Skip to content

Jak zarabiać grając w Splinterlands? – Odpowiednie strategie

31 de marzec de 2022

Splinterlands, to jest kolekcjonerska gra karciana, gdzie celem jest zbudowanie dobrej talii kart, która pozwoli ci niszczyć, aby stawić czoła przeciwnikom. Ale najlepszą rzeczą w Splinterlands jest to, że każda karta jest NFT, co czyni ją grą, która pozwala użytkownikom zarabiać pieniądze, grając.

Będąc grą NFT, należy założyć, że formami płatności są transakcje kryptowalutowe. Na początek zarabiaj pieniądze w splinterlands konieczne jest przeprowadzenie pewnych procedur, które pozwolą Ci generować pieniądze grając.

Co muszę zrobić, aby grać i zarabiać pieniądze w Splinterlands?

Zanim zacznij grać w splinterlands, musisz pamiętać, że aby zacząć zarabiać na grze, musisz spełnić określone wymagania. Aby zarabiać w Splinterlands, musisz najpierw pominąć tryb praktyki, a następnie musisz zdobyć co najmniej 100 punktów w grze. Musisz wykonać obie te rzeczy, aby zacząć zarabiać w tej grze.

Pomiń tryb „Ćwiczenia”

Zanim zaczniesz grać w Splinterlands, musisz wiedzieć, że obecnie w grze jest sześć szelki. Które są oparte na umiejętnościach gracza, to nowicjusz, brąz, srebro, złoto, diament i mistrz. Gdy zaczniesz grać w grę, przeniesiesz się w tryb ćwiczeń; jednak najlepszą rzeczą do zrobienia jest pominięcie trybu ćwiczeń.

Aby jak najszybciej zacząć generować pieniądze, zaleca się pominięcie trybu ćwiczeń i rozpoczynaj bitwy rankingowe od początku. Musisz wygrać wystarczającą liczbę meczów, aby zwiększyć swoją pozycję w tabeli liderów. Poprawiając swoją pozycję, będziesz mógł wchodzić do wyższych lig, co pozwoli Ci odblokować receptury poziomów, które przechodzisz.

Gdy pominiesz tryb ćwiczeń, musisz rozegrać wystarczającą liczbę gier, aż przejść na drugi poziom. Za każdym razem, gdy awansujesz na nowy poziom, będziesz mógł zbierać większe nagrody, a także pozwoli ci uzyskać dostęp do ekskluzywnych kart tego poziomu.

Zdobądź co najmniej 100 punktów w grze

Szansa na zarobienie pieniędzy w grze po osiągnięciu określonej liczby punktów w grze. Aby zacząć zarabiać w grze jest to konieczne zdobądź co najmniej 100 punktów.

Dlatego musisz rozpocząć bitwy rankingowe po utworzeniu konta w grze, ponieważ w ten sposób nie stracisz czasu ani punktów rankingowychdzięki czemu będziesz miał większe szanse na zdobycie 100 punktów w krótkim czasie.

Po osiągnięciu wymaganej liczby punktów możesz zacząć tracić punkty w bitwie. Ponieważ po spełnieniu tego wymagania będziesz mieć możliwość: odkupić odkupić nagrody za walutę w grze.

chłopiec grający w drzazgi na laptopie

Jak działa rozgrywka w Splinterlands?

Aby odnieść sukces w grze, musisz znać dynamikę gry, zanim zaczniesz grać. Do odnieść zwycięstwo w grze, będziesz musiał mieć dobry plan ataku, aby to zrobić, musisz dobrze przygotować grę przed rozpoczęciem gry. Będziesz także musiał stworzyć odpowiednie strategie, aby uniknąć zejścia potwora.

Zagraj w grę dobrze

Przed rozpoczęciem gry najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, jest dobra zabawa. od tego Pozwoli ci to mieć większe szanse na zwycięstwo. Możesz skonfiguruj szybką i łatwą grę ale miej strategię w wyborze każdego ruchu.

Strategie są najważniejszą częścią gry, ponieważ w grze będziesz mieć tylko możliwość rzucenia jednej sztuki na bitwę. Jeśli strategicznie zbudujesz grę, szanse na przegraną gry będą minimalne. Ponieważ będziesz miał przewagę nad przeciwnikiem.

Gra w grze Splinterlands jest weryfikowana przez dozwolone atrybuty, tj. wartość many i zestaw reguł. Zabawa musi polegać na wyborze przywoływacza i pewną liczbę potworów. Liczba potworów, które możesz przywołać, będzie zależeć od zaproponowanej many, która może wynosić maksymalnie 6 potworów na grę.

strona internetowa splinterlands

Właściwe strategie, aby uniknąć zejścia potwora

Ważne jest, aby stworzyć odpowiednią strategię, ponieważ po rozpoczęciu bitwy będziesz miał dwie minuty na zaplanowanie swojej strategii. Pierwszym wyborem, jaki będziesz mieć, jest wybór przywoływacza, który określi, których potworów możesz użyć w grze. Dzieje się tak, ponieważ po rozpoczęciu bitwy, innowacyjni przywoływacze przyznają wzmocnienia i zdolności potworów.

przyznawanie przyrostów i umiejętności, zależą od cech przywoływacza. Dlatego musisz strategicznie wybrać przywoływacza, którego będziesz używać w bitwie. Oprócz przyrostów i umiejętności będzie to również zależeć od rodzaju potwora, którego wybierzesz do walki.

Także musisz wziąć pod uwagę pozycję potworów, ponieważ jest to bardzo ważna część podczas bitwy. Ponieważ potwór, który znajduje się na pierwszej pozycji, otrzyma najwięcej obrażeń. Warto więc zastosować dobrą strategię, aby uniknąć zejścia pierwszego potwora.

Jak poznać statystyki potworów w Splinterlands?

Bitwy w Splinterlands są zautomatyzowane, więc każdy potwór ma statystykę walki. Ta seria statystyki są powiązane z szybkością ataku, zdrowiem i obronąPonadto niektórzy mają również specjalne zdolności. Możesz więc zbudować dobrą strategię na podstawie statystyk potworów. Znając statystyki każdego potwora, możesz wybrać umieszczenie potworów w określonej pozycji zgodnie z charakterystyką walki.

Statystyka potwora zależy od formacji, którą gracz wysyła i wyniku bitwy. Dlatego będziesz mógł poznać statystyki potworaw zależności od statystyk ich kart, a także zdolności, które posiada każdy potwór i przywoływacz.

dołącz do naszego kanału telegram