Skip to content

Jak sprawdzić, czy użytkownik zablokował Cię na Instagramie? – Dowiedz się łatwe

10 de Listopad de 2021

Istnieje wiele powodów, dla których jedna osoba blokuje inną w sieci społecznościowej, a wiele razy nawet nie zdajemy sobie sprawy, kiedy tak się dzieje, ponieważ powiadomienie do nas nie dociera. Z tego powodu nauczymy Cię jak możesz stwierdzić, czy zostałeś zablokowany na Instagramie przez inną osobę.

Jak sprawdzić, czy konto zablokowało Cię na Instagramie z poziomu aplikacji?

Możliwość zablokowania osoby na Instagramie lub dowolnej sieci społecznościowej Konieczne jest unikanie wszelkiego rodzaju wirtualnego nękania przez użytkownika, ale to nie jedyny powód i sami możemy być dotknięci, gdy użytkownik nas blokuje.

Kiedy tak się dzieje, niezależnie od tego, kto kogo zablokował, efekty będą takie same dla obu zaangażowanych, to znaczy: nie będą mogli zobaczyć zdjęć lub publikacji drugiej osoby; Nie będziesz mógł wysyłać wiadomości, nie będziesz mógł zobaczyć ani odpowiedzieć na historie, nie będziesz mógł komentować publikowanych publikacji.

Jak już wspomnieliśmy, portal społecznościowy Instagram nie wysyła nam powiadomienia, gdy ktoś nas zablokował lub my go zablokowaliśmy. W związku z tym, jeśli ktoś zablokuje nas na InstagramieNa pewno nawet nie zdamy sobie z tego sprawy i do tego będziemy musieli szukać na własną rękę, albo z samej aplikacji mobilnej, albo ze strony internetowej, aby wiedzieć z całą pewnością, czy zostaliśmy zablokowani.

Nazwa użytkownika nie pojawia się w wyszukiwarce

To normalne, że mylisz się, jeśli ktoś nas zablokował, ponieważ w momencie przeszukaj profil osoby w pasku wyszukiwania na Instagramie, absolutnie nic się nie pojawia i nie ma nawet śladów twojego profilu. Właściwie, kiedy tak się dzieje, oznacza to, że druga osoba osoba wypisała się z Instagrama poprzez dezaktywację lub usunięcie swojego konta.

Gdy jakaś osoba nas zablokowała, niezależnie od tego, to i tak pojawi się w naszej wyszukiwarce i będziemy mogli wejść na jej profil, tylko że nie zobaczymy o niej absolutnie nic poza jego imieniem i liczbą postów, które ma wykonane na jego profilu.

Możesz upewnić się, że korzystasz z innego konta, alternatywy, którą posiadasz lub konta znajomego, i poszukaj ich profilu na Instagramie lub za pośrednictwem znajomych z Facebooka, jeśli go nie dostaniesz, jest pewne, że istnieje zrezygnowano z subskrypcji Twojego konta na Instagramie; Jeśli przeciwnie, na tym innym koncie możesz zobaczyć jego profil, a po wejściu możesz zobaczyć wszystko, oznacza to, że zablokowali Cię (twoje oryginalne konto).

Nie pojawi się na liście obserwujących

Innym sposobem, aby dowiedzieć się, jest sprawdzenie listy obserwujących, tak prostej i prostej, jak to, co powinieneś zrobić, to przejść do swojego profilu i wejdź na listę swoich obserwujących na InstagramieJeśli ta osoba już cię śledziła i zablokowała później, nie pojawi się.

Możesz także sprawdzić swoją listę osób, które obserwujesz, w przypadku, gdy nie widzisz profilu danej osoby na swojej poniższej liście, może to oznaczać, że Cię usunęli.

Telefon z aplikacją na Instagram

Jakie aplikacje innych firm pozwalają zobaczyć, którzy użytkownicy Cię zablokowali?

Jeśli przypadkiem żaden ze sposobów, o których wspomnieliśmy powyżej, Cię nie przekonuje, możesz skorzystać z innych aplikacji, które mogą w sposób definitywny spełnić to zadanie.

Czy aplikacje, aby wiedzieć, czy zablokowali nas na Instagramie Możesz je pobrać przez PlayStore (dla Androida) lub App Store (dla iPhone’a lub iPada). Szczególnie żadna z tych aplikacji, które otrzymujesz, nie jest oficjalna dla sieci społecznościowej, więc musisz uważać, który wybierzesz, ponieważ nadasz tym aplikacjom określone uprawnienia prywatności swojego konta.

Nie martw się, tutaj wymienimy niektóre aplikacje jako zalecenie, które nie tylko pomogą Ci dowiedzieć się, czy ktoś Cię zablokował, czy nie, ponieważ również będą pełnić rolę wirtualnych menedżerów za cały marketing i zarządzanie kontem.

logo instagram z kłódką

Śledzenie obserwujących, AiGrow i InstaFollow

  • Tę listę zaczynamy od aplikacji Śledzenie obserwujących, Dostępne zarówno na Androida, jak i iOS, w wersji uproszczonej (lub bezpłatnej), możesz śledzić osoby, które obserwują Cię i przestają Cię obserwować, oraz które wchodzą w interakcje z Tobą. W wersji premium będziesz mieć szerszy zakres funkcji, w tym te, które Cię zablokowały.
  • AiGrow to kolejna aplikacja na naszej liście menedżerów najczęściej polecanych przez użytkowników. Oprócz całego zarządzania i rejestracji działań i interakcji naszych obserwujących z naszym kontem, możesz również poznać osoby, które Cię zablokowały; Ale oczywiście w tym celu musisz również zapisać się do jednego z ich planów, VIP jest najbardziej polecany.
  • Nie mniej ważny, InstaObserwuj, To, podobnie jak poprzednie, oferuje wiele opcji zarządzania kontem i oczywiście w wersji płatnej odblokujesz więcej funkcji, takich jak wiedza, kto Cię zablokował.