Skip to content

Jak sprawdzić, czy telefon komórkowy Samsung J2 Prime ma funkcję powiadamiania o wiadomościach ze światłem LED?

9 de sierpień de 2022

Korzystanie ze smartfona z każdym dniem staje się coraz bardziej potrzebne, a ze względu na wykonywane dziś zajęcia uważane jest za niemal niezbędne, ale niemożliwe byłoby spędzanie 24 godzin na dobę z telefonem komórkowym w rękach. Dlatego ważne jest, aby nasz telefon Samsung J2 Prime mógł mieć funkcja powiadamiania o wiadomościach za pomocą światła LED; i inne wymagania użytkownika.

Jedną z najbardziej przydatnych funkcji telefonów komórkowych pod względem powiadomień jest bez wątpienia dioda LED lub po prostu światło powiadomienia. Ponieważ dzięki tej małej lampce możesz być czujny, aby wiedzieć, czy masz jakieś oczekujące powiadomienie, bez konieczności podnoszenia telefonu, aby sprawdzić, czy jest coś nowego.

Jeśli lampka nie miga, nie ma powodu, aby podchodzić i odblokowywać telefonmożesz dalej robić swoje rzeczy bez problemów i nie ciąć cały czas w obawie przed nagłym wypadkiem itp.

Czy dioda LED powiadomień może być aktywowana w Samsung J2 Prime?

Pamiętaj, że nie wszystkie urządzenia mobilne są wyposażone w diodę powiadomień.w przypadku Samsung J2 Prime mimo, że jest telefonem bardzo dobrej jakości, jest low-end i nie, nie jest wyposażony w funkcję diody LED powiadomienia, jak większość urządzeń low-end. Nawet niektóre ze średniej półki również nie mają diody powiadomień.

Mimo że ten zespół nie posiada lampki powiadomień z przodu, Jest całkiem dobra alternatywa dla tych, którzy chcą aktywować diodę powiadomień w Samsung J2 Prime.

Jest sposób Alternatywa, że ​​masz jakąś lampkę powiadomień przynajmniej wiedzieć, kiedy masz wiadomość.Jak to możliwe? Korzystanie z aparatu w telefonie komórkowym, a dokładniej jego lampy błyskowej.

Powszechne jest używanie aplikacji powiadomień z lampą błyskową aparatujest to możliwe dzięki temu, że ten sprzęt ma możliwość aktywacji światła LED zarówno na przednim, jak i tylnym aparacie, który działa tak samo jak dioda powiadomień, ale z lampą błyskową aparatu, funkcja ta jest taka, że ​​przy w momencie otrzymania wiadomości zaczyna migać ostrzeżenie, że mamy oczekujące powiadomienie do sprawdzenia.

Jak otrzymać powiadomienie na Samsung J2 Prime

Z aplikacja „Flash Alerts” możesz mając lampkę powiadomienia dla dowolnego telefonu komórkowego Samsung, aby móc być uważnym, gdy nadejdzie wiadomość lub inny rodzaj powiadomienia, wiem, że nie jest to dokładnie to samo, co posiadanie normalnej diody LED powiadomienia, ale i tak jest to lepsze niż nic.

Aplikacja jest całkowicie darmowa, jej aktywacja i konfiguracja nie jest wcale skomplikowana, dość intuicyjna i prosta, więc za kilka sekund będziesz już miał lampka powiadomień dla Samsung J2 Prime bez żadnych problemów, jak powiedziałem, nie jest to najwygodniejszy na świecie, ale spełnia swoją funkcję i bez wątpienia ta alternatywa, aby mieć diody powiadomień na Samsung J2 Prime, jest bardzo dobra.

aplikacja do powiadomień flash

W tym celu będziemy musieli pobrać aplikację „Flash Alerts”, którą można pobrać w Sklepie Play, po pobraniu wskazanej aplikacji wejdź w opcję konfiguracji i przewiń w dół, aby wybrać dostępność i od razu zlokalizuj opcję zaawansowana konfiguracja, w której Aplikacja „Powiadomienie Flash” musi być wybrana i automatycznie oferuje różne opcje, takie jak Screen Flash lub Camera Flash, tam wybierasz jedną ze swoich preferencji.

Ponadto funkcje można wymieniać tak, aby działały zarówno z przodu, jak i z tyłu. Podobnie pozwala ustawienie aktywacji tylko dla wiadomości WhatsApp, SMS-y lub telefony, ograniczając w ten sposób powiadomienie do rzeczy, które są rzeczywiście uważane za ważne.

Aktywacja i konfiguracja aplikacji jest bardzo prosta i unikaj konieczności ciągłego odblokowywania ekranu głównego telefonu, aby zobaczyć ważne powiadomienia o wiadomościach z tej i dowolnej innej aplikacji.

dołącz do naszego kanału telegram