Skip to content

Jak skopiować link z profilu na Twitterze swojego konta

22 de październik de 2021

Jeśli chcesz, aby Twoi obserwatorzy lub kontakty, które masz na innych platformach, wiedzieli, że masz konto Świergot, najlepsze jest udostępnij im swój adres URL profilu. W ten sposób ludzie będą musieli tylko wpisać link, aby odwiedzić Twój profil. Ważne jest, abyś wiedział, że możesz to zrobić z wybranej przeglądarki internetowej lub z systemów operacyjnych, które mają Twoje urządzenia, ponieważ możesz to zrobić zarówno na iOS, jak i na Androidzie.

Aby wykonać tę procedurę z Internetu, kluczem jest skopiowanie adresu URL, który pojawia się w pasku adresu. Jeśli chodzi o Twoje urządzenia, musisz wejść do aplikacji i wybrać opcję udostępniania.

Jeśli będziesz kontynuować czytanie tego artykułu, poznasz: procedury, dzięki którym możesz udostępnić link do swojego profilu i innych kont sieci społecznościowej. Z kolei możesz mieć dodatkowe informacje o tym, jak udostępnić link do Momentów opublikowanych przez Ciebie lub innych użytkowników.

W jaki sposób można zobaczyć link do swojego profilu na Twitterze?

Być może nadal nie znasz najłatwiejszego sposobu, aby inni użytkownicy mogli znaleźć Twój profil na Twitterze, ponieważ jednym z najłatwiejszych sposobów jest udostępnienie adresu URL swojego profilu, aby kierował ich bezpośrednio do Twojego konta za pomocą jednego kliknięcia.

Jeśli korzystasz z przeglądarki internetowej, sposób na wyświetlenie linku do swojego profilu jest naprawdę prosty. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to otworzyć Twittera i uzyskać dostęp do swojego konta. U góry ekranu zobaczysz opcję odwiedzenia swojego profilu. Raz tam, możesz zlokalizuj w pasku adresu przeglądarki, której używasz link do Twojego profilu na Twitterze.

Gdzie znajduje się adres URL profilu innego konta?

Jeśli chcesz znaleźć adres URL innego konta, aby go udostępnić lub zapisać, musisz poszukać profilu użytkownika, którego link chcesz. Możesz zlokalizować konto, używając nazwy użytkownika w wyszukiwarce Świergot. Gdy znajdziesz się na koncie innego użytkownika, zobaczysz, że adres URL pojawia się w pasku adresu.

Jaki jest link do „Momentu” na Twitterze?

Aby znaleźć link do Momentu na Twitterze, możesz skorzystać z dwóch opcji. Możesz zlokalizować adres URL za pomocą wybranej przeglądarki internetowej lub z systemu iOS i Android.

Z aplikacji Twitter na iOS lub Twitter na Android

Jeśli zamierzasz na chwilę udostępnić link zarówno na iOS, jak i Androidzie, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to zlokalizuj przycisk „Udostępnij”, a następnie podaj opcję „Ćwierkać ten moment”. Tam możesz zobaczyć link po przejściu do wyskakującego menu.

Pamiętaj, że ikona udostępniania jest inna w obu systemach operacyjnych. Podsumowując, możesz skopiować adres URL, jeśli wejdziesz do menu podręcznego.

W sieci

Aby rozpocząć, musisz wejść na stronę sieci społecznościowej. Przy wchodzeniu Świergot, kliknij „Moment”. Tutaj jest trochę łatwiej, ponieważ będziesz mógł zobaczyć adres URL w pasku adresu przeglądarki, której używasz. Z kolei link można skopiować wchodząc do menu i odnajdując opcję kopiowania linku.

Jak udostępnić link swojego profilu w innej sieci społecznościowej?

Udostępnij link ze swojego profilu na Twitterze

Są ludzie, którzy często wykorzystują swoją biografię na Twitterze do umieszczania innych sieci społecznościowych i zwiększania liczby obserwujących, co działa również jako rodzaj reklamy. Istnieje również możliwość udostępnienia adresu URL przez bezpośrednią wiadomość.

Więc możesz to zrobić, najpierw wejdź do aplikacji Świergot z Twojego urządzenia. W prawym górnym rogu możesz zobaczyć trzy punkty, które musisz nacisnąć.

Następnie wybierz opcję „udostępnij” i poczekaj, aż pojawią się inne aplikacje, które pobrałeś na swój telefon, a tym samym możesz wysłać link do swojego profilu. Wybierz ten, który Ci odpowiada i voila.

Jeśli zrobisz to z sieci, procedura będzie łatwiejsza, ponieważ musisz podać swój profil i skopiować adres URL który pojawia się w pasku adresu przeglądarki i wklej link w dowolnym miejscu.