Skip to content

Jak sprawdzić, które zdjęcia dana osoba lubi na Instagramie

10 de wrzesień de 2023

Jedną z rzeczy, które możemy zrobić na Instagramie, jest zobaczyć, które zdjęcie spodobało się danej osobie. Jest to bardzo przydatne, aby wiedzieć, co lubią nasi obserwujący lub przyjaciele. Chociaż używa się go również, aby wiedzieć, czy twój chłopak/dziewczyna lubi innych ludzi.

Jakie zdjęcia lubi dana osoba na Instagramie?

Za każdym razem, gdy ktoś polubi lub polubi zdjęcie, jest to rejestrowane i każda osoba, która nas obserwuje, może dokładnie zobaczyć, które zdjęcie lub film nam się podobało. Jest to coś, co niewątpliwie u par może generować taki czy inny problem, chociaż jest to opcja, którą Instagram ma, więc nie możemy tego uniknąć.

Problem w tym, że nie możemy szukaj osób lubiących tę konkretną osobę. Ale mamy listę polubień, które dali wszyscy nasi obserwujący. Na wszelki wypadek będziesz musiał przeszukać całą listę szukaj aktywności kogoś konkretnego.

Zobacz dziennik aktywności na Instagramie

  • Przede wszystkim musisz otworzyć aplikację.
  • Teraz klikniesz na „Serce”.
  • Następnie zobaczysz powyżej, że pojawiają się dwie zakładki. Jeden mówi: „Ty” i inni „Następny”.
  • Jeśli pójdziesz do „Następny” będziesz mógł zobaczyć całą aktywność wszystkich osób, które obserwujesz w sieci społecznościowej. Zarówno polubienia, jak i komentarze itp.

Jak zobaczyć czyjeś polubienia na Instagramie

Na wspomnianej liście będziesz mógł zobaczyć aktywność osób, które obserwujesz na Instagramie. Jak wspomnieliśmy wcześniej, nie można wyszukiwać aktywności konkretnej osoby. Więc jeśli chcesz zobaczyć jakie zdjęcia mu się podobały itp. Będziesz musiał przeszukać całą listę, aż znajdziesz odpowiednią osobę.

Nie tylko ty możesz zobacz, jakie polubienia przyznali różnym zdjęciom lub filmom. Ale możesz też zobacz tych, którzy zaczęli obserwować lub tych, którzy za nimi podążali. Jest to dość rzucająca się w oczy opcja, która oczywiście może sprawić problemy wielu osobom, ale jest dostępna z oficjalnej aplikacji.

Dlatego jeśli jesteś w związku lub z osobą, która jest nieco zazdrosna, zalecamy powstrzymanie się od dawania serc każdej pięknej kobiecie, która się pojawi, ponieważ każdy, kto Cię obserwuje, może zobaczyć, jakie zdjęcia Ci się podobają i kim nadal jesteś .

dołącz do naszego kanału telegram