Skip to content

Jak się dowiedzieć, czy Twój partner / chłopak / dziewczyna ma inny Facebook

18 de lipiec de 2023

Oczywiście portale społecznościowe Są dość potężnym narzędziem do wielu rzeczy, czy to do poznawania ludzi (mamy Badoo, Tinder), do pracy, spędzania wolnego czasu, zabawy, odwiedzania różnych miejsc, uczenia się itp. Sieci społecznościowe są dziś zbyt ważne w życiu ludzi, można powiedzieć, że dla wielu z nich są wręcz fundamentalne, a wraz z pojawieniem się telefonów komórkowych nie zrobiły nic poza zwiększeniem ich wykorzystania.

Problem polega na tym, że wraz ze wzrostem tego użycia normalne jest, że teraz pary nie trwają zbyt długo, niewierność i zdrady Są czymś codziennym, sieci społecznościowe ironicznie zwiększają szanse na wystąpienie jakiejś niewierności, nawet jeśli dzieje się to za pośrednictwem czatu.

Jak się dowiedzieć, czy mój chłopak ma innego Facebooka

Przede wszystkim możesz wyszukać w Google „Imię tej osoby + Facebook”możesz nawet szukać”Imię tej osoby + Instagram„itp. Możesz także dowiedzieć się, czy masz dodatkowe konto e-mail oprócz tego, którego używasz do konta głównego.

Następnie wchodzimy na Facebooka, kwestionujemy ten e-mail i dowolne hasło, wprowadzamy je i powie nam, że jest niepoprawne, co teraz zrobimy, to klikniemy „Odzyskaj konto” i tam, jeśli masz konto połączone z tym adresem e-mail, powinna pojawić się pełna nazwa drugiego konta.

Inną opcją, którą mamy, jest użycie numeru telefonu, wiele osób potwierdza lub łączy swój numer telefonu z kontem Facebookrobiąc to samo, ale zamiast umieszczać e-mail, umieszczając numer telefonu, możemy sprawdzić, czy masz tajne konto.

Jak się dowiedzieć, czy moja dziewczyna lub chłopak ma inny Facebook

Musimy mieć kilka rzeczy do zrobienia dowiedzieć się, czy nasz partner ma inne konto w tej sieci społecznościowej. Pierwszą rzeczą, którą musimy wiedzieć, jest to, czy masz inny adres e-mail oprócz tego, którego używasz do konta głównego.

Gdy już znamy ten inny adres e-mail, musimy wejść na oficjalną stronę Facebooka z komputera i wpisać ten adres e-mail, aby się zalogować, a następnie wpisujemy cokolwiek jako hasło i naciskamy „Wchodzić”.

Następnie powie, że hasło jest nieprawidłowe. Teraz będziemy kłaśćOdzyskaj konto”, a pojawi się pełna nazwa i zdjęcie profilowe konta powiązanego z tym e-mailem.

Jak sprawdzić, czy masz inne konto na Facebooku

To, co możesz również zrobić, choć może to być nieco bardziej nękające, niż chcielibyśmy sądzić, to sprawdzić swój telefon komórkowy i otworzyć przeglądarkę, którą masz, możesz nawet mieć Facebooka w oficjalnej aplikacji, a drugie konto w facebook liteIstnieje wiele sposobów na posiadanie kilku kont i nawet w zależności od poziomu prywatności danej osoby, któregoś dnia możesz je znaleźć, a może nie, ale z doświadczenia mówię ci, że prędzej czy później znajdziesz to konto, wiem z komentarzy innych osób lub przez przypadek.

Jak się dowiedzieć, czy mój partner ma dwa Facebooka

Druga alternatywa jest nieco bardziej rozbudowana i wymaga użycia telefonu. Jest tu mały problem, ponieważ jeśli twój partner ma telefon powiązany z jego głównym kontem, nie sądzę, aby miał go w drugim. Ale możesz spróbować.

Wystarczy przejść do paska wyszukiwania. Tak jakbyś przeprowadzał normalne wyszukiwanie według imienia i nazwiska. Ale zamiast tego, to, co zamierzasz zrobić, to wpisać numer telefonu i nacisnąć enter.

W wynikach wyszukiwania powinno pojawi się konto powiązane z tym numerem telefonu.

ręka komórki facebooka

W przypadku, gdy nie znasz adresu e-mail lub metoda numeryczna nie zadziała. Jedyną alternatywą, jaka Ci pozostała, jest próba wyszukiwania z innymi nazwami. Może drugie imię z nazwiskiem, jakiś pseudonim, którego używasz itp.

Możesz także spróbować umieścić ich nazwę w Google: „Cintia Gonzales + Facebook” i wszystkie kobiety o tym imieniu powinny się pojawić.

Jest wielu ludzi, którzy robiąc to, znajdują niespodzianki, które są niewątpliwie dość smutne, ale trzeba je znać. Jeśli masz inny pomysł nt jak sprawdzić, czy mój partner ma inny facebook, jakaś metoda inna niż te, o których wspomnieliśmy powyżej. Zawsze możesz zostawić to w komentarzach poniżej.

dołącz do naszego kanału telegram