Skip to content

Jak się dowiedzieć, kto mnie przestaje obserwować na Instagramie — przewodnik

11 de Listopad de 2021

Większość sieci społecznościowych ma funkcję, która pozwala śledzić inne osoby lub być przez nich śledzonym, w tym przypadku Instagram nie jest wyjątkiem. Dla niektórych duża liczba obserwujących może być sposobem na zwiększenie poczucia własnej wartości lub zarobków, tak im się wydaje Trzeba wiedzieć, kto przestał ich śledzić. W tym artykule porozmawiamy o kilku interesujących aspektach tego tematu.

Jaka jest najłatwiejsza metoda sprawdzenia, kto przestał Cię obserwować na Instagramie?

Sieci społecznościowe, takie jak Instagram, stały się środkiem komunikacji, który daje możliwość wyrażania myśli i promowania produktów do tego stopnia, że ​​niektórzy mierzyć swój sukces lub zdolność wpływania na innych według liczby osób, które je obserwują. Dlatego, gdy dostrzegają, że tracą obserwujących, muszą znać powody, aby móc podjąć w tej sprawie działania.

Niektórzy nawet rozważali kupowanie obserwujących w celu utrzymania lub zwiększenia ich liczby. Ten praktyka może szkodzić Twojemu wizerunkowi, ponieważ zmniejsza to Twoją wiarygodność i nie generuje przepływu produktywnych komentarzy, które muszą być brane pod uwagę przez renomowane firmy.

Powinieneś raczej sprawdzić, czy treść Twoich postów jest wysokiej jakości i interesująca dla grupy docelowej. W tym celu możesz użyć kilku metod, które były pomocne dla innych, ale najpierw musisz nauczyć się, jak dowiedzieć się, czy ktoś przestał Cię śledzić.

Przejdź do profilu osoby

Instagram nie ma oficjalnej sekcji, która mówi Ci, ilu i którzy znajomi przestali Cię obserwować. Niemniej jednak, daje ci ręczne opcje, aby uzyskać te informacje. Aby dowiedzieć się, czy ktoś jest Twoim znajomym ze swojego profilu, możesz dowiedzieć się na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest sprawdzenie, czy pojawia się również zakładka obserwuj, co oznacza, że ​​ta osoba jest już na Twojej liście

Szukaj swojego imienia wśród obserwujących

Drugim ręcznym sposobem sprawdzenia, czy ktoś przestał Cię obserwować, jest zlokalizowanie konta użytkownika w wyszukiwarce, a jeśli ta osoba ma otwarty profil, możesz przeszukać sekcję, wykonując następujące czynności. Będzie katalog osób, które następują, musisz tylko poszukać swojego imienia, a jeśli nie możesz go znaleźć, to dlatego, że nie jest już częścią ludzi, którzy Cię śledzą.

Aplikacje, aby zobaczyć, kto przestał Cię obserwować na Instagramie

Obecnie istnieje kilka aplikacji, które pomagają zliczać wypisy Twoich obserwujących i podają ich nazwę. Jednak dobrze, że wiesz przed pobraniem jednej z tych aplikacji, niebezpieczeństwa, jakie może to spowodować.

Jeśli chcesz połączyć jedną z tych aplikacji z Instagramem, musisz podać swoje dane logowania i pozwolenie na dostęp do swojego konta, co naraża Cię na niebezpieczeństwo, ponieważ mogą ukraść Twoje informacje. Dlatego, gdy przestaniesz go używać lub zauważysz coś dziwnego, musisz zmienić swoje hasło.

człowiek traci obserwujących na instagramie

Z drugiej strony masowe korzystanie z niektórych funkcji tych aplikacji może spowodować zawieszenie lub ostateczne zamknięcie Twojego konta. Ponadto większość oferuje krótki czas bezpłatnej usługi, ale później musisz zapłacić opłatę, aby się nim cieszyć.

Śledź miernik

Jest to bezpłatna aplikacja serwisowa, z której można korzystać zarówno w systemie Android, jak i iOS; Dzięki niemu możesz dowiedzieć się, które osoby zdecydowały się przestać Cię śledzić. Aby z niego skorzystać, wystarczy pobrać go na telefon komórkowy i zalogować się za pomocą Instagrama.

W niej będziesz mógł policzyć dane swojej listy obserwowanych i obserwujących aby je porównać. Dzięki tym informacjom możesz poznać liczbę wypisów i rodzaj odbiorców, dla których nie jesteś już odpowiedni. Dzięki tym informacjom możesz rozważyć inne strategie rozwoju kariery.

Jak sprawdzić liczbę osób, które przestają mnie obserwować miesięcznie na Instagramie?

Jak wyjaśniliśmy wcześniej, Instagram nie ma oficjalnej sekcji, która podaje te liczby. Jeśli jednak chcesz prowadzić ewidencję porównawczą, możesz przejść do swojego profilu, zapisać liczbę osób, które Cię śledzą wraz z ich imionami i co miesiąc sprawdzać, czy nadal tam są. Chociaż prawdą jest, że jest to nieco żmudne, jest to najbezpieczniejsza opcja. W przeciwnym razie możesz skorzystać z aplikacji zewnętrznej.