Skip to content

Jak się dowiedzieć, który obserwujący daje więcej polubień moim postom na Instagramie

23 de luty de 2023

Jeden z ostatnich konfliktów dotyczy liczby polubień, które występują częściej niż wśród młodych ludzi i oczywiście celebrytów.S. Jest wielu ludzi, którzy nie obchodzi ich to do „lajków”, które otrzymuje, ale dla innych są one bardzo ważne i prawda jest taka, że ​​nie ma potrzeby kwestionować tego, ponieważ jest to decyzja każdego z osobna.

Mamy dobrą wiadomość dla tych, którym zależy na lajkach, wyszła aplikacja, w której jeden z ostatnich konfliktów dotyczy ilość polubień, zdarzają się one częściej niż cokolwiek innego wśród młodych ludzi i oczywiście celebrytów. Jest wielu ludzi, którzy nie przywiązują wagi do otrzymywanych „lajków”, ale dla innych są one bardzo ważne i prawda jest taka, że ​​nie ma potrzeby kwestionować tego, ponieważ jest to decyzja każdego z nich.

Mamy dobrą wiadomość dla tych, którym tak bardzo zależy na polubieniach, jest aplikacja, która to umożliwia przeanalizuj swoje konto na Instagramie i mówi ci, kim są ludzie, którym podobają się twoje rzeczy, a nawet porządkuje je, abyś wiedział, kto jest osobą, która lubi najbardziej.

BestBuddies, aplikacja, której szukałeś

Ta aplikacja jest bardzo przydatna, aby wiedzieć, kto z twoich obserwujących Instagram daje więcej polubień, możemy zdecydowanie powiedzieć, że istnieją aplikacje do wielu rzeczy. Ale prawda jest taka, że ​​jest to coś, na co wiele osób czekało od dawna, przyznamy, że my też, musimy być szczerzy, naprawdę, kto na świecie nie chciałby wiedzieć, kto ma najwięcej polubień? wszystkim, choć wielu temu zaprzecza, w głębi duszy wiedzą, że tak jest.

Korzystanie z niego jest bardzo proste, BestBuddies utwórz listę z 10 obserwującymi Co więcej lajków umieszcza na Twoich zdjęciach, oczywiście robi to po powiązaniu aplikacji z kontem. Na tej liście będziesz mógł zobaczyć procent zdjęć, które Ci się podobają, które zostaną uporządkowane od najwyższego do najniższego.Jeśli chcesz wykonać tę analizę więcej niż jeden raz, możesz to zrobić bezpiecznie, ponieważ usługa jest bezpłatna.

Jak w pełni wykorzystać Instagram i wszystkie jego elementy

The aplikacja instagramowa Od momentu pojawienia się stało się medium społecznościowym o dużej popularności. Który ma inne dodatkowe elementy, które pozwalają nawet na wykorzystanie go do wielu działań, powód, dla którego użytkownicy mają tak wiele pozytywnych komentarzy i polubień, w swoich publikacjach, dobra obecność w sieciach może pomóc Ci zdobyć więcej obserwujących i polubień.

zdobyć polubienia postu na Instagramie

Aby uzyskać dostęp do tych funkcji, wystarczy wykonać kilka poniższych kroków, które zostaną wyjaśnione poniżej. Chociaż niektórym te cechy są znane, dla innych są to elementy, których użytkownicy są całkowicie nieświadomi. platformę Instagrama.

Jednym z wyjątkowych aspektów tej aplikacji jest to, że każdy użytkownik może dodawać lub obserwować innego, jeśli jego konto jest dostępne publicznie. Aby ograniczyć liczbę użytkowników, którzy mogą uzyskać dostęp do naszych treści, musimy uzyskać dostęp do ustawień i zmienić tę opcję na prywatną.

Korzystanie z tego funkcja na Instagramie uniemożliwi niepożądanym użytkownikom dostęp do naszych informacji, co również byłoby niekorzystne, jeśli chcemy zyskać popularność na tej platformie. Jeśli chcemy tego uniknąć, powinniśmy ograniczać tylko tych użytkowników, którzy wydają się negatywnie wpływać na nasze konto.

Jeśli chodzi o treści, które możemy opublikować, mamy możliwość przesyłania filmów, obrazów i innych elementów za pomocą zwykłych postów lub statusów. Ten ostatni pozwala jednak na wgrywanie plików tylko przez 24 godziny, wymagając ponownego ich zamontowania, jeśli chcemy zachować tę publikację.

W ten sam sposób, a jeśli chcemy przesłać pewne pliki jako obrazy GIF, może być wymagana dodatkowa instalacja innych aplikacji lub elementów, takich jak Giphy. Uzyskując dostęp do Sklepu Play i wpisując jego nazwę w wyszukiwarkę, możemy go pobrać i przesłać GIF-y lub filmy na dowolne konto na Instagramie.

Istnieją różne elementy, do których możemy uzyskać dostęp za pomocą platformy Instagram, oferując możliwość maksymalizacji tych funkcji za pomocą aplikacji takich jak Giphy. Lub w ten sam sposób wizualizuj tych użytkowników, którzy uzyskują dostęp do naszych posty za pomocą BestBuddies.

A wszystko to możemy wykorzystać za darmo i bezproblemowo przez naszą komórkę.

dołącz do naszego kanału telegram