Skip to content

Binamon (BNMON): Co to jest, jak to działa i wszystkie wymagania dotyczące gry

27 de wrzesień de 2021

Ostatnio, Gry NFT stały się sensacją wśród fanów gier wideo którzy chcą generować dochody grając i zbierając rzeczy. Gry takie jak Axie Infinity, Plants vs Undead stały się bardzo popularne dzięki temu, że zajmuje tylko kilka dni, dlatego jeśli jesteś fanem tych dwóch gier, Binamon jest idealny dla Ciebie.

Binamon (BNMON), jak każda inna gra wideo, pozwala użytkownikom na interakcję ze sobą, własne postacie i dzielenie się lub walkę z innymi użytkowników biorących udział w grze. Ponadto platforma ta tworzy nową społeczność, a także łączy technologię Blockchain i gry NFT, w których fani mogą wymieniać się rzeczami, grać w gry i zbierać monety.

Jaki jest główny cel Binamon (BMON)?

Głównym celem Binamon jest zapewnienie użytkownikowi nowych doświadczeń w grach, które oprócz oferowania godzin rozrywki i zabawy, będą mogli uzyskać nowe dochody dzięki oferowanym przez nią tokenom.

Po drugie, celem gry jest zebranie maksymalnej ilości żetonów dziennie i pokonaj wrogów w grze, aby zdobyć jak najwięcej punktów. Każdego dnia gra obniża Twój wynik lub punkty do 0, a Ty otrzymujesz BMON-Z1 w nagrodach, czyli token, za pomocą którego możesz kupować pakiety i wypłacać nagrody co 15 dni.

Jak działa binamon?

Platforma Binamon działa dzięki Binance Smart Chain, czyli platforma umożliwiająca użytkownikom tworzenie zdecentralizowanych aplikacji, a także zasobów cyfrowych. Ta struktura ma jako swoje główne atuty tokeny NFT i BMON, przy czym ta ostatnia jest główną walutą Binamon, grą, w której jest znana jako „boska cząstka, która tworzy wszystkie formy życia”.

BMON, „boska cząstka” gry, wykorzystywane głównie jako udział w NFTPonadto jest to waluta zarządzająca społeczności, za pomocą której można uiszczać opłaty za wejście i przyjęcie za nagrody.

W Binamonie stosowany jest mechanizm, który pomaga Twoim aktywom nie tracić na wartości, głównie poprzez spalanie tokenów BMON, które stworzyły potwory, ograniczając w ten sposób ilość potworów, które można znaleźć na rynku.

Co jest potrzebne, aby wejść do Binamon (BMON)?

Wymagania wejścia do Binamon są bardzo łatwe do spełnienia, jeśli masz już trochę oszczędności na zakup swoich potworów, łatwo będzie ci ukończyć resztę potrzebnych rzeczy.

Konto w MetaMasku

Jednym z głównych wymagań do rozpoczęcia gry i generowania dochodów jest posiadanie konta MetaMask, ponieważ: z tej platformy możesz wymienić swoje BNB na tokeny BMON. Jakby tego było mało, oprócz posiadania tokenów do gry, możesz stamtąd przeprowadzać transakcje przez cały okres, w którym poświęcasz się grze, ponieważ będzie ona bezpośrednio połączona z Twoim kontem Binamon.

Monety BNB

Monety BNB umożliwiają uzyskanie tokenów BMON aby rozpocząć przygodę z grą w Binamon i generowaniem stamtąd dochodu. Aby to zrobić, wystarczy mieć konto Binance, z tej platformy możesz uzyskać swoje BNB i przenieść je do MetaMask, aby wymienić BNB na BMON.

Zdobądź swoje potwory

Kiedy w końcu zdobędziesz monety BMON, będziesz mógł zdobyć swoje potwory rozpocząć grę, z którą możesz rozpocząć karierę w Binamon, grając i walcząc. Teraz ze swoimi potworami musisz zacząć od przygód i bitew z innymi użytkownikami, wszyscy z bardzo różnymi i silnymi umiejętnościami, zbierając monety i podnosząc swój wynik.

potwory binamonowe

Jaki jest najlepszy sposób, aby zagrać w Binamon, aby wygrać?

Przede wszystkim musimy zdefiniować sposób gry, aby można było znaleźć najlepsze sposoby na wygraną w Binamon, a wszystko dlatego, że każdy gracz może zaproponować różne strategie na różnych poziomach.

Zacząć gra da ci 1 godzinę na pokonanie jak największej liczby wrogów, za każdym razem pokonując kolejne poziomy i wypełniając misje, w których znajdziesz coraz silniejszych wrogów. Jednak im więcej ukończysz poziomów i im więcej pokonasz potworów, zdobędziesz coraz więcej punktów, za które na koniec dnia będziesz mógł zobaczyć nagrody, które zdobyłeś za swoje osiągnięcia.

Binamon to gra podobna do pozostałych NFT, które stały się dziś popularne, opiera się na rozdysponowaniu wśród użytkowników liczby dziennych tokenów na pulę za pomocą których im więcej punktów zdobędziesz, tym więcej otrzymasz tokenów. Podobnie otrzymane tokeny będą tymi, które możesz wymienić na stronach wymiany na dowolną inną walutę, którą chcesz, będącą twoim dochodem z gry.

To powiedziawszy, jednym z najlepszych sposobów na zarobienie więcej w Binamonie jest rozpoczęcie od dobrej drużyny potworów, dzięki którym możesz tworzyć niesamowite kombinacje i eliminować wrogów bez większych obrażeń. Aby to zrobić, najlepiej zaopatrzyć się w kompletną drużynę Binamon, która jest uzupełniona w zbroję, życie, klasę lub atak.

Jednak nie cała odpowiedzialność spada również na Twój zespół. musisz dowiedzieć się, jakie strategie działają najlepiej przeciwko twoim wrogom a ponadto wiedząc, jak wykonywać kombinacje, aby je pokonać. Musisz zachować koncentrację i atakować ich elementami, które mają powyżej, staraj się także unikać błędów, aby zdobyć więcej punktów.

kryptowaluty

Na koniec musisz wziąć pod uwagę, że celem gry jest próba wspięcia się na jak najwięcej poziomów, ponieważ im wyższa ranga, tym więcej punktów dostaniesz za zwycięstwa. Jednak trudności na każdym poziomie rosną coraz bardziej, a wraz z nimi szkody, jakie mogą wyrządzić ci złoczyńcy i życie, które posiadają.

Czy naprawdę warto się w tę grę wciągnąć?

Obecnie, Binamon jest jedną z wiodących gier NFT a wielu koneserów i influencerów przyznało mu aż 8,5 na 10 punktów. Ta nowa gra, oparta głównie na Blockchain, jest wymieniana jako jedna z pierwszych tego rodzaju, która osiągnęła tak wysoki poziom sprzedaży, tylko za Axie Infinity, która jako pierwsza osiągnęła sprzedaż na poziomie ponad 1 miliarda dolarów.

Jak dotąd Binamon ma kapitalizację rynkową na takim poziomie, że eksperci i wskaźniki reprezentują początek tej nowej platformy z bardzo dobrymi wynikami i że wkrótce oczekuje się od niego dobrych rzeczy.

zainwestuj w binamon