Skip to content

Jak skompresować długie filmy, aby wysłać je na WhatsApp?

21 de listopad de 2021

WhatsApp oferuje nam usługę przesyłania wiadomości do wysyłania, odbierania wiadomości i plików, wadą w porównaniu z innymi aplikacjami jest to, że podczas wysyłania plików multimedialnych jakość produkcji może zostać utracona. Ponieważ, jeśli chcesz skompresować swoje filmy, aby je wysłaćChociaż są one długie, tutaj nauczymy Cię, jak to zrobić.

Co mogę zrobić, jeśli chcę wysłać film przez WhatsApp, ale jest za długi?

Przez WhatsApp możesz wysyłać filmy do swoich kontaktów, ale jeśli są one bardzo długie, spowodujesz wiele trudności wykonać tę akcję. Jeśli mimo to nadal chcesz to zrobić, musisz być świadomy formatu i rozmiaru, aby był kompatybilny z aplikacją. Jeśli wideo nie mieści się w ustalonym zakresie, musisz użyć kompresora.

Jak mogę skompresować moje filmy do wysłania przez WhatsApp?

Aplikacja posiada kilka narzędzi, które pozwalają skompresować filmy. Jednak te może odebrać oryginalną jakość nagrania. Teraz w sklepie internetowym znajdziesz wiele opcji zmniejszenia wagi wideo. Musisz tylko pobrać ten, który najbardziej Ci się podoba i umieścić w nim swój plik, aby móc go wysłać.

Jakie są najlepsze aplikacje do kompresji bardzo ciężkich filmów?

W sklepie z aplikacjami i w Internecie można znaleźć wiele opcji kompresorów wideo do wykorzystania w WhatsApp. Ponieważ ta platforma najlepiej radzi sobie z formatem MP4 i maksymalnym rozmiarem 16 MB, powinieneś wiedzieć, że nie wszystkie filmy spełniają te wymagania, więc musisz skorzystać z pomocy zewnętrznej.

Na Androida możesz pobrać Video Compressor

Jeśli jesteś użytkownikiem Androida, zalecamy skorzystanie z Video Compressor, dzięki któremu możesz zmniejszyć rozmiar nagrania Full HD do rozsądnej wagi, stale obserwując postęp akcji. Aplikacja ma darmową i podstawową wersję, ale ma też wersję komercyjną, która ma więcej opcji.

Jeśli masz iPhone’a lub iOS, użyj Bulk Video Compressor

W przypadku iPhone’a idealnie nadaje się do użycia Bulk Video Compressor, ponieważ został stworzony dla tego typu systemu operacyjnego. Dzięki tej aplikacji możesz zmienić format oryginalnej zawartości bez utraty jakości i ostrości. W końcu będziesz miał dobry produkt, który możesz wysłać znajomym.

Na swoim komputerze możesz użyć Prism Video Converter

W wersji na komputery możesz użyć Prism Video Converter, aby zmienić format filmów. Tę czynność można wykonać za pomocą pojedynczy plik lub kilka plików jednocześnie. Wśród korzyści, jakie ma, są różne typy formatów wsparcia, podgląd oryginalnego pliku i wyjścia adaptacyjne.

Czy są narzędzia i kompresory dostępne online, z których mogę korzystać?

Na szczęście, czy istnieją narzędzia pozwalające na kompresję plików. To bardzo ważne w dzisiejszych czasach, kiedy telefony mają bardzo dobrą jakość nagrywania, ale czasami są ciężkie. To sprawia, że ​​stosowanie sprężarek jest konieczne, a ponadto wymagają one ciągłej aktualizacji w celu zaspokojenia zapotrzebowania.

kompresor wideo

Clipchamp

Aplikacji Clipchamp można używać online do importowania plików znajdujących się na komputerze, ich edycji i kompresji; Wśród zmian, które możesz wprowadzić, są między innymi: przycinanie, obracanie, zmiana formatu wideo. Po osiągnięciu oczekiwanego rezultatu możesz go wyeksportować do wybranej aplikacji lub do swojej galerii.

WideoMniejszy

Ta strona internetowa oferuje swoim użytkownikom możliwość określenia poziomu kompresji wideo bez obniżania jego jakościPonadto możesz zmniejszyć rozmiar, wyeliminować dźwięk i wybrać skalowanie wideo. Wystarczy poszukać jego oficjalnej strony i wybrać plik do skompresowania.

Pliki 2Zip

Ta strona internetowa jest znana głównie z rozpakowywania plików ZIP iw przeciwieństwie do innych, użytkownik nie musi przesyłać pliku do przeglądarki, ale wykonuje akcję z komputera. Inną funkcją tej witryny jest lokalne kompresowanie plików multimedialnych, co zapewnia większą prywatność.

Konwerter wideo online

Jest to kolejna darmowa wersja aplikacji, z której można korzystać w Internecie, dzięki której możesz kompresować, zmieniać wagę, format i rozdzielczość nagrania nie musisz pobierać aplikacji na swój komputer. Te witryny w Internecie są bardzo skuteczne, ale należy ich używać ostrożnie.

Zamzar

Jest to usługa konwersji plików na inne pliki, ale w innym formacie, idealna do długich filmów, które chcesz wysłać przez WhatsApp. Ta usługa jest bezpłatna do użytku z chmury z liczbą 1100 formatów, z których można korzystać, ma również wsparcie techniczne programistów komputerowych.

osoba oglądająca wideo na WhatsApp

Konwerter chmury

Jest to bezpłatna aplikacja, której można używać na urządzeniach z systemem Android, iOS i komputerach do konwersji filmów. Jeśli korzystasz z darmowej wersji, możesz przekonwertować do 10 razy różne pliki o maksymalnym rozmiarze 100 MB. Posiada również wersję komercyjną.

dołącz do naszego kanału telegram