Skip to content

Jak się dowiedzieć, którą wersję gry Minecraft mam i jak mogę ją zmienić lub zaktualizować (przykład)

11 de luty de 2021

Ogólnie rzecz biorąc, Minecraft aktualizuje się automatycznie. Jednak w przypadku zawieszenia tego procesu nie ma możliwości dostępu do najnowszych wersji i ulepszeń aplikacji. Jeśli się zastanawiałeś Jak się dowiedzieć, jaką mam wersję gry Minecraft i jak mogę ją zmienić lub zaktualizować, w tym artykule znajdziesz skuteczne rozwiązanie.

Czy warto grać w Minecrafta?

Obecnie Minecraft jest bardzo ważną atrakcją w branży gier wideo. Pomysł jego twórcy Markusa Perssona powstał i rozwinął się w taki sposób, że dziś tak się uważa Minecraft jest częścią rozrywki milionów dzieci, młodzieży i młodzieży.

Atrakcyjność Minecrafta polega na swobodny rozwój pomysłów oraz tworzenie światów we wszechświecie opartym na blokach. Gracze są zmotywowani do wykorzystywania własnej kreatywności za pośrednictwem platformy.

Czy aktualizacja Minecrafta jest konieczna?

Jeśli należysz do ogromnej liczby graczy w Minecrafta, powinieneś wiedzieć, że aby uzyskać dostęp do nowych funkcji (między innymi zwierzęta do szkolenia, potwory), konieczne jest uruchomienie aktualizacji.

Aktualizacje Minecrafta informują o nowościach opracowany przez Mojang, aby uzyskać dostęp do gry z wyższym poziomem stabilności, unikając w ten sposób niedogodności podczas wykonywania aplikacji, zwłaszcza podczas grania w grę Minecraft na wielu platformach.

Jak się dowiedzieć, jaką mam wersję gry Minecraft i jak mogę ją zmienić lub zaktualizować

Aby zaktualizować swoją wersję Minecrafta, musisz wziąć pod uwagę szereg aspektów, takich jak aktualna wersja gry i typ platformy komputer PC (Windows lub Mac) lub urządzenie mobilne (Android lub IOS).

Następnie przedstawiamy informacje, których potrzebujesz, aby znać wersję gry Minecraft, którą masz na swoim komputerze, oraz kroki, które musisz wykonać, aby zaktualizować tę grę wideo.

Zapoznaj się z wersją gry Minecraft na komputerze lub urządzeniu mobilnym

Aby poznać wersję gry Minecraft znajdującą się na komputerze lub urządzeniu mobilnym, musisz pobrać i zainstalować grę Minecraft na swoim komputerze. Aby to zrobić, przejdź do oficjalnej witryny Minecraft. Po zainstalowaniu aplikacji i wprowadzeniu do niej spójrz na lewy górny róg interfejsu lub w menu głównym ekranu. Znajdziesz tam numer odpowiadający wersji, na której działa Twoje urządzenie.

Innym sposobem na szybki dostęp do wersji Minecrafta jest naciśnięcie klawisza „F3” po uzyskaniu dostępu do gry wideo. Znajomość wersji Minecrafta pozwoli Ci monitorować automatyczne aktualizacje aplikacji. Jeśli nie działają one poprawnie lub zostały zawieszone, musisz wykonać ręczne pobranie.

wersja minecraft

Zaktualizuj lub zmień wersję gry Minecraft w systemie Windows

Aby zaktualizować grę Minecraft w systemie Windows, musisz uzyskać dostęp do gra wideo i wybierz opcję „Ustawienia”. W lewej części interfejsu znajdź opcję „Ogólne” i kliknij „Profil”.

Pojawi się nowe menu, w którym musisz wyszukać i zaznaczyć pole „Automatycznie aktualizuj odblokowane pakiety”. W ten sposób aplikacja bez problemu zaktualizuje grę wideo.

Zaktualizuj lub zmień wersję gry Minecraft na komputerze Mac

Jeśli masz komputer Mac, musisz uzyskać dostęp do menu startowego Minecrafta i nacisnąć strzałkę znajdującą się tuż obok segmentu, który pokazuje aktualną wersję gry.

Tam, gdzie powinieneś, pojawi się nowe menu wybierz „Najnowsza wersja” lub „Najnowsza wersja”. Proces pobierania najnowszej wersji Minecrafta rozpocznie się natychmiast, a następnie instalacja na komputerze zostanie aktywowana.

Zaktualizuj lub zmień wersję gry Minecraft na Androida

Jeśli grasz w Minecrafta na urządzeniu z Androidem, możesz przeprowadzić aktualizację, uzyskując dostęp do Google Play. Naciśnij menu (trzy linie) i „Moje aplikacje i gry”. Następnie naciśnij opcję „Minecraft”. Jeśli dostępna jest nowa wersja, zobaczysz opcję „Aktualizuj”. Naciśnij ten przycisk, aby ręcznie zaktualizować grę.

Zaktualizuj lub zmień wersję gry Minecraft na iOS

Proces aktualizacji Minecrafta na urządzeniu z systemem iOS jest bardzo podobny do tego na platformie Android. W takim przypadku musisz wejdź do App Store i wyszukaj „Minecraft”. Następnie naciśnij przycisk „Aktualizuj”, a po zakończeniu pobierania naciśnij przycisk „Otwórz”.

Dzięki temu możesz poznać wersję Minecrafta i bardzo łatwo zaktualizować ją na różnych istniejących urządzeniach.

dołącz do naszego kanału telegram