Skip to content

Jak stworzyć i zaprojektować nowoczesne logo w serwisie Canva Free Online (przykład)

10 de marzec de 2021

Zaprojektuj nowoczesne logo w serwisie Canva Jest to możliwe, więc nie będzie już wymówek, żeby wizerunek marki nie był nowoczesny i ekskluzywny.

Canva to platforma do tworzenia i edycji, która nadaje się do różnych celów, dzięki czemu zyskuje coraz więcej obserwujących.

I to jest to, że nie trzeba być asem projektowym, aby móc tchnąć życie w różne projekty, wśród których można znaleźć zarys nasze własne, nowoczesne logo.

Czego potrzebuję, aby móc projektować w serwisie Canva?

Aby mieć dostęp do wszystkich narzędzi, które oferuje platforma Canva, konieczne jest posiadanie konta na jej serwerach.

W tym celu wystarczy przejść do jego oficjalnej strony, wybrać plik żądaną opcję rejestracji i uzupełnij dane. Wszystko to w lewej części strony.

Poza tym nie będą konieczne żadne dodatkowe kroki, aby rozpocząć korzystanie z tego narzędzia do edycji za darmo.

Rozpoczęcie tworzenia logo w serwisie Canva

Zaletą tego narzędzia jest to, że domyślnie wprowadza określone wymiary zgodnie z elementem, któremu chcesz nadać życie.

Dlatego jeśli naciśniemy przycisk „Utwórz układ”Znajduje się w górnej części lewego panelu ekranu głównego, zostanie wyświetlonych wiele alternatyw.

Jeśli chcesz, możesz przewinąć widok do odpowiedniej opcji lub skorzystać z dołączonej wyszukiwarki i wpisać słowo „Logo”, W ten sposób lista zostanie zaktualizowana.

W związku z tym zostaną wyświetlone różne rodzaje logo do utworzenia, w tym zostanie wybrany ten, który najlepiej odpowiada potrzebom lub zidentyfikuj markę.

Kliknięcie go spowoduje przekierowanie akcji na domyślną stronę edycji, na której może rozpocząć się proces twórczy.

Zaprojektowanie własnego logo

W zależności od wybranego rodzaju logo, zostaną wyświetlone odpowiednie opcje umożliwiające umieszczenie szablonu, w menu po lewej stronie.

Gdzie możesz wybrać jeden z nich lub poszukać innych modeli, które lepiej pasują do projektu, który chcemy stworzyć.

Ponadto będzie można dodawać lub dodawać kolejne jednostki. Wśród opcji są „Zdjęcia„,”Elementy”(Podobnie jak ikony),„tło„,”Tekst„, I wiele więcej.

Uzyskuje się to poprzez panel boczny, gdzie po zlokalizowaniu elementu klikamy na nim, aby narzędzie dodało go do arkusza edycyjnego.

Następnie można go przesuwać, zmieniać rozmiar, zmieniać pewne cechy, między innymi w danej przestrzeni.

Gdy projektant jest zadowolony z efektu swojej pracy, wystarczy wcisnąć przycisk „Ściągnij„Lub”Wysłać”I wybierz żądany tryb.

W ten sposób będziesz mieć produkt w wybranym przez siebie formacie i będziesz mógł go używać w swoich sieciach, na stronie, a nawet wydrukować.

Canva to nie tylko strona, która umożliwia tworzenie logo, istnieje wiele innych technik marketingowych, które możesz tworzyć dzięki tym stronom, np. Bezpłatne banery lub okładki dla Bloggera lub LinkedIn czy strona docelowa dla Instagrama.

Jak bezpłatnie zaprojektować najlepsze logo w serwisie Canva?

Chociaż istnieją funkcje i elementy, które są unikalne i ekskluzywne dla wersji Premium na platformie Canva, nie musi to być ograniczeniem.

canva web w kolorach

Możliwe jest tworzenie bardzo dobrych projektów z rozszerzeniem całkowicie profesjonalna prezentacja tylko z komponentami dostępnymi dla darmowych kont.

Teraz to, co gwarantuje wykonanie najlepszego nowoczesnego projektu logo, to przede wszystkim pomysłowość osoby, która ją projektuje i tworzy.

Dlatego to do niego należy kreatywne wykorzystanie serwisu Canva przy użyciu dostarczonych narzędzi.

Zalecane jest, aby jak najlepiej zapoznać się z obsługą tego edytora, ponieważ generuje to bardziej wyrafinowane produkty.

Dzięki tej wiedzy nie będzie już problemów ani wymówek, aby nie zaprojektować idealnego logo Canva, nowoczesnego i spersonalizowanego dla marki.

Poznaj wszystko, co możesz zrobić w serwisie Canva. Gdzie możesz nie tylko tworzyć, ale także edytować swoje zdjęcia. Na tej stronie znajdziesz efekty specjalne do swoich zdjęć, takie jak efekt polaroidu lub wycinanie zdjęć w kształcie koła lub trójkąta.