamy BMON lub zwane również tokenami Binamon, innym, który możemy znaleźć, jest BNRG .

Pierwszym wydatkiem lub inwestycją w grę są binamony Z1, te binamony znajdują się w trzecim pakiecie i zauważysz, że w przeciwieństwie do pakietu lub pakietu Binamon, przy zakupie musisz zapłacić kwotę w Z1.

Binamony Z1 to najniższy koszt i dlatego najbardziej dostępne, jeśli kupisz te pakiety, potwory, które ci dają, są losowe. Jeśli masz szczęście, możesz zdobyć dobre binamony, to znaczy silne, albo może się zdarzyć inaczej i zdobyć słabe binamony.

Należy zauważyć, że możesz je również kupić na Discordzie, przechodząc na kanał P2P Z1, tam Możesz znaleźć kody Binamons Z1 a tym samym móc dokonać zakupu jako Marketplace. W ten sposób możesz wybrać binamon Z1 i tym samym zapewnić dobrego potwora do gry.

Pakiet binamomów Z1 ma cenę 1200 Z1, czyli są to 400 tokenów lub BMON. Konieczna jest znajomość wartości tokena BMON, aby określić, ile kosztowałoby rozpoczęcie gry.

Jakie są najlepsze binamony, które możemy kupić, aby wygrać?

Należy pamiętać, że czas gry obejmuje 1 godzinę, którą masz na binamon Z1, dodatkowo na konto możesz użyć łącznie 6 binamonów.

Gra polega na walce z innymi graczami a każde trafienie, które otrzymasz od wroga spowoduje, że pasek opadnie, a gdy czas się skończy, nie będziesz mógł grać ponownie do następnego dnia.

Dlatego binamon, z którym konkurujesz, jest bardzo ważny, więc tutaj zostawimy Ci niektóre z najważniejszych cech, które muszą mieć binamon, abyś mógł wygraj wszystkie swoje gry.

zarabiaj pieniądze grając w binamon

Pierwszą cechą, na którą powinieneś zwrócić uwagę przy wyborze binamonu, jest tarcza, która wynosi od 10 do 100, więc wybierz binamon, który ma dużą ilość życia lub tarczę. Jeśli twój binamon ma dobrą tarczę, otrzymywane ciosy nie zmniejszą tak bardzo czasu i więc będziesz trwać znacznie dłużej w grach, tarcza znajduje się w górnej części po prawej stronie.

Kolejną ważną cechą jest atak, a ten wynosi od 1 do 12, więc jeśli twój binamon ma wystarczająco dużo ataku, znacznie szybciej pokonasz przeciwnika. Mamy też inny rodzaj ataku, który jest rzadkością i przebiega tak samo jak poprzedni, od 1 do 12, a bycie tym silniejszy binamon z liczbą 5.

Aby lepiej to zrozumieć, spójrzmy na przykład: Jeśli istnieje binamon z 9 obroną, klasą 1 i atakiem 4, to wspomniany binamon będzie słabszy niż binamon z 9 obroną, klasą 3 i 4 atakiem. Więc oprócz ataku i obrony też musisz bardzo dobrze przyjrzeć się rodzajowi zajęć który ma binamon.

I ostatnią cechą, którą należy wziąć pod uwagę, są pierwiastki, które posiada binamon, wśród nich do dziś możemy znaleźć tylko 6 pierwiastków, niektóre z nich to: światło, woda, kwantowy i fizyczny las.

Jak zarabiasz pieniądze grając w Binamon?

Pierwszą rzeczą, o której powinieneś pamiętać w przypadku binamonu, jest to, że daje ci godzinę, abyś mógł zgromadzić wystarczającą ilość punktów a żeby zebrać te punkty, musisz pokonać przeciwników; W tym celu musisz tworzyć kombinacje i starać się popełniać jak najmniej błędów.

wejdź do gry binamon

Musisz także ukończyć misje, które znajdują się w lewym dolnym rogu, aby móc przejść do następnego poziomu za każdym razem, gdy przechodzisz na inne poziomy spotkasz znacznie silniejsze potwory; ale jeśli uda ci się pokonać te potwory, dodadzą ci również więcej punktów. Podczas grania zalecane jest posiadanie stabilnego połączenia internetowego, aby uniknąć niedogodności, takich jak przegrana w grze.

Binamon pod względem działania jest bardzo podobny do innych gier, w których nie brakuje też tokeny, które są dystrybuowane wśród społeczności. Tak więc celem graczy jest zdobycie jak największej liczby punktów każdego dnia, aby otrzymać więcej żetonów.

Każdego dnia zobaczysz, że punkty, które zdobywasz, wracają do 0, a w część nagród dostaniesz tokeny BMON, czyli tokeny, za pomocą których można kupić pakiet. Nagrody te można wycofać po 15 dniach, czas ten nie może być krótszy niż ustalony czas.

Ile pieniędzy możemy zarobić z Binamonem?

Jeśli już wiemy, jak działa gra Binamon, czas zadać sobie pytanie ile pieniędzy możesz zarobić, i w tym artykule odpowiemy na to pytanie. Należy zauważyć, że wszystko będzie zależeć od tego, jak wypadniesz w grze i nie ma w pełni konkretnej odpowiedzi, ale podamy Ci oszacowanie.

kup binamon
Na przykład, jeśli dana osoba zdobędzie 9 000 punktów, otrzyma 35 Z1. To, co będziesz zarabiać, będzie również w dużej mierze zależeć od ceny tokena lub BMON, jeśli przynajmniej ma wartość 0,57 USD, osoba zarabiałaby 5,5 USD dziennie, czyli 165 USD miesięcznie.

Należy również pamiętać, że czas, który zamierzasz zainwestować w grę, musi być zaplanowany, ponieważ wiele osób nie ma pełnego czasu na zdobycie punktów. Ale możesz zarządzać i grać od piętnastu minut do pół godziny dziennie i tak dalej zdobądź niezbędne punkty.

Jak mogę wypłacić pieniądze, które zarobiłem w Binamon?

Binamon ma stronę internetową, na której możesz wypłacić pieniądze, gdy tam otrzymasz zgromadzone punkty i obok tych punktów znajdziesz opcję z napisem wycofaj, wystarczy go kliknąć. Jeśli opcja nie wyjdzie, nie martw się, ponieważ po rozpoczęciu gry musisz odczekać 15 dni.

dołącz do naszego kanału telegram