Skip to content

Jak się dowiedzieć, czy zostałem zablokowany w Twoo | Samouczek dotyczący pełnego użytkowania

29 de lipiec de 2021

Kiedy mamy kontakt w Twoo i z dnia na dzień znika, może to być z różnych powodów, może osoba skasowała swoje konto na Twoo i utworzyła nowe, lub może nas to zablokowało. Kiedy tak się dzieje, że nie widzimy już profilu osoby, możemy się zastanawiać, co się stało? Rozwiążmy zagadkę.

Jaka jest procedura blokowania i odblokowywania kogoś na Twoo?

Jest wiele powodów, aby zablokować kogoś na Twoo, jeśli się dogadujesz obraźliwa osoba, która sprawia, że ​​czujesz się źleNie musisz pogodzić się z tą sytuacją, masz kontrolę nad tym, aby te obelgi zniknęły, a najlepszym sposobem jest opcja zablokowania, zobaczmy, jaka jest procedura, aby zablokować tę irytującą małą osobę.

Aby wykonać blok, musisz wejść na stronę Twoo lub zalogować się z aplikacji, jeśli masz zainstalowaną aplikację, możesz ją pobrać i zainstalować ze sklepu Play. Jeden raz zalogowany na swoje konto Twoo, musisz wyszukać tę osobęMożesz go wyszukać na dwa sposoby, na czacie lub z profilu użytkownika.

Na czacieJeśli korzystasz z komputera, czat zobaczysz na górze swojego konta, w przypadku korzystania z telefonu opcja ta znajduje się w tym samym miejscu, ale w formie chmury. Kiedy otwierasz Czat Twoo, zaczyna się wyszukiwanie tej osoby, kiedy ją znajdziesz, otwierasz rozmowę.

Czas użyć przycisku „”Zablokować”, klikniesz trzy wielokropki w kółku w górnym rogu czatu, zobaczysz ostrzeżenie, które weryfikuje, że blok się powiódł.

Innym sposobem na to jest in profil osoby, poszukaj profilu i otwórz go, jeśli używasz komputera, wystarczy dotknąć flagę po lewej stronie i kliknąć „Zablokuj tę osobę”, to wszystko, nie będzie ci to przeszkadzać.

Jeśli korzystasz z telefonu, poszukaj symbolu flagi znajdującego się po prawej stronie w górnym rogu, kliknij go i wybierz opcję „Zablokuj tę osobę” Upewnij się, że widzisz powiadomienie potwierdzające, że została pomyślnie zablokowana.

Co się stanie, jeśli zablokuję kogoś w Twoo?

Kiedy dana osoba została już zablokowana nie będzie mógł do Ciebie pisać ani odwiedzać Twojego profilu. Nie natkniesz się również na nich, gdy wykonujesz ” Quest ” lub w ” Discover Daily ”, w zasadzie znikną dla ciebie ze świata Twoo.

Jeśli rozmawiałeś z tą osobą, zostaną one wyeliminowane, wszelkie kontakty, które miałeś w przeszłości z tą osobą, zostaną utracone, symbolicznie umieścisz zamek między tobą a tą osobą.

Jak mogę sprawdzić, czy ktoś zablokował mnie na Twoo

Jak mogę sprawdzić, czy ktoś zablokował Ci dostęp do Twoo?

Istnieją dwie możliwości sprawdzenia, czy ktoś zablokował Cię na Twoo. Pierwsza opcja to wejście do aplikacji, jeśli rozmawiałeś z osobą, którą podejrzewasz, że Cię zablokowała, powinieneś znajdź rozmowy, które miałeś wcześniej.

Zamierzasz wysłać wiadomość, cokolwiek przyjdzie ci napisać, i jeśli otrzymasz to powiadomienie ”Nie możesz odpowiadać w tym wątku„Czy zostałeś skutecznie zablokowany przez użytkownika. To byłby najłatwiejszy sposób, aby się dowiedzieć.

Drugi sposób to wejście na platformę Twoo, ale bez logowania się na konto i bez konieczności tworzenia nowego. Wchodzisz na oficjalną stronę internetową, kliknij trzy pionowe paski, poszukaj opcji „ustawienia” znajdującej się w prawym górnym rogu ekranu.

Pojawi się kilka opcji, wystarczy poszukać najbliższej rzeczy do profilu, który chcesz wiedzieć, jeśli Cię zablokował. Następnie zapisujesz zmiany. Zostaną wyświetlone profile najbardziej przypominające umieszczone filtry. Gdy go znajdziesz, musisz otworzyć profil i skopiować adres URL, a następnie logujesz się normalnie i kopiujesz adres URL, a następnie ten, który już się pojawił.

Jeśli pokażą Ci ostrzeżenie na ekranie, że ta strona nie została znaleziona, oznacza to, że osoba skutecznie Cię zablokowała.

Istnieją inne platformy, które mogą pomóc Ci poznać ludzi z różnych części, takie jak Badoo i Tinder, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nich, możesz odwiedzić naszą stronę.

Wpis Jak się dowiedzieć, czy zostałem zablokowany w Twoo | Samouczek dotyczący pełnego użytkowania został po raz pierwszy opublikowany na Zobacz jak to się robi.

dołącz do naszego kanału telegram