Skip to content

Jak się dowiedzieć, kto pisze lub wysyła mi wiadomość na Tellonym – szybko i łatwo

29 de styczeń de 2021

Tellonym to jedna z najciekawszych propozycji ostatnich lat w zakresie aplikacji do przesyłania wiadomości. Wszyscy wiedzą, że branża komunikatorów internetowych jest trudna.

Zwłaszcza przed powstaniem uznanych programów, takich jak WhatsApp czy Telegram. Niejeden się zastanawiał:jak się dowiedzieć, kto pisze lub wysyła mi wiadomość na Tellonym? Odpowiedź znajdziesz tutaj.

Odważ się poznać tę niesamowitą aplikację, która przyciągnęła uwagę dużej liczby użytkowników. Wszystkie potrzebne informacje o Tellonym znajdziesz tutaj!

Co to jest Tellonym?

Mówić o Tellonym to odnosić się do czegoś szczególnego aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych. Co sprawia, że ​​to oprogramowanie jest tak atrakcyjne? Co to jest anonimowa platforma do przesyłania wiadomości.

To wzbudziło ciekawość niezwykłej liczby użytkowników, zwłaszcza nastolatków. Użytkownicy otrzymują wiadomości, które nazywane są „Tells”. Wysłana wiadomość nie może być przeglądana przez nikogo innego, chyba że odbiorca zdecyduje się odpowiedzieć. Jednak identyfikacja tego, kto wysłał wiadomość, pozostanie nieznana.

Instalowanie aplikacji

Tellonym jest dostępne na urządzenia z systemem Android i iOS. Jego premiera miała miejsce w 2016 roku, a obecnie przekracza już 10 mln pobrań. Ocena jest bardzo pozytywna i wynosi 4,5 / 5.

Jego waga to zaledwie 47 MBJeśli więc masz problemy z instalacją, możesz chcieć wiedzieć, jak przenieść aplikację na kartę SD. Masz pamięć w telefonie, ale sklep z aplikacjami nie pozwala na zainstalowanie Tellonym? Powinieneś usunąć preinstalowane aplikacje na Androida za pomocą KingRoot.

Kontrola rodzicielska

Ta aplikacja również wywołało niepokój wielu rodziców, ponieważ wiedzą, jakie zagrożenia stanowią anonimowe wiadomości. Nie jest to pierwsza platforma, która działała w ramach tej metody.

Obawa jest dobrze uzasadniona. Wyniki poprzednich platform stały się naprawdę niepokojące. Wiadomości nękające, prześladowanie i sexting są zwykle bardzo częste. Tak więc nastolatki mogą być narażone praktycznie bez potrzeby.

Na szczęście Tellonym ma niestandardowe narzędzia, które Ci pomogą ustawić kontrolę rodzicielską. Mogą nie pomóc nam wiedzieć, kto pisze do mnie lub pisze do mnie na Tellonym, ale są ważne. Dzięki narzędziom, które oferuje ta aplikacja, możliwe jest:

  • Wykonaj filtr słów.
  • Skonfiguruj konto, aby otrzymywać wiadomości tylko od użytkowników zarejestrowanych na platformie.
  • Zgłoś wiadomości.
  • Ustaw preferencje dotyczące języka komunikatów, które chcesz wyświetlać.
  • Skorzystaj z innych mechanizmy blokujące.
  • Usuń konto.

Dowiedz się, kto wysyła wiadomości na Tellonym

Dość częsta jest ciekawość, kto pisze lub wysyła mi wiadomość w Tellonym. Niestety ta sieć społecznościowa nie ustanawia parametrów ani mechanizmów, za pomocą których możesz zidentyfikować nadawcę wiadomości.

anonimowe wiadomości tellonym

Prawdopodobnie istnieją aplikacje, które umożliwiają identyfikację użytkownika. Jednak, Nie jest to zalecana praktyka. Zwykle są to złośliwe aplikacje, które mogą kraść dane osobowe.

Co robić w takich przypadkach?

Jeśli otrzymujesz wiadomości o nękaniu lub znęcaniu się i chcesz spróbować zidentyfikować osobę, która go wysyła, Musisz aktywować swój instynkt detektywistyczny! Jeśli uważasz, że to ktoś bliski, te wskazówki mogą pomóc Ci dowiedzieć się, kim on jest:

  • Przeanalizuj pismo tego użytkownika.
  • Zidentyfikuj wyrażenia, które są Ci znane.
  • Studiować warunki lub sytuacje wymienione w komunikacie. Ponieważ może to być coś, co powiedziałeś tylko kilku osobom.

Jest bardzo prawdopodobne, że zbierając tego typu informacje, odkryjesz, kto wysyła wiadomości. Na razie jest to najskuteczniejszy sposób, aby dowiedzieć się, kto pisze lub wysyła do mnie wiadomość na Tellonym.

Czy odważyłbyś się tego spróbować?

Anonimowość może czasami sprawiać przyjemność… nie wszyscy użytkownicy są źli. Niektórzy po prostu używają tych narzędzi do robić komentarze, które są naprawdę zabawne lub ciekawe.

Pamiętaj, że jeśli użyłeś KingRoot do zainstalowania Tellonym i nie potrzebujesz go już, możesz usunąć lub całkowicie usunąć KingRoot z telefonu. Śmiało i ciesz się jedną z aplikacji to jest cała wściekłość w sieciach! Wraz z aplikacją do zmiany twarzy na twarz znanej osoby.