Skip to content

Jak stworzyć portfel Ronin w Axie Infinity — łatwo i bezpiecznie?

31 de sierpień de 2021

Jeśli chcesz założyć konto w Axie Infinity, aby móc generować dochód, konieczne jest posiadanie portfela w tej bardzo popularnej grze, dzięki czemu będziesz mógł oszczędzać tokeny.

Abyś mógł stworzyć portfel w Ronin Wallet, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to zainstalować Portfel Ronina na twoim urządzeniu. Można to zrobić w bardzo prosty sposób za pomocą rozszerzenia Chrome.

Podczas tworzenia portfela musisz również utworzyć hasło. Po utworzeniu hasła musisz skopiować frazę seed w miejscu, które zwyjątkowo bezpieczne sideresy. Na koniec musisz potwierdzić to zdanie. Po wykonaniu wszystkich kroków musisz kliknąć „utwórz portfel”.

Ważnym zaleceniem dla twojego bezpieczeństwa jest to, że nigdy nie udostępniaj nikomu frazy seed i upewnij się, że zapisałeś frazę bardzo dobrze, ponieważ pamięta ona, że ​​dzięki niej będziesz mógł uzyskać dostęp do swoich zasobów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak korzystać z portfela Ronin i aspektów, które są uważane za istotne, ten artykuł jest jedynym, więc czytaj dalej.

Do czego służy portfel Ronin w Axie Infinity?

Ronin Wallet działa jako cyfrowy portfel dla Axie Infinity. Ten to ta, która pozwala na przechowywanie aktywów które w tym przypadku byłyby tokenami i ETH. Krótko mówiąc, jeśli chcesz móc zacząć grać, najpierw musisz pobrać wspomniany portfel, aby móc przeprowadzać transakcje.

Czy w grze konieczne jest posiadanie portfela Ronin?

Portfel Ronina Został zbudowany przez tę samą firmę, która stworzyła grę Axie Infinity., a oprócz tego, że jest niezawodny, ma zasadnicze znaczenie.

Zasadniczo musisz pobrać portfel bo to ten, który daje Ci możliwość dokonywania transakcji wymagane w grze. Jeśli nie masz tego portfela, nie będziesz mieć miejsca na przechowywanie ETH lub salda w SLP i AXS

Jak możesz dokonać wpłaty do swojego portfela w grze?

Pierwsza rzecz to połącz konto Ronin Wallet z kontem MetaMask, co odbywa się z konta Axie Infinity. Musisz wziąć pod uwagę, że bieżące saldo, które chcesz wpłacić, musi znajdować się w MetaMask. Na koncie Axie Infinity widnieje okienko odnoszące się do wpłaty, w którą należy kliknąć, aby rozpocząć transakcję.

Następnie pojawi się okienko wskazujące rachunek, z którego chcesz dokonać transakcji oraz rachunek, na który chcesz dokonać wpłaty. Krótko mówiąc, musisz wpisz kwotę, którą chcesz przelać i naciśnij przycisk potwierdzenia.

Jak zarządzać Ronin Wallet z rozszerzenia Chrome?

Na początek dobrze, że o tym wiesz posiadające rozszerzenie Chrom, możesz w bardzo prosty sposób wpłacić lub wypłacić żądane aktywa.

Zarządzanie Ronin Wallet z Chrome nie jest skomplikowanym zadaniem. Najważniejsze jest zainstaluj rozszerzenie Portfel Ronin w przeglądarce Chrom na wypadek, gdybyś go nie miał.

Następnie uzyskaj dostęp do rozszerzenia i podczas ustawiania hasła postępuj zgodnie z krokiem wprowadź żądane słowa hasła. Pamiętaj, że składa się to z fraz, które musisz zapisać w możliwie najbezpieczniejszy sposób, aby mieć nad nimi ochronę.

Konto metamaski

Aby skonfigurować portfel w MetaMask, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to upewnić się, że dodaj rozszerzenie Metamaska ​​do Chrome i robiąc to, naciska przycisk „start”.

Następnie zobaczysz opcję: „Utwórz portfel”, a jeśli już go masz, wykonaj procedurę importowania portfela. Później możesz natknąć się na sugestię od MetaMask dotyczącą gromadzenia danych, ale jeśli nie jesteś zainteresowany, możesz nacisnąć przycisk „Nie, dziękuję”.

Następną rzeczą, o którą prosi, jest utworzenie hasła, a kiedy już napiszesz to, które ci się podoba, przejdź do kopii zapasowej frazy. Ostatnią rzeczą jest potwierdzenie początkowej frazy i tym samym zakończysz proces. Później pojawi się tylko seria wskazówek, które możesz wziąć pod uwagę i kliknąć przycisk „Wszystko gotowe”.