Skip to content

Jak sprawić, by mikrofon Microsoft działał na Steamie

26 de luty de 2021

Dziś duża różnorodność oprogramowanie oraz urządzenia, które umożliwiają lepszą i lepszą interakcję między graczami online. W tym sensie musimy nazwać Steam bardzo kompletną usługą, która oferuje oprócz zintegrowanych czatów głosowych. Duża różnorodność treści online, ale aby działała, należy ją wcześniej skonfigurować. Dlatego ci powiemy jak zmusić mikrofon Microsoft do współpracy ze Steam.

Ważne jest, aby zrozumieć, że w tym celu należy wykonać dwie konfiguracje Twój mikrofon może być obsługiwany przez Steam. W tym przypadku najpierw dokonaj regulacji w systemie Windows, a następnie musisz użyć oprogramowania do kalibracji i konfiguracji Głos Steam. Jeśli wykonasz te ustawienia perfekcyjnie, będziesz mógł korzystać ze wszystkich funkcji tej usługi.

Istnieje wiele aplikacji, dzięki którym gra online staje się wyjątkowym przeżyciem. Ale niestety wielu nie wie, jak go używać i brakuje im tych narzędzi. Tam, gdzie prawdopodobnie miałeś problemy z przywróceniem gier Steam i wykonałeś kopię zapasową lub kopię zapasową.

Jak sprawić, by mikrofon Microsoftu działał ze Steam

Przestańmy teraz mówić i przejdźmy od razu do rzeczy, w tym celu wyjaśnimy, jakie kroki należy wykonać w przypadku Mikrofon Microsoft współpracuje ze Steam. chociaż działanie dźwięku z komputera jest również ważne dla doskonałego wrażenia. Zaczniemy od połączeń iw tym celu musisz wziąć złącze mikrofonu i podłączyć je do różowego wejścia, które możesz zlokalizować z tyłu procesora lub z przodu.

Jeśli masz rozszerzenie mikrofon USB, po prostu przejdź do dowolnego portu, który ma twój komputer i podłącz go. Jeśli podłączony mikrofon wymaga instalacji sterownika, użyj dołączonej płyty CD i włóż ją do czytnika. A teraz postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zakończyć instalację mikrofonu.

Uzyskaj mikrofon Microsoft do współpracy ze Steam

Następnym krokiem po zainstalowaniu mikrofonu jest jego skonfigurowanie i aby to zrobić, przejdź do ikony Głośność znajdującej się po prawej stronie paska zadań.

Tam zamierzasz kliknąć prawym przyciskiem myszy iw menu, które się pojawi, wybierz opcję Urządzenia rejestrujące. A kiedy wejdziesz, zauważysz, że mikrofon pokazuje, że jest podłączony i działa.

Następnym krokiem jest przejście do aplikacji Parowy, gdzie pijesz załóż konto, następnie poszukaj opcji Ustawienia, następnie wybierz zakładkę Głos i na koniec kliknij opcję Wykryj urządzenie audio.

Teraz powinieneś przejść do sekcji Nagrywanie i masz zamiar wybrać Zmień urządzenie. Następnym krokiem jest dwukrotne kliknięcie opcji Mikrofon, a następnie naciśnięcie przycisku Zastosuj i na koniec Kliknij OK.

W ten sposób zakończyliśmy wprowadzanie zmian w ustawieniach, następnie przechodzimy do przycisku Testuj mikrofon i klikamy na niego.

Tak więc możesz sprawdź, czy mikrofon działa bez problemów, a następnie zacznij mówić. Wypróbuj także elementy sterujące mikrofonem i odbieraniem, które dostosują zarówno głośność wejścia, jak i wyjścia.

Po zakończeniu testu i upewnieniu się, że wszystko działa idealnie, kliknij opcję Zatrzymaj test mikrofonu.

Następnym krokiem jest wybranie opcji Użyj klawisza Naciśnij, aby rozmawiać transmitować głos. Znajdziesz go w sekcji Kiedy czat głosowy jest aktywny i musisz wybrać, który klawisz będzie spełniał tę funkcję.

adapter mikrofonu do laptopa

Domyślnie używany jest klawisz V i po dokonaniu wyboru klikniesz opcję OK, aby zakończyć konfigurację. Teraz za każdym razem, gdy używasz dowolnej aplikacji Steam, te ustawienia będą obowiązywać.

W ten sposób zakończyliśmy ten samouczek, który wam pokazuję jak zmusić mikrofon Microsoft do współpracy ze Steam.