Skip to content

Jak się dowiedzieć, czy ktoś z moich kontaktów zablokował mnie na Badoo?

31 de sierpień de 2021

Zaprojektowany jako serwis społecznościowy skupiony na ludziach, którzy chcą poznać innych, od 2006 roku łączy miliony użytkowników z innymi. Ale, Skąd wiesz, czy zostałeś zablokowany, czy nie? Wyjaśnimy jak, ale najpierw pamiętaj, że aby korzystać z tej platformy musisz być zarejestrowany lub odzyskać konto, które wcześniej usunąłeś.

Kiedy logujesz się do Badoo, może się zdarzyć, że zdjęcie profilowe niektórych kontaktów nie jest wyświetlane. Aby wiedzieć, czy to dlatego, że oni cię zablokowaliWszystko, co musisz zrobić, to wejść na swój profil. Jeśli zostałeś zablokowany, nie będziesz mógł go wprowadzić ani wysyłać wiadomości do osoby.

To prawdopodobnie dlatego, że użytkownik nie chce już mieć z tobą więcej kontaktów i zamiast cię powiadomić, po prostu zdecydował się dać opcję zablokowania. Ale powinieneś wiedzieć, że nie jest to jedyny sposób, w jaki możesz wiedzieć, czy ktoś na stałe usunął Cię ze swojej listy ulubionych kontaktów.

Mogli Cię zablokować

Tak, podczas sprawdzania ostatniego czasu połączenia raz na tydzień lub dwa i zanim codziennie rozmawiali: zablokowali Cię. Tak, dodatkowo nie możesz zobaczyć ich zdjęcia profilowego, a raz oni odsetki spadły do ​​0, a ponowne uruchomienie aplikacji nie poprawia Zostałeś zablokowany!

Czy inna osoba mogła usunąć Twoje konto?

Tak oczywiście! Powinieneś jednak wiedzieć, że będzie różnica między usunięciem konta z platformy a zablokowaniem.

Jeśli użytkownik, z którym chcesz się komunikować, usunął swoje konto, Badoo poinformuje Cię, gdy spróbujesz się z nim skontaktować, ponieważ dosłownie powiedzą Ci, że konto, z którym się komunikujesz, nie istnieje. Więc jeśli tego nie rozumiesz, na pewno zostałeś zablokowany na Badoo.

Nędznie, nie możesz nic zrobić, jeśli użytkownik zdecydował się Cię zablokować. Ale nie martw się, nie zabraknie Ci opcji. Badoo ma miliony użytkowników, a możliwości randkowania są na porządku dziennym.

W rzeczywistości ta aplikacja jest tak wspaniała, że ​​jeśli wiesz, jak to zrobić poprawnie, możesz nawet pobrać jej wersję Premium za darmo i zwiększyć swoje szanse na połączenie z innymi.

Poświęć się poznawaniu nowych przyjaciół

Pamiętaj, że ta aplikacja nie służy tylko do randek, chociaż ta usługa jest najbardziej pożądana. Dlatego możesz go użyć, aby powiększyć swoją listę kontaktów i Spotykać nowych przyjaciół, że podzielają Twoje gusta i sprawiają, że przeżyjesz niezapomniane chwile.

Pamiętaj, że nie jest konieczne, kogo nie ma i nie jest konieczne, kto odszedł, poznaj innych i pokaż im, co zginęło! Zapewniamy, że dobrze sobie poradzisz.

Skąd wiesz, że ktoś cię lubi na Badoo?

Oczywiste jest, że w Badoo będziesz interesujący nie tylko dla jednej osoby, ale dla kilku. Więc nadszedł czas, aby skup się na tych, którzy okazali zainteresowanie Tobą. Jeśli pisze do Ciebie codziennie i zaprasza na zajęcia, które robi na co dzień, to oczywiście cię lubi! Nie czekaj dłużej i spróbuj. Możesz być zaskoczony.

Jakie inne sieci społecznościowe są również wykorzystywane do znalezienia partnera?

inne sieci społecznościowe, aby znaleźć partnera innego niż badoo

Zapamietaj to Badoo nie jest jedyną siecią społecznościową poznawać ludzi i nawiązywać nowe przyjaźnie lub spotkać miłość swojego życia. Wręcz przeciwnie, są setki. Od typowych, takich jak Facebook, po bardziej wyspecjalizowane, takie jak Tinder.

Znajdziesz również Down, Meetic, eDarling, a nawet Muapp. Pamiętaj jednak, że nie powinieneś opuszczać platformy tylko dlatego, że kontakt się nie udał. Badoo działa od 2006 roku i jest aktualne do chwili obecnej, więc coś dobrego musi mieć.

Więc nie rozpaczaj i wypróbuj to z innymi, na świecie jest mnóstwo ludzi, a Badoo kontaktuje Cię z nimi wszystkimi!