Skip to content

Jak słuchać radia FM bez połączenia z Internetem na Androidzie lub iPhonie?

28 de luty de 2021

Smartfony same stają się szwajcarskimi scyzorykami, w których mogliśmy znaleźć wszystko, czego potrzebowaliśmy. Tak zachowuje się nasz własny Smartfon, tam mamy wiele narzędzi, które pomagają nam i dostarczają nam rozrywki.

Dlatego w następnym artykule przedstawimy Wam Jak słuchać radia FM bez połączenia z Internetem na Androidzie lub iPhonie?

Okazuje się jednak, że to narzędzie, które wcześniej było stałe i zawsze było obecne w telefony komórkowe. Teraz nowe modele nie wprowadzają tego radia natywnie do swoich aplikacji fabrycznych, ale nie martw się, nie wszystko jest stracone.

Nauczyliśmy Cię już różnych artykułów, które pomogą Ci rozwiązać problemy z urządzeniami z Androidem lub iPhonem. Podobnie jak te aplikacje, które mogą doskonale działać na obu systemach. Lub takie, które pomagają zamknąć aplikacje działające w tle na iPhone’ach i telefonach z Androidem.

Jak słuchać radia FM bez połączenia z Internetem na Androidzie lub iPhonie?

Gdy mamy aplikację do słuchania radia, nie jest konieczne korzystanie z planów transmisji danych, a tym samym z internetu. Za pośrednictwem wirtualnych sklepów możesz je pobrać bez żadnych kosztów, czyli tak jest darmowy. Nie zużyjesz prawie baterii, ponieważ jest to bardzo ekonomiczne w porównaniu z tymi, które potrzebują internetu i będziesz słuchać nie tylko muzyki, ale także wiadomości i wywiadów.

Aby słuchać radia FM bez połączenia z Internetem na Androidzie lub iPhonie, wystarczy pobrać aplikację na telefon komórkowy. Po zainstalowaniu wystarczy wybrać aplikację i jest to bardzo ważne, aby podłączyć słuchawki. Następnie pokażemy Ci, które są najlepsze aplikacje, z których możesz korzystać słuchaj radia FM bez połączenia z Internetem.

Istnieją aplikacje takie jak Duch FM APK które są zewnętrzne i wymagają do działania nadajnika FM urządzenia. Ale ta aplikacja, śledź na telefonie komórkowym, jeśli masz ją zainstalowaną i aktywuj. Ale jeśli używasz innej aplikacji, być może będziesz musiał aktywować ją ręcznie, a tutaj powiemy Ci, co z nią zrobić, ta procedura dotyczy tylko urządzeń z Androidem.

Jak aktywować radio na moim urządzeniu z Androidem

Aplikacje takie jak te mają rozszerzenie Zawiera pakiet APK i musimy tylko pobrać czytnik, w tym celu przejdziemy do Ustawień, następnie wybierzemy sekcję Bezpieczeństwo, a następnie Nieznane źródła to, aby móc go aktywować. Następnie ponownie przejdź do Ustawień, a następnie wejdź do Systemów.

Następnie musisz wybrać opcje programisty i tutaj ostatecznie wybierzesz Aktywowany. Następnym krokiem będzie wyjście z ustawień i przejście bezpośrednio do Sklepu Play. Tam musisz poszukać czytnika APK, następnie musisz pobrać wybrany plik, a następnie go zainstalować. W ten sposób możesz pobrać aplikację Spirit FM i cieszyć się jej funkcjami.

Inną opcją, którą zalecamy dla urządzeń z Androidem, jest Tuneln Radio, czyli odtwarzacz radia AM i FM. Możesz mieć dostęp do ponad 100 000 stacji radiowych, jest to bezpłatne, ale jeśli otrzymasz płatną wersję, możesz usunąć reklamy. Inną opcją jest Google Play Music, możesz ją również pobrać ze Sklepu Play całkowicie za darmo.

Jest to bardzo intuicyjna aplikacja, która automatycznie nagrywa najczęściej słuchane stacje, jest doskonałą opcją, a także pozwala na słuchanie strumieniowej muzyki. Innym, którego nie możemy pominąć, jest NextRadio, To ten, który użytkownicy pobierają najczęściej, jego nowość polega na tym, że można z niego korzystać w trybie samolotowym lub aktywując chip odbiornika FM.

słuchaj radia iphone

Jak słuchać radia FM bez połączenia z Internetem na iPhonie

Będziemy Cię polecać Radiodeck który pozwala na słuchanie radia, ale możesz też nagrywać ulubioną muzykę. Inną bardzo dobrą opcją, która oferuje 30000 stacji wszystkich rodzajów muzyki i wiadomości, jest Radio VOX.

Możesz dostrój się do stacji z dowolnego kraju. Przedstawia korektor graficzny i funkcję ciemnego tła w celu oszczędzania energii.

W urządzeniach iPhone nie można aktywować nadajnika FM, ponieważ nie są one dołączone i można z nich korzystać tylko za pośrednictwem wspomnianych opcji.