Skip to content

Jak stworzyć kod QR swojego profilu na Instagramie? – Udostępnianie kont

21 de listopad de 2021

Instagram w połączeniu z Facebookiem z czasem stał się jedną z najlepszych platform społecznościowych. Nie tylko ma tę zaletę, że jest jedną z pierwszych sieci społecznościowych, które powstały, ale ma również przewagę w swoich cechach, takich jak zarabianie na publikowanych treściach oraz różne sposoby przesyłania publikacji.

Mówiąc trochę więcej o funkcjach Instagrama, z pewnością słyszałeś trochę o kodzie QR, aby udostępnić swoje konto. Pokażemy Ci wkrótce jak stworzyć kod QR aby udostępnić swoje konto z aplikacji mobilnej, co można edytować w kodzie QR i inne rzeczy na ten temat.

Jak wygenerować darmowy kod QR na Instagram z aplikacji mobilnej?

Utworzenie kodu QR w celu udostępnienia konta na Instagramie jest bardzo proste, aby powiedzieć prawdę. Tak długo, jak postępujesz zgodnie z każdą z instrukcji, które Ci udzielimy, nie będziesz miał żadnych problemów aby wygenerować kod QR:

 • Otwórz aplikację Instagram na swoim telefonie.
 • Zaloguj się, jeśli nie jest uruchomiony w aplikacji.
 • Naciśnij ikonę ze swoim zdjęciem profilowym, aby uzyskać dostęp do swojego profilu.
 • W swoim profilu będziesz szukać ikona trzech leżących pasów.
 • Kiedy go znajdziesz, naciśnij go.
 • Seria opcji zostanie wyświetlona natychmiast, wybierz tę, która mówi „Kod QR„.
 • Po naciśnięciu tego kodu QR zostanie utworzony i jeśli chcesz, możesz go dostosować.

Ważne jest, aby wiedzieć, że spersonalizowane kody QR są znacznie bardziej uderzające niż oryginalne kody QR. Więc jeśli chcesz być inny, możesz dostosować ten kod. Należy zauważyć, że na Instagramie istnieje sposób na anulowanie wysyłania niektórych wiadomości.

Jakie są cechy kodu QR, który można edytować?

Zanim powiedzieliśmy, że jeśli chcesz, możesz dostosować swój kod QR, aby wyglądał trochę inaczej niż pozostałe. tak chcesz wprowadzić zmiany w swoim QRMusisz wiedzieć, jakie są rzeczy, które można modyfikować, a także jakie są rzeczy, których nie można modyfikować.

Tło i kolor

Platforma społecznościowa Instagram pozwala tylko modyfikować elementy w kodzie QR, takie jak kolor i tło, które będzie miał. Instagram pozwoli Ci umieścić tło, które chcesz lub kolor, który preferujesz najbardziej, bez względu na to, jak egzotyczny jest. Teraz rzeczy, których nie będziesz w stanie dostosować, to liczba ramek lub kolejność punktów składających się na kod.

Jak udostępniany jest kod QR z aplikacji?

Udostępnij kod QR konto na Instagramie Prawdę mówiąc to coś bardzo prostego, wystarczy:

 • Otwórz aplikację Instagram.
 • Przejdź do swojego profilu.
 • Naciśnij ikonę z 3 leżącymi paskami.
 • Naciśnij opcję o nazwie „Kod QR”, poczekaj kilka sekund, a kod QR swojego konta pojawi się na ekranie telefonu komórkowego.

Ważne jest, abyś wiedział, że kody QR wszystkich kont na Instagramie nie są takie same. Bez względu na to, jak bardzo są do siebie podobni, zawsze będą miały jakiś szczegół, który ich wyróżnia. Dlatego nie musisz się martwić ponieważ Twój profil nie jest wyświetlany podczas skanowania kodu.

udostępnij logo

Oprócz używania Instagrama do tworzenia kodu QR, musisz wiedzieć, że w przypadku niektórych stron możesz również tworzyć tego typu kody. Wkrótce zobaczysz, jak to zrobić.

Jakie darmowe strony tworzą kod QR na Instagram?

Ci, którzy korzystają z Instagrama z komputera, nie mogą tak łatwo utworzyć kodu QR swojego konta. Witryna Instagram nie pozwala im na tworzenie kodu QR i w takim przypadku nie mają innego wyjścia, jak utwórz kod QR za pomocą strony internetowej. Dwie z najlepszych witryn do tworzenia kodów QR to QRCode Online i Piliapp.

Piliapp i QRCode Online

Te dwie strony to strony internetowe, których można użyć, jeśli chcesz utworzyć kod QR dla swojego konta na Instagramie. Jego technologia tworzenia kodu jest bardzo zaawansowana, a najlepsze jest to Usługa jest całkowicie bezpłatna. Jedyne, czego potrzebujesz do stworzenia tego kodu, to czas, konto na Instagramie i szybkie łącze internetowe.

dołącz do naszego kanału telegram