Skip to content

Jak się dowiedzieć, czy zostałem zbanowany w Pokemon Go i jak usunąć zakaz

6 de Maj de 2021

udowodnił że jest ulubieniec fanów gier wideo.

Nie jest to zaskakujące, ponieważ w tych odsłonach pojawia się seria kolorowych i potężnych zwierząt, które różnią się od zwykłych zwierząt. Te pojawiają się w wirtualnej naturze tych gier i funkcji Różne rodzaje które możesz złapać, pociągiem lub przesiadką. Jednym ze sposobów, w jaki możesz uzyskać dostęp do tej gry wideo, jest Pokémon Go, gdzie możesz utworzyć darmowe konto.

Jeśli jednak utworzyłeś go i nie pozwala ci na dostęp do niego, możesz mieć problemy z połączeniem lub że serwery Nintendo odrzucają twoje połączenie z powodu możliwego zablokowania twojego konta. W chwili obecnej pokażemy, jak sprawdzić, czy zostałeś zbanowany i jak zdjąć tę blokadę z konta.

Co to znaczy zablokować moje konto w Pokémon Go?

Oznacza to, że Nintendo uniemożliwia ci dostęp do twojego konta, ponieważ podjąłeś działanie, które jest sprzeczne z listą zasad lub ogólnymi przepisami gry. Wiele razy te zakazy mają do czynienia z błędami serwera które wpływają na niewinnych graczy.

Jednak wiele innych osób wykorzystuje luki w grze, aby oszukiwać i bez trudu awansować w rankingach. Ci ludzie nazywają się hakerami i naprawdę są grupą ludzi, którzy chcą być lepsi od ciebie dzięki zaletom, a nie dzięki wysiłkowi i umiejętnościom.

Innym powodem, dla którego możesz zostać zbanowany, jest duży wpływ na błąd joysticka GPS. Widzisz, w Pokémon Go nie masz joysticka, który pozwala ci poruszać się w środowisku gry, ale twoje własne ciało i lokalizacja GPS są twoim joystickiem. Jeśli Twoja gra wielokrotnie próbuje wysłać nieprawidłowe informacje o lokalizacji, gra może podjąć środki ostrożności i zablokować Twoje konto tymczasowo. Dlatego konieczne jest, aby wiedzieć, jak rozwiązać błąd 11 i 12 fałszywego joysticka GPS i uniknąć zbanowania.

Skąd mam wiedzieć, czy wyrzucono mnie z Pokémon Go?

Ważne jest, aby wiedzieć, że aby uniknąć problemów z połączeniem z serwerami, a tym samym uniknąć możliwości uzyskać niepotrzebny ban, aby Twoja aplikacja Pokémon Go była aktualizowana do najnowszej wersji.

Dzięki systemowi stworzonemu przez Niantic, w którym błędy mają różną wagę, możesz zdefiniować swój zakaz między banem prostym a stałym. Jeśli masz prosty ban, przekonasz się, że nie masz dostępu do siłowni, poké-przystanki i że nie możesz wchodzić w interakcje z pokemonami i trenerami, które są wokół ciebie.

Ale możesz zrobić wszystko, ponieważ nadal masz możliwość otwierania aplikacji i łączenia się z serwerami. Oznacza to, że popełniłeś drobne wykroczenie, takie jak użyć hackowania GPS. Innym powodem zniesienia drobnej kary jest pobranie gry na urządzenie, które nie jest zalecane lub nie jest obsługiwane przez grę. Dlatego zalecamy zapoznanie się z wymaganiami Pokémon Go.

pokemon chodzenie po poręczy

Co mogę zrobić, aby usunąć zakaz?

Z drugiej strony, jeśli spróbujesz otworzyć aplikację, ale nadal się ona ładuje i nie pozwala na dostęp do konta, możesz zobaczyć poważny błąd. To może sprawić, że twoje konto zablokowany na stałe i że tracisz cały swój postęp w grze. Zwykle osoby, które otrzymują tego typu bany, to osoby, które wielokrotnie naruszają hack GPS lub używają swojego konta do sprzedaży i kupowania Pokémonów za pieniądze w prawdziwym życiu.

Jeśli jesteś osobą, która właśnie zaczęła popełniać błędy i błędy, które dają deweloperom powód do zbanowania Cię, nie musisz się martwić. Wystarczy tego nie wpływają na to zachowanie.

Jeśli jednak nie przestaniesz popełniać tych błędów, Twoje konto zostanie usunięte na zawsze. Ważne jest, abyś pamiętał, że jeśli masz tymczasową blokadę lub z powodu drobnego wykroczenia, Twoje konto za kilka godzin wróci do normy. Jeśli jednak zostaniesz zbanowany na zawsze, możesz ponownie zagrać tylko poprzez utworzenie nowego konta.