Skip to content

Jak się dowiedzieć, jaką wersję iOS ma mój iPhone, iPad, iPod, MAC i jak ją zaktualizować?

17 de czerwiec de 2022

Interesuje Cię blokowanie i odblokowywanie telefonu iPhone, iPoda touch lub iPada, ale nie mogę określić, jakiej wersji systemu iOS używasz ani jaki masz Pasmo podstawowe iPhone’a.

Po prostu weź nowe urządzenie i nie jesteś pewien, czy został już zaktualizowany? Niektóre metody jailbreak działają tylko z niektórymi wersjami oprogramowania, a niektóre odblokowania działają tylko z pewnym oprogramowaniem modemu.

Dlatego ważne jest, aby je poznać przed rozpoczęciem. Na szczęście łatwo je znaleźć, a my pokażemy Ci, gdzie szukać. więc nie zgubisz się.

Wersja oprogramowania iOS

Na dole zobaczysz pogrubioną wersję po lewej i serię cyfr po prawej. Na przykład aktualna wersja iOS może powiedzieć, że jest to 4.2.1, ale jeśli masz starsze oprogramowanie, możesz zobaczyć 4.1 lub coś podobnego.

Zapisz numer w jakieś dogodne miejsce. (Możesz zignorować wszelkie cyfry lub litery w nawiasach, to jest rzeczywisty identyfikator kompilacji i normalnie go nie potrzebujesz.)

Firmware modemu (pasmo podstawowe)

Następnie przewiń do dołu strony Informacje, a na dole zobaczysz oprogramowanie modemu (co nazywa się pasmem podstawowym?).

 • Jeszcze raz zapisz numer w jakieś dogodne miejsce.
 • Teraz, gdy znasz wersję oprogramowania i pasmo podstawowe, jest gotowy do Jailbreak.
 • Sprawdź nasze Przewodnik wprowadzający do Jailbreak zacząć.
 • Porady dnia wahają się od poziomu początkującego 101 do poziomu zaawansowane ninja.
 • Jeśli znasz już tę wskazówkę, zachowaj link ręcznie jako szybki sposób na pomoc przyjacielowi.

Jakiego urządzenia obecnie używasz?

z jakiego urządzenia obecnie korzystasz?

Pierwszą rzeczą do rozważenia jest to, jakiego urządzenia używasz. Czy używasz iPad, iPhone lub oba, iOS 12 zajmuje więcej miejsca.

Uzyskaj większą moc obliczeniową niż poprzednie wersjeco oznacza, że ​​może spowolnić działanie starszych urządzeń.

Uruchamianie iOS 12 na iPadzie Mini 2 (jednym ze starszych obsługiwanych urządzeń) spowodowało, że mój iPad bardzo powoli i nagle normalne zadania stały się trudne.

Natomiast iOS 12 działa idealnie na moim najnowszym iPhonie 7. Oczywiście Twój przebieg będzie się różnić w zależności od różnorodność czynników.

Jeśli jednak korzystasz ze znacznie starszego urządzenia, najlepiej nie aktualizować systemu iOS do najnowszej wersji do zdobądź nowy sprzęt.

To powiedziawszy, iOS 12 jest kompatybilny ze wszystkimi tymi samymi urządzeniami, co iOS 11, co oznacza, że ​​jeśli obecnie używasz iOS 11, powinieneś mieć możliwość aktualizacji do iOS 11. iOS 12, jeśli chcesz.

Jak się dowiedzieć, jaką wersję iOS ma mój iPhone, iPad, iPod, MAC i jak ją zaktualizować?

Wschód system operacyjny Pozwoli nam łatwo zorientować się, w której wersji jest zainstalowany w posiadanym przez nas sprzęcie, wystarczy wykonać następujące czynności:

 • Znajdź i włącz komputer z tym systemem.
 • Następnie należy wyświetlić jego menu główne i wybrać opcję konfiguracji lub ustawień.
 • Otworzy się zakładka, w której będziesz musiał kliknąć sekcję o nazwie
 • Po wykonaniu tej czynności zostanie wyświetlone okno ze wszystkimi danymi fabrycznymi sprzętu, w którym znajdują się Wersja systemu iOS.

Ale jeśli ta metoda zawiedzie, możemy uciekać się do recenzji wersja za pomocą komputera.

Krok po kroku, aby zaktualizować ten system

System stworzony przez firma jabłkowadaje nam łatwy dostęp do procesu aktualizacji, aby móc zacząć od niego, wystarczy wykonać następujące czynności:

 • Szukaj ekwipunek telefon
 • Następnie podłącz go do sieci internetowej.
 • Otwórz menu początkowe tam, gdzie się znajdują Wszystkie aplikacje.
 • Wybierz opcję, która mówi ustawienia lub konfiguracja.
 • iść do rozerwany ogólne połączenie.
 • Uderz w kartę aktualizacje.
 • To okno pokaże wszystkie aktualizacje tego systemu, które są kompatybilny ze sprzętem.

Należy wyjaśnić, że można również uzyskać aktualizacje tego systemu za pośrednictwem strony w Internecie, mimo że ta metoda nie jest bardzo niezawodny i niebezpieczny.

Powyższe pozwala zrozumieć proces, który należy wykonać, aby to zaktualizować system operacyjny który jest dostępny na smartfonach.

Jednocześnie wiesz już, jak możesz zweryfikować w jakiej wersji ten system jest zainstalowany na Twoim komputerze, ale jeśli znasz inne metody, pamiętaj o udostępnieniu ich w sekcji komentarzy

dołącz do naszego kanału telegram