Skip to content

Jak skutecznie anulować ShowTime na moim Amazon Fire Stick?

21 de wrzesień de 2021

Wyścig o innowacyjność w ogromnym stopniu wpłynął na rozwój nowych technologii, które nie tylko starają się przynosić korzyści firmom lub sektorom przemysłowym, ale także znajdują opcje, które przynoszą korzyści codziennym konsumentom.

Wiele z tych kreatywnych pomysłów skupia się na ciągłym rozwoju technologicznym, w którym produkujemy coraz więcej sprzętu, komputerów czy urządzeń mobilnych, które prezentują większą funkcjonalność dla zrewolucjonizować sposób, w jaki towarzysko, pracujemy lub prowadzimy jakąkolwiek działalność.

Sektor rozrywki odniósł w tym względzie największe korzyści, w którym możemy wyróżnić giganta Amazon, który zdywersyfikował się jako wielousługowa platforma internetowa, będąc jedną z najnowszych i innowacyjnych linii Fire Stick.

Amazon Fire Stick TV działa jako oprogramowanie, które umożliwia konwersję dowolnego telewizora ze złączem HDMI na Smart TV lub aktualizację telewizorów Smart TV do wygodnego interfejsu Amazon, a nawet umożliwia wyświetlanie ekranu Androida na telewizorze. Ponadto możemy mieć bezpłatny dostęp do różnych platform streamingowych, takich jak ShowTime, popularna usługa z sieci CBS, który zapewnia ogromną bibliotekę filmów i programów premium.

Jaka jest najlepsza metoda anulowania ShowTime z Amazon Fire Stick?

Chociaż zazwyczaj jest to dość dobra opcja dla ogółu społeczeństwa, może się zdarzyć, że znajdziesz usługę, która najlepiej odpowiada Twoim gustom, taką jak Amazon Prime lub miałeś problem z platformą, możesz łatwo anulować go za pomocą wielu opcji, które Amazon oferuje nam.

Jeśli szukasz najłatwiejszego i najszybszego sposobu na wykonanie tego procesu, możesz skorzystać z metody strony Amazon, wykonując następujące kroki:

Strona Amazona

Aby zacząć od anulowania usługi ShowTime, musimy wejść na oficjalną stronę Amazon i zalogować się na nasze konto.

Kliknij „Konto i listy”

Gdy jesteśmy na naszym koncie Amazon, przechodzimy do sekcji konfiguracji i wybieramy Konto i listy.

Przejdź do menu rozwijanego

Później będziemy musieli poszukać opcji menu rozwijanego, co da nam dostęp do wszystkich aplikacji, które są zarejestrowane na naszym koncie.

Wybierz „Aplikacje i urządzenia na Androida”

Po wyświetleniu menu opcji będziemy musieli poszukać opcji, które kierują nas do aplikacji, w tym celu Wybierzemy opcję Aplikacje i urządzenia z systemem Android.

Przejdź do „Twoje subskrypcje”

W ramach tych opcji aplikacji pojawią się zarówno aplikacje bezpłatne, jak i aplikacje płatnego dostępu, aby znaleźć ShowTime poszukamy opcji Twoje subskrypcje.

Wymagane anulowanie subskrypcji

Po wybraniu aplikacji ShowTime na liście aplikacji, przejdziemy do przycisku Anuluj subskrypcję aby zakończyć proces.

Anuluj Amazon Fire Stick ShowTime z Amazon App Store

jak anulować seans ze sklepu

Jeśli w innym przypadku nie znajdziemy już w menu aplikacji Amazon Fire Stick, to Możemy anulować naszą usługę ShowTime z tego samego medium wystarczy postępować zgodnie z następującymi instrukcjami:

  • Wchodzimy do menu Amazon Fire Stick i klikamy Subskrypcje. W wyskakującym oknie poszukamy aplikacji ShowTime.
  • Wybierzemy tę aplikację i wybierzemy opcję Anuluj subskrypcję. Gotowe, dzięki tym krokom będziemy mogli odłączyć nasze konto ShowTime od platformy Amazon Fire Stick.

Czy zastąpienie ShowTime z mojego Amazon Fire Stick kosztuje coś?

Dla tego aspektu musimy opisać 2 przypadki: pierwszy to taki, w którym bierzemy darmową promocję ShowTime, która działa jak darmowe promocje Amazona, co da nam darmowe korzystanie z aplikacji przez 7 lub 30 dni. W tym przypadku będziemy mieli datę wygaśnięcia ShowTime, więc Subskrypcja zostanie automatycznie anulowana i pozostanie nam tylko usunięcie aplikacji z Fire Stick.

W drugim przypadku mamy, że usługa ShowTime została zakontraktowana i w tym przypadku chcemy ją anulować nie trzeba będzie płacić żadnych naszych pieniędzy Aby zapłacić jakąkolwiek prowizję, będziemy musieli tylko wykonać czynności opisane powyżej i usunąć usługę ShowTime z Amazon Fire Stick.

anulowanie seansu z amazon fire stick wiąże się z pewnymi kosztami

Jak uzyskać bezpłatne anulowanie ShowTime na Amazon Fire Stick?

Jeśli jesteś zainteresowany otrzymaniem darmowej wersji próbnej ShowTime na Amazon Fire Stick, wystarczy wejść na oficjalną stronę ShowTime i poszukać opcji darmowej subskrypcji, która znajdzie się w nagłówku strony w postaci czerwonej przycisk zatytułowany „Rozpocznij bezpłatny okres próbny”.

Uzyskując dostęp do tej bezpłatnej subskrypcji będziemy mieli swobodę recenzowania programów telewizyjnych, filmów, popularnych kanałów i treści specjalnych oferowane przez platformę ShowTime. Jeśli nam się to podoba i chcemy przedłużyć okres korzystania z konta, możemy uzyskać dostęp do Twojej subskrypcji, która kosztuje 10,99 USD miesięcznie i można ją anulować w dowolnym momencie.