Skip to content

Jak sprawdzić, czy ktoś mnie blokuje na Tinderze lub mi nie odpowiada

22 de listopad de 2021

Korzystanie z Tindera jest dość powszechne; jest to aplikacja randkowa, tutaj możesz spotkać swojego partnera, a nawet przyjaciół. Decydując się na wejście do Tindera, możesz mieć pytania dotyczące tego, jak działa lub jaka jest dynamika interakcji, ale nie jest to trudna platforma w użyciu.

Najczęstsze powody, dla których ktoś mi nie odpowiada na Tinder

Kiedy wchodzisz do Tindera i widzisz profil, który Ci się podoba, moment wysłania wiadomości może być początkiem trwałego linku, ale może się zdarzyć, że rozpoczynając rozmowę z tą osobą, nie otrzymasz od niej odpowiedzi. Może się również zdarzyć, że połączenie zostanie utracone w wyniku rozwoju rozmowy.

Brak kompatybilności

Jeśli ktoś otrzyma twoją wiadomość za pośrednictwem Tindera, pierwszą rzeczą, którą zrobi, to udać się do sprawdź swój profil i zobacz, co lubisz i co Cię interesuje; Jeśli ta osoba zdecyduje się nie odpowiadać na twoją wiadomość, może to być spowodowane tym, że nie znalazła w twoim profilu niczego, czego szuka w kimś, lub zobaczyła coś, co jej się nie podoba w twoich informacjach.

Jeśli w momencie rozpoczęcia rozmowy otrzymasz odpowiedź i uda Ci się rozpocząć temat, mówiąc o sobie i o tym, co lubisz, ta osoba może zgodzić się lub polubić to, co o sobie mówisz, ale może również uciąć rozmowę Jeśli czujesz, że to prowadzi donikąd

Nie ma wspólnego związku ani hobby

Nie zawsze można połączyć się ze wszystkimi osobami, które zwracają twoją uwagę na Tinder, aby wygenerować temat do rozmowy i link, którego potrzebujesz, aby znaleźć kogoś, z kim możesz podzielić się polubieniami lub hobby, możesz próbuj rozmawiać z różnymi ludźmi dopóki nie znajdziesz odpowiedniego dla siebie.

Przekazujesz niepewność lub wstyd

Jeśli zdecydujesz się rozpocząć rozmowę, bądź pewny siebie i tematy, które położysz na stole. Upewnij się również, że nie wydajesz się zdesperowany, aby kogoś znaleźć, wielu użytkowników uważa to za nieprzyjemne, więc zaufaj sobie i że możesz nawiązać dobrą rozmowę.

Opowiadasz całą swoją historię

Jeśli chcesz dobrze porozmawiać z kimś na Tinderze, generuj tematy rozmów; Zaangażuj drugą osobę w tworzenie przyjaźni poprzez rozmowę, która jest pielęgnowana przez obie strony. Więc, niech druga osoba też Ci o niej opowieTo da ci więcej możliwości nawiązania kontaktu z tą osobą.

Rekomendacje, o których powinieneś pamiętać, aby nikt nie odpowiadał Ci na Tinder

Na Tinderze możesz dobrze porozmawiać, ale aby Twoje wiadomości nie pozostały bez odpowiedziPowinieneś zastosować pewne proste techniki, które zwiększą Twoje szanse na to, że ktoś będzie zainteresowany rozmową z Tobą.

mecz na hubce

Bądź zaradny przy pierwszym kontakcie

Możesz odłożyć na bok klasyczne „cześć” i zdecydować się na rozpoczęcie rozmowy od zalotnej i sprytnej wiadomości, możesz zacząć od „Hej! Widziałam w Twoim profilu, że lubisz rocka, ja też!”, Na początek opowiedz o wspólnych upodobaniach, ale nie kłam, bo możesz to schrzanić. Możesz rozpocząć rozmowę od ciekawego pytania.

Popraw swoją pisownię i pisanie

Wiele osób uważa, że ​​nieprzyjemnie jest widzieć wiadomości z błędnie napisane słowa lub mylące wyrażenia; możesz trochę poćwiczyć ortografię i pisanie, aby wyglądało dojrzale i interesująco. Ta sztuczka jest zwykle nieomylna, aby zdobyć odpowiedzi, poprawna pisownia dodaje wiele punktów na twoją korzyść.

Wejdź w interakcję z szacunkiem i edukacją

Podczas rozmowy możesz flirtować z kimś, ale pamiętaj, że jest limit; Zawsze mów z szacunkiem i nie sprawiaj, by druga osoba poczuła, że ​​toniesz lub ją napadasz, ani nie wyglądasz na brak szacunku, złośliwe słowo może zakończyć rozmowę. Wybierz bycie pewnym siebie bez nadużywania słów.

Zostaw to ciekawe

W rozmowie możesz wzbudzić zainteresowanie drugą osobą poprzez: baza ciekawości; Opowiadaj o sobie krok po kroku, z zamiarem, aby ta osoba chciała rozszerzyć rozmowę, chcąc dowiedzieć się więcej o tobie i więcej szczegółów na temat rzeczy, o których rozmawiałeś wcześniej.

zweryfikowane z Tindera

Jakie znaczenie ma posiadanie zweryfikowanego profilu na Tinderze?

Posiadanie zweryfikowanego profilu na Tinderze ma na celu pokazanie innych profili że jesteś prawdziwą osobą a nie korzystasz z fałszywego profilu lub chcesz kogoś oszukać; Zweryfikowany profil jest bardziej popularny niż profil, który nie jest, zaleca się również szukanie zweryfikowanych profili na Tinderze, aby uniknąć fałszywych złudzeń lub problemów.

Nie wszyscy ludzie, których spotykasz na Tinderze, mają dobre intencje; tak jak we wszystkich sieciach internetowych, możesz narazić się na ryzyko znalezienia ktoś, kto ukrywa się za fałszywym profilem, więc najlepiej przejść do zweryfikowanych profili. Stara się wzbudzić zaufanie u innych poprzez weryfikację Twojego profilu, a tym samym uzyskanie „dopasowań”.

dołącz do naszego kanału telegram