Skip to content

Jak słuchać radia na Androidzie lub iPhonie z Internetem i bez – najlepsze aplikacje

20 de styczeń de 2023

Telewizja i radio są z nami od dobrych kilku lat, towarzysze chwil rozrywki Bez wątpienia. Nie ma to jak obejrzenie dobrego programu telewizyjnego po powrocie do domu zmęczonym po ciężkim dniu w pracy.

Ale nie ma to jak obudzić się rano, napić się dobrej kawy i włączyć radio, podczas gdy przygotowujemy się do stawienia czoła dniu z najlepszą twarzą, jaką potrafimy. Bez wątpienia radio może zostać partnerem co staje się fundamentalne w życiu wielu ludzi, poza tym podczas pracy lub robienia czegoś nie ma nic piękniejszego niż grające w tle radio.

To pomimo bycia jednym z starsze media, Ewoluowały, aby dostosować się do współczesnego świata. Dlatego możemy go teraz słuchać z naszego telefonu komórkowego, niezależnie od jego modelu. Ponadto uruchomiono różne aplikacje cyfrowe, aby umożliwić nam słuchanie radia za ich pośrednictwem bez internetu.

Chociaż jeśli chcemy go słuchać za jego pośrednictwem, to też są na to sposoby. Więc bez więcej wkładu Nadamy temu tematowi więcej głębi.

Dlaczego muszę szukać alternatyw, aby słuchać radia z telefonu komórkowego?

Wszyscy wiemy, że słuchanie radia jest dość zabawne i jest dobrym sposobem na słuchanie czegoś zróżnicowanego, między innymi wiadomości. Podczas gdy my coś robimy, bo inaczej niż w telewizji nie trzeba patrzeć na to, co robią, żeby zrozumieć, o czym mówią. Problem w tym, że nowy Telefony komórkowe na ogół nie są już dostarczane z radiem FM, zmuszając nas w ten sposób do słuchania dowolnego rodzaju radia z Internetu.

Na szczęście dla nas wszystkich istnieje duża liczba aplikacji z różnych stacji, które możemy pobrać, aby móc ich słuchać, choć w przeciwieństwie do Radio FM, które jest dostępne w niektórych telefonach komórkowych. Należy wziąć pod uwagę, że oczywiście będziemy potrzebować Wi-Fi lub danych mobilnych, aw tym drugim przypadku jest to możliwe, ponieważ jest to ciągłe użytkowanie, które zwykle może trwać kilka godzin, co powoduje duże wydatki.

Jakie są najbardziej polecane aplikacje do słuchania radia na telefonie komórkowym?

Jeśli Twoje urządzenie mobilne nie ma radia, ale chcesz go w nim używać, nie martw się, istnieje szeroki wachlarz aplikacji, które pozwalają nam korzystać w nim z radia:

  1. Radio FM: Jest to jedno z najlepszych, jakie istnieje do słuchania radia, niezwykle kompletne, zwinne iz interfejsem, który jest zbyt wygodny, aby poruszać się między różnymi kategoriami. Ma stacje z całego świata, więc możesz znaleźć stacje z twojego kraju, a nawet z twojego miasta, ma wyłącznik czasowy, możesz wyszukiwać między innymi muzykę, radia.
  2. TuneIn Radio: Niewątpliwie jedno z najpopularniejszych, jakie znajdziemy w Sklepie Play. Znajdziemy w nim ogromną liczbę stacji radiowych bardzo dobrze uporządkowanych według kategorii. Posiada również wiele kanałów radia internetowego, co niewątpliwie zwiększa możliwości i staje się bardzo atrakcyjną alternatywą dla większości użytkowników.

możesz nawet wyszukaj stacje według swojej pozycji, oczywiście wszystko to działa przez Internet, więc musisz mieć stabilne połączenie, aby móc słuchać dowolnego radia. Ale zużywa bardzo mało zasobów i jest jedną z najlepszych aplikacji do słuchania radia internetowego z telefonu komórkowego. Możesz pobrać aplikację ze sklepu Google.

Czy jest więcej aplikacji do słuchania radia z telefonu z systemem Android lub iPhone z Argentyny?

  1. La 100 Radio: Jeśli jesteś z Argentyny, ta strona internetowa, chociaż nie jest aplikacją, pozwala nam słuchać szerokiej gamy muzyki i ma radio, które jest bardzo popularne w danym kraju. Tam, gdzie są bardzo zróżnicowane audycje, poruszające wiele tematów ogólnych i bardziej szczegółowych, jest to idealne radio na te zimne poranki, kiedy towarzyszy nam dobra kawa i zaczynamy pracować.

osoba posiadająca telefon komórkowy

Czy do słuchania radia internetowego potrzebne są słuchawki?

Nie musisz używać słuchawek ani niczego podobnego, ponieważ gdy słuchamy radia internetowego za pośrednictwem aplikacji lub portali internetowych, posiadanie takich urządzeń nie jest konieczne, ponieważ nie używamy żadnej anteny. Wszystko dzieje się dzięki internetowi, dlatego jedyne, czego potrzeba, to jak najbardziej stabilne połączenie, idealne byłoby również korzystanie z Wi-Fi, aby zaoszczędzić trochę danych mobilnych, chociaż oczywiście nie zawsze jest to możliwe .

dołącz do naszego kanału telegram