Skip to content

Jak skopiować hashtag na Instagramie? – Uzyskaj więcej wyświetleń swojego posta

16 de grudzień de 2021

Hashtagi lub tagi to hiperłącza, gdzie jego głównym celem jest możliwość oznaczania i kategoryzowania treści. Są to słowa lub frazy, bez separacji w środku, które w pierwszej części mają #, co odróżnia je od innych słów lub fraz. Dzięki tym tagom na Instagramie możesz sprawić, że Twoje publikacje dotrą do znacznie większej liczby osób.

Jeśli poprawnie używasz hashtagów na Instagramie, możesz uzyskać bardzo dobre wyniki w Twoich postachs oprócz możliwości przeniesienia treści na znacznie szerszy poziom i zdobycia większej liczby obserwujących.

W tej sieci społecznościowej jest wiele popularnych hashtagów, ale jak wiemy, sieci społecznościowe poruszają się zgodnie z trendami I generalnie trendy te zmieniają się wraz z upływem czasu. Tendencja, która utrzymuje się w czasie jest bardzo rzadka, na ogół niektóre się pojawiają, podczas gdy inne zanikają.

Hashtagi są identyfikowane, w zależności od treści, które udostępniasz w sieci społecznościowejl, na przykład, jeśli zamieszczasz wiele publikacji ze zdjęciami krajobrazów, hobbystycznie lub zawodowo, jednym z hashtagów, których możesz użyć najczęściej, jest między innymi #fotografia, #natura. W ten sposób można zidentyfikować publikacje w zależności od posiadanej kategorii. Najpopularniejsze hashtagi na Instagramie, w zależności od kategorii, to:

Najlepsze tagi na Instagramie: #photooftheday, #instagood, #nofilter, #tbt, #igers, #picoftheday, #love, #nature, #swag, #lifeisgood, #caseofthemondays, #instapic, #instadaily, #selfie, #instamood, #bestoftheday, #inlove , #zdjęcie.

Hashtagi, które można zaprosić do obserwowania i polubienia swoich postów: #followme, #likeforlike, # like4like, # follow4follow, #followforfollow, # f4f, #love, #like.

Hashtagi modowe: # styleinspo, # ootd, #strój dnia, #co się nosi, #uzależnienie od zakupów, #piękno nie boli, #obecnie ubrany, #instastyle, #dobry wygląd, #moda, #zakochana moda, #moda, #lovemoda.

Hashtagi na jedzenie i picie: #instajedzenie, #omnomnom, #foodporn, #jedzenie, #smakosz, #organiczne, #zdrowejedzenie, #dobre, #wegetariańskie, #wegańskie, #bezglutenowe, #głodne, #domowe, #wykonane od podstaw, #jedzenie.

Hashtagi do zdjęć z podróży: #podróże, #pobyt, #wakacje, #sunsout, #odzież kurortowa, #turysta, #travelbug, #solopodróż, #miesiąc miodowy, #wtorek podróży, #wanderlust, #wanderlustwnesday, #travelgram, #niedziela.

Hashtagi do zdjęć Twoich zwierzaków: #miłośćpieszka, #najlepszy przyjaciel, #najlepszy przyjaciel, #catsofinstagram, #dogsofinstagram, #dogstagram, #doglife, #catlife, #instapet, #inloveszczeniak.

Hashtagi do postów uprawiających sport: #lookgoodfeelgood, #feeltheburn, #nopainnogain, #workingonbetterme, #cardio, #fitfam, #jogafordays, #fitlife, #trainhard, #bez wymówek.

Hashtagi do Twoich świątecznych postów: #stockingstuffers, #christmasdecor, #spookyhalloween, #happyhalloween, #thanksgivingtable, #turkeyorham, #valentineformyvalentine, #happyfourth, #newyearseve, #newyearsresolution, # holidaycrazy.

Hashtagi do postów konkursowych: #instacontest, #instaveaway, #graveaway, #loteria, #contestalert, #contestentry, #winit, #freebie, #winitwednesday.

Hashtagi do postów na urządzenia elektroniczne: #techie, #latesttech, #ilovemygadgets, #gadgetsgalore, #apple, #android, #applevsandroid, #wearabletech, #VR, #mobile, #ułatwianie życia, #innowacje, #telefon, #iphone, #ios, cześć, cześć.

Jak skopiować hashtag na Instagram?

Nie zdarzyło Ci się, że patrzysz na publikację konta, widzisz, że ma bardzo dobra ilość reakcji w krótkim czasie. Konta na Instagramie, które chcą szybko zwiększyć liczbę obserwujących, podejmą inicjatywę używania hashtagów, które pomogą Twoim publikacjom dotrzeć do większej liczby odbiorców i będziesz mógł je pozycjonować, a także możesz śledzić te hashtagi.

Ogólnie rzecz biorąc, istnieją konta, które mają sporo obserwujących i używają dużego ilość hashtagów w każdym z Twoich postów. Te posty są świetnym narzędziem do przeglądania najpopularniejszych hashtagów i posiadania punktu odniesienia.

skopiuj najpopularniejsze hashtagi na instagram

Z urządzenia z Androidem

W związku z tym kopiowanie i wklejanie słów na Instagramie nie jest możliwe, ze względu na zasady bezpieczeństwa, platforma na urządzeniach mobilnych, nie pozwala na kopiowanie jakiegokolwiek rodzaju słowa. Aby skopiować hashtagi z urządzenia z Androidem, musisz najpierw pobrać aplikację o nazwie Kopiuj tekst na ekranie, którą możesz pobrać ze swojego Sklepu Play.

Bardzo dobrze, mając już pobraną aplikację, musisz przejść do publikacji, z której chcesz skopiować hashtagi, będąc tam, zrobić zrzut ekranu z hashtagami, które chcesz skopiować, a następnie wejść do wcześniej pobranej aplikacji i wybierz zrzut ekranu posta. Ta aplikacja skanuje tekst, który zawiera zrzut ekranu i w ten sposób możesz kopiować i wklejać żądane hashtagi, co zaoszczędzi Ci dużo czasu i uniknie męczącego zadania pisania każdego hashtagu jeden po drugim.

Jeśli masz telefon z systemem iOS

Teraz, jeśli masz iPhone’a, procedura jest dokładnie tak samo, jak na urządzeniu z Androidem. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to przejść do sklepu z aplikacjami, będąc tam, poszukaj aplikacji Kopiuj tekst. Po pobraniu aplikacji przejdź do publikacji na Instagramie, chcesz zrobić kopię hashtagów i przechwycić tekst, który chcesz skopiować.

Następnie przejdź do aplikacji Kopiuj tekst i poszukaj zrzutu ekranu publikacji, natychmiast aplikacja zeskanuje zrzut ekranu i pokaże cały zaznaczony tekst, w ten sposób możesz skopiować i wkleić tekst i hashtagi chcesz.

zdołasz to zrobić na swoim urządzeniu mobilnym z systemem ios

Dlaczego nie możesz skopiować hashtagu na Instagramie?

Z aplikacji Instagram nie można skopiować jakiegoś tekstu, jest to spowodowane polityki prywatności zawarte na tej platformie w jej aplikacji mobilnej, Dlatego ta opcja jest wyłączona w aplikacji na Androida i iPhone’a. Jeśli jednak otworzysz konto na Instagramie, z wyszukiwarki, możesz skopiować i wkleić żądany tekst, z tego powodu, po otwarciu Instagrama z komputera, po prostu za pomocą wyszukiwarki możesz skopiować żądany tekst.