Skip to content

Jak sprawdzić, czy ktoś odwiedził Twój profil LinkedIn z bezpłatnym kontem?

11 de grudzień de 2021

Sieć LinkedIn charakteryzuje się: ułatwienie poszukiwania pracy całkowicie online dla osób z życiorysami zawodowymi, które wymagają rekrutacji. Z tego powodu umożliwia interakcję z osobami zainteresowanymi umiejętnościami tych, którzy zasługują na dobrze płatną pracę. Jednak obecnie korzystanie z niego wymaga paywalla, ale w tym artykule wyjaśniamy, jak najlepiej wykorzystać darmowe konto, abyś wiedział, kto odwiedził Twój profil.

Co zrobić, aby zobaczyć, kto odwiedził Twój profil na LinkedIn?

Ogólnie rzecz biorąc, użytkownicy paywall mieli tę przewagę, że wiedzą którzy przyglądali się ich profilom zawodowym. Coś, co na darmowym koncie jest trochę bardziej ograniczone, ale w ten sam sposób nie jest przeszkodą. Ponadto, jeśli szukasz pracy, możesz chcieć być świadomym tego typu wiadomości, aw tej sekcji powiemy Ci, jak to zrobić z powodzeniem. Nie zapominaj, że na LinkedIn masz również możliwość zmiany lub dezaktywacji statusu połączenia, jeśli chcesz.

Darmowe konto

Powinieneś wiedzieć, że jeśli masz darmowe konto na platformie LinkedIn, będziesz mógł przeglądać tylko na ostatnie pięć osób, które sprawdziły Twój profil. Oczywiście, aby to zrobić, musisz go najpierw skonfigurować. W tym celu musisz uzyskać dostęp do panelu konfiguracji i prywatności. Następnie musisz wybrać opcję, która mówi Opcje wyświetlania i stamtąd zastosować zmiany, aby były publiczne, a Twoja aktywność była widoczna. Pokazuje twoje imię i posiadacza.

Po zapisaniu zmian ważne jest, aby przejść do Powiadomień znajdujących się w górnym menu. Kiedy tam klikniesz, docenisz listę osób, które odwiedziły Twój profil w obrębie platformy. Również imię i nazwisko, tytuł stanowiska i miejsce, w którym osoba uzyskała Twój profil, zostaną odzwierciedlone. Dzięki temu, mając atrakcyjny profil, możesz dostać pracę swoich marzeń.

Zaawansowane opcje z kontem Premium

W przeciwieństwie do darmowych kont, na których możesz zobaczyć tylko pięć ostatnich osób, które Cię odwiedziły, z kontem Premium ta liczba jest nieograniczona. Dlatego możesz docenić te aspekty w ciągu ostatnich 90 dni, w tym wszystkie informacje dotyczące rekruterów, którzy zdecydowali się przejrzeć Twój profil. Teraz, aby to wiedzieć, musisz kliknąć ikonę z napisem Ja, a następnie Wyświetl profil.

Gdy to zrobisz, na Twoim panelu pojawi się przycisk z liczbą osób, które odwiedziły Twój profesjonalny profil LinkedIn. Należy zauważyć, że na koncie Premium masz również możliwość: przejrzyj to, klikając poniżej swoje zdjęcie profilowe. Wszystko to ze strony głównej platformy.

Jak anonimowo przeglądać profile innych użytkowników LinkedIn?

Jeśli zastanawiasz się, czy możliwe jest przeglądanie profilu innych użytkowników całkowicie anonimowo, powiemy Ci, że rzeczywiście możesz to zrobić. Aby się do tego dostosować, musisz przejść do ustawień prywatności A poniżej zobaczysz przycisk z napisem Opcje widoku profilu. Stamtąd wybierzesz tryb prywatny, aby nawigować bez bycia widocznym. Dzięki temu nie będziesz już narażony na kontakt innych użytkowników, którzy wiedzą, że przeglądasz ich profile zawodowe.

przeglądaj profile anonimowo na linkedin

Co zrobić, aby zwiększyć prawdopodobieństwo otrzymania pracy z darmowym kontem LinkedIn?

Chociaż darmowe konto nie ma takich samych zalet jak konto Premium, nadal możesz je w pełni wykorzystać, aby zwiększyć szanse na zatrudnienie przez prestiżową firmę. Pamiętaj, że bardzo ważne jest, aby dodać swoje certyfikaty absolwentów w profilu i co do joty stosować się do rad, które udzielimy Ci w tej sekcji. Tylko w ten sposób ominiesz te ograniczenia w przypadku, gdy nie masz wystarczającego kapitału na opłacenie usługi Premium.

Aktualizuj profil i dane

Aktualizowanie profilu i danych to plus, dzięki któremu ludzie mogą się z Tobą natychmiast skontaktować. Więc potrzebujesz podaj swój aktualny obszar zamieszkania, Twoje najnowsze projekty i ostatnie zdjęcie profilowe. Jeśli to zrobisz, gwarantujemy, że uzyskasz wyższe wyświetlenia niż w przypadku, gdy pozostawisz swój profil niekompletny. Ponadto powinieneś aktualizować swoje doświadczenie, jeśli chcesz, aby rekruterzy nie wahali się sprawdzić Twojego profilu.

przeglądaj profile na bezpłatnym koncie linkedin

Podkreśl swoje umiejętności i dyspozycyjność

Z drugiej strony godne uwagi jest również to, że Twoje umiejętności są osadzone w profilu LinkedIn. Oczywiście nie powinieneś kłamać, musisz umieścić te aspekty, w których uważasz, że wyróżniasz się na tle konkurencji. Upewnij się, że każda wybrana opcja odpowiada Twoim najsilniejszym umiejętnościom. Podobnie ważne jest, aby ujawnić swoją dostępność pracy za pomocą dobrze ustrukturyzowanej frazy, która pomoże Ci dotrzeć do większej liczby rekruterów.

dołącz do naszego kanału telegram