Skip to content

Jak się dowiedzieć, kiedy ktoś zablokował mnie na WhatsApp

22 de listopad de 2021

Usługa wiadomości WhatsApp pozwala zablokować użytkownika przed Nie mam już kontaktu z Tobą przez platformę; blokadę można cofnąć, ale dopóki jeden użytkownik zablokuje drugiego, nie będzie możliwości nawiązania kontaktu przez WhatsApp, ani informacje między kontaktami nie będą widoczne.

Jakie są dobre metody, aby dowiedzieć się, czy zostałem zablokowany w WhatsApp?

Gdy ktoś zablokuje Cię w WhatsApp, będziesz mógł to zauważyć, ponieważ wiele z nich Własne usługi WhatsApp są przerywane z kont obu użytkowników, od wymiany wiadomości po wyświetlanie informacji.

Najbardziej podstawową rzeczą, o której należy wiedzieć, jest to, że wiadomości nie są sprawdzane dwukrotnie

Gdy wyślesz wiadomość do kogoś za pośrednictwem WhatsApp, będziesz wiedział, że druga osoba ją otrzymała, widząc dwie strzałki lub „podwójne sprawdzenia” w lewym dolnym rogu wysłanej wiadomości. W przypadku, gdy wiadomość nie została odebrana przez drugą osobę, zobaczysz tylko jedną strzałkę w rogu wiadomości.

Możesz zauważyć, że dana osoba zablokowała Cię w WhatsApp, jeśli wysyłając wiadomość, nie widzisz dwóch strzałek lub „podwójnego sprawdzenia” w rogu wiadomości. Dzieje się tak, ponieważ niezależnie od tego, czy wysłałeś wiadomość, dana osoba jej nie otrzymuje; dlatego zobaczysz tylko jedną strzałkę w rogu wysłanej wiadomości.

Jednak nie widzisz podwójnego sprawdzenia w wysłanej wiadomości nie zawsze oznacza, że ​​zostałeś zablokowany. Jeśli osoba, do której napisałeś, nie ma połączenia z Internetem lub ma problem z wejściem do WhatsApp, zobaczysz tylko, że zaznaczone jest wysłanie wiadomości (jedna strzałka), a nie jej odbiór (dwie strzałki).

Spróbuj nawiązać połączenie lub rozmowę wideo

Inną opcją, która wyłącza blokowanie w WhatsApp, jest wykonywanie połączeń lub połączeń wideo. Kiedy ktoś Cię zablokował, próba nawiązania połączenia telefonicznego lub wideorozmowy z tą osobą będzie nieważna;; Z czatu widoczne są przyciski do wykonywania połączeń, ale po ich naciśnięciu i rozpoczęciu połączenia połączenie zostanie anulowane.

Czy można wiedzieć, czy ktoś mnie zablokował bez konieczności wysyłania mu wiadomości?

Nie musisz wysyłać mu wiadomości aby osoba wiedziała, że ​​Cię zablokowała, istnieje kilka oznak, że ta osoba nie jest już dla Ciebie dostępna w aplikacji na różne sposoby; należy zauważyć, że wiele z tych sygnałów może być typowych dla opcji prywatności niektórych osób, oraz nie przed blokowaniem.

Sprawdź czas połączenia swojego kontaktu

Zwykle możesz zobaczyć, kiedy dana osoba była ostatnio aktywna w WhatsApp, jest to zauważalne podczas otwierania rozmowy i na górze czatu pod nazwą kontaktu, którą zobaczysz „aktywne teraz” lub „ul. Widzisz dzisiaj o 00:00 ’, w zależności od tego, czy ta osoba była ostatnio online na WhatsApp.

Gdy dana osoba Cię zablokowała, nie można zobaczyć, kiedy ostatnia osoba była aktywna w WhatsApp, czyli tej linii, która pokazuje ostatnie połączenie osoby w WhatsApp nie będzie widoczny pod nazwą kontaktu w rozmowie, jak to zwykle bywa.

Dlaczego nie widzę Twojego zdjęcia profilowego?

W przypadku, gdy dana osoba miała zdjęcie profilowe na WhatsApp; Jeśli Cię zablokuje, nie będzie dla Ciebie widoczny, zamiast tego pokaże ci domyślna ikona zdjęcia profilowego Nazwa użytkownika WhatsApp.

zdjęcie profilowe zablokowane

Widzę Twoje zdjęcie profilowe, ale nie zmienia się ono z biegiem czasu

Są przypadki, w których jeśli dana osoba zablokuje Cię w WhatsApp lub zablokujesz tę osobę, zdjęcie profilowe nie zmieni się z czasem. Jeśli inny użytkownik zmienił swoje zdjęcie profilowe nie będziesz mógł zobaczyć tej zmiany a także aktualizacje, które wprowadzasz do swoich informacji.

Nie możesz dodać tej osoby do grupy

Zwykle możesz bez problemu dodać kontakt do grupy WhatsApp; na przykład wysłanie Ci linku z zaproszeniem lub dodanie go bezpośrednio z danej grupy. Gdy dana osoba Cię zablokuje i chcesz wysłać link z zaproszeniem do grupy, zostanie on wysłany, ale nie zostaną odebrane przez drugą osobę.

Jeśli wejdziesz do grupy i chcesz dodać uczestnika, zwykle możesz to zrobić, naciskając opcję dodawania członka i wybierając kontakt; ale kiedy ten kontakt Cię zablokował i spróbujesz dodać go do grupy, zobaczysz powiadomienie z informacją, że nie możesz tego dodać.

nie można dodać

Co mam zrobić, jeśli chcę zablokować osobę na WhatsApp?

Aby zablokować użytkownika WhatsApp, wprowadź jego dane kontaktowe, a na dole wybierz „zablokuj kontakt”, innym sposobem jest zrobienie tego z czatu z tą osobą, naciśnij trzy kropki w prawym górnym rogu i naciśnij opcję „zablokuj”, jeśli chcesz ją odblokować, musisz wykonać tę samą procedurę.

dołącz do naszego kanału telegram